reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Mamusia wszystko na to wskazuje, za dużo przypadkowych spotkań do tej pory się przydarzyło, wiec pewnie i poród w tym samym czasie będzie ;-)
 
reklama
To ja uciekam, milego wieczorka!! Własnie skonczyłam rozmawiac z koleżanką co ma ten sam termin co ja i gadałysmy z godzinke a teraz jestem padnięta i ide sie położyć.

Do jutra brzuszki!!!!papapapapappa
 
dobranoc brzuszki :) tez ide myjać się i do łózka bo chcemy dziś jakis filmik oglądnąć...


zołza mam nadzieje ze sie dobrze czujesz bo cały dzień cie nie było :(
 
Tak na szybko chciałam tylko życzyć wszystkim udanej, spokojnej nocki i miłego poranka.
No a paniom, które miały okazję się spotkać bardzo zazdroszczę bo zapewne będą olejne spotkanka a nie ma to jak pogadać sobie na żywo.
 
eee wszystkie spadacie, to i ja się żegnam... trochę mnie noc przeraża, bo M. wyjechał, ale mam nadzieję, że szybko usnę... słodkich, kolorowych snów Wam życzę, żadnych głupich koszmarów! cmokasy i do jutera:***
 
No ja też zazdroszczę Wam spotkań, mi niestety nie będzie dane poznać którejś z Was, a bardzo bym chciała bo super babki jesteście. Ja wróciłam z herbatki od koleżanki i zaraz zmykam spać, tym bardziej, że Wy już też chyba w łóżeczkach.........Dobrej nocki:-)

Rzeczywiście zołza dziś umilkła, ale mam nadzieję, że jutro się odezwie
 
reklama
A ja wpadłam aby nadrobić ten wątek ale na dziś pas...nie dam rady :zawstydzona/y:
Tyle naskrobałyście przez cały dzień!!
Aż wstyd!!:-D
W ogóle nie myślicie o koleżankach które pózniej nie radzą sobie z nadrabianiem zaległości...;-)

Miłych snów kochane :*:*:*
 
Do góry