reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Czop może odejść dopiero na porodówce więc się nie strasuję. Może też odchodzić przez wiele dni jako po prostu bardziej zagęszczony śluz i wtedy trudno go zidentyfikować...
Mi czop odchodzi od 2 dni w postaci gestego śluzu zabarwionego na czerwono i jakoś dużo go jest ;-)
 
kurde chyba dostaje na łeb... boli mnie pochwa- skurczy brak. I znów mam ciemnopomarańczowy mocz/ prawie czerwony... ale cały, nie że jakieś wycieki krwi... czy coś...

ten mocz to od wczoraj... tylko tak dziwnie bo raz jak ide to jest jasny (można powiedzieć biały) a później jest prawie czerwony...

ehhh...

I brzuch mnie teraz boli- chyba z nerwów?!
 
czesc Kochane Moje :*

wpadam tylko zostawić info,że ja wciąż w dwupaku..kompa wciąż brak..nie poczytam więc co u Was,tylko zajrzałam na wątek sms-owy i mam nadzieje,że u Doggi w końcu coś się zacznie!!trzymam mocne &&&&&
Kat gratuluje!!!a Safii i Dagamit mocne &&&&&&&&&&&&&&&&

wieczorem mialam dosc silne skurcze ale jeszcze przetrzymuje się z wyjazdem do spzitala,bo jak juz tam pojade to na dobre byleby efekty byly!

dzis rozmawiałam z połozna i jeśli przez godzine bede czuć regularnie co 5min to mam jechac..tak więc czekam i liczę w napięciu....waliza spakowana,łózeczko czeka, ja też prawie gotowa....
 
czyli wychodzi na to że zaskoczą nas nasze bączki :-) może to lepiej, nie chciałabym mieć takich bóli jak Doggi na przykład, niech się rozkręci raz a porządnie, a tak się dziewczyna męczy i fizycznie i psychicznie

no dobra dziewczynki, ja spadam do pani doktor, a jeszcze wyniki muszę odebrać więc lecę, trzymajcie kciuki, pa, odezwę się jak wrócę
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dobra Dziewczynki, ja zmykam... Muszę przygotować się jeszcze do tego szpitala. Po narodzinach Weroniki dam znać i na pewno fotkę przesle ;-)
Pozdrawiam wszystkie, buźka :*
 
Do góry