reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Ja myślę, że o Agatę R. chodzi bo Zeberrka o dyżur pytała, bo w tym samym szpitalu rodziła:)

A Doggi nadal w szpitalu, drugie KTG jej robią... zaraz wrzucę esa na odpowiedni wątek!
 
nooo kochane mloda jak dostala cycka o 16:30 tak jeszcze spi, ale widze juz sie krecic zaczyna...
Fruciu jakos tak niby sie cieszy z siostry jak cos spytam to pozytywnie o Misi mowi, ale jak teraz spi to raz do lozeczka tylko podszedl , nie przejmuje sie siostra puki co ;-) Pies za to co chwile podchodzi i niucha... i nawet spala obok lozeczka troche.
Mi cycki zaraz exploduja :eek::baffled:
Jutro jakies fotki porobie to Wam ja pokaze, bo mam, ale tel robione, wole "lepsza" fotke pokazac ;-)
Ogolnie mloda jest baaardzo kochana. JAk niechce jej sie spac to ciagle na cycku by wisiala, mam juz strupki na nich i boli pierwsze wessanie sie jej, ale chce karmic cycem puki co :tak: Jak jest spiaca to spi 2-3-4 h :tak: Noooo puki co ;-)
Mnie krocze boli, nacieta bylam... nie pytalam ile mam szwow bo boje sie wiedziec ale dluzej mnie szyli niz przy Fruciu :-( i wiem ze mam ich troche.... no coz.
Ogolnie porod:
ok 23.00 bylam w szpitalu, ok 24.15 na porodowce juz (troche trwalo zanim lekarz mnie zbadal i przyszedl na izbe przyjec itp) 24.30 zaczelam miec silniejsze bole i to krzyzowe ze oczy na wierzch mi wylazily, ale jeszcze dawalam rade ;-) Baaaardzo mila pigulka byla, extra mi sei wspolpracowalo z nia.... Chyba przy 3 partym Misia wyszla, nie wiem tak szybko to pozniej poszlo ze szok :sorry: O godz 1.33 byla juz na moim brzuszku :tak: Zakochalam sie :-D Zdrowa, 10pkt, 3410 g, 52 dluga. Kudlata tak smiesznie i podobna do Frucia, choc teraz zaczynam widziec roznice ;-) Jest drobniejsza ogolnie i ma uklad ust inny, ale miny robia te same :cool2: Co tu jeszcze napisac.... Ogolnie jest dobrze puki co :tak: Moj urlop wziol dla nas i bardzo mi pomaga i opiekuje sie nami :tak: Kochanego mam meza :tak:

Dziekuje Wam za zyczenia KOCHANE JESTESCIE!
Duzo Was pisalo do mnie, ale wybaczcie w pewnym momencie nie wiedzialam juzkomu co pisalam i niechcialam gafy strzelic no i zlotowek coraz mniej na koncie mialam , ale juz doladowany tel heh... Dziekuje za cieple slowa :))))
 
reklama
Do góry