reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Ironia, ja też po fryzjerze:) Chyba nigdy nie miałam takich krotkich, chociaż obiektywnie rzecz biorąc nadal są dość długie. Ciekawe co powie Michał jak wróci;)
 
reklama
Heh Dziewczyny wcięłam caly talerz spaghetti...ale warto było....mała teraz dokazuje jak nie wiem co...a od mojego braciszka Kacpra dostałam ananasa zamiast kwiatka...hehe...mądrala jeden...a na męzulka dopiero czekam...ciekawe czy będzie pamiętał?
 
u mnie dzisiaj pierogi ruskie, mniam!
Ja korzystam z tego, że jestem w domku i pomalutku piorę i prasuję ciuszki. Wiem, że jeszcze dużo czasu ale patrząc na ilość tego wszystkiego troszkę mnie to przeraża. U mnie więcej niż godzina prasowania nie przejdzie z powodu kręgosłupa więc muszę to rozłożyć na baaardzo długi czas.
 
ja juz po obiadku..w jadłospisie pisało 3 ziemniaki średnie...no i zjadłam i prawie nie miałam miejsca na miesko hehe :) ale pyszne było :) mały dokazuje że hey!! :D
 
u mnie dzisiaj pierogi ruskie, mniam!
a czy ruskie to z serem czy z ziemniakami ,bo nigdy nie wiem:confused:
aestima daj zdjęcia;-)ja też dziś miałam isć,ale jakoś nie ufam fryzjerom w moim mieście:-D.idziemy za to z dziewczynami jak co roku na babskie piwo,no w moim przypadku sok...
 
heheh,tak pytam ,bo ja laik jestem.teściowa mi mówiła,że jak będę robić te z serem,to do tego serowego farszu dodać łyżkę kaszki manny,żeby sie nie rozwalały w wodzie....pierwsze słyszę od niej,ale może tak jest i dlatego myślę zapytam ciebie jak ty robisz?
 
reklama
u mnie dzisiaj pierogi ruskie, mniam!
Ja korzystam z tego, że jestem w domku i pomalutku piorę i prasuję ciuszki. Wiem, że jeszcze dużo czasu ale patrząc na ilość tego wszystkiego troszkę mnie to przeraża. U mnie więcej niż godzina prasowania nie przejdzie z powodu kręgosłupa więc muszę to rozłożyć na baaardzo długi czas.

Gratuluję witalności, ja ostatnio niczym staruszka, brak jakiejkolwiek energii, nie wiem zelazo mialam w normie, moze sie obnizylo :baffled:
Juz nie wspomne ze zaczelam ostro wymiotowac - w poniedzialek mam wizyte w piatek badania krwi - zobaczymy co wyjdzie
Czekam na usg jak na objawienie, chociaz dziecko jest nadaktywne nawet, to tez nie wiem czy to dobrze?

Ktoras z was wymiotuje kazdy posilek? lada chwila a zedre sobie calkowicie przełyk :-(
Dlatego nie pisze codziennie, bo moj stan zdrowia pozostawia wiele do zyczenia ach.......
 
Do góry