reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
A jak robisz ten sosik??Może podaj przepis na wątku kulinarnym ;-) Mi nigdy nie wychodzi i zawsze muszę dodać torebkę...:wściekła/y:
 
witaj larvuniaaaa:)
misialina to daj przepis na ten sos, ja nie umieim sosow za bradzo robic:-(

musze wam cos pokazac...ostatnio moja niunka ppstanowila ze sama bedzie scielila łóżko, padam jak to widze ale licza sie checi dziecka tym bardziej ze chodzi z siebie dumna jak paw
s5002557.jpg
s5002557.jpg]

S5002557.jpg
s5002557.jpg
 
Ostatnia edycja:
Witajcie!
Za mną kolejna tragiczna, nieprzespana noc. W dzień jest znacznie lepiej. Za to rano odwiedził mnie tata z piękną różą! Naprawdę mnie zaskoczył, bardzo to było miłe:) Wypiliśmy razem kawkę, pooglądał moją nieszczęsną komodę i resztę, bardzo mu się podobało. Stwierdził tylko, że marnie wyglądam hehe:)
Mój M. przyniósł mi wielki bukiet tulipanów już wczoraj, stwierdził że dziś po pracy będą już same brzydkie a on chce żebym miała piękne:) I kazał zarezerwować sobotni wieczór. Jestem w szoku, to jego pierwsza niespodzianka odkąd jesteśmy razem (8,5 roku:) Chyba wszyscy się nade mną litują bo chora jestem:)

AGATA dziękuję ca bardzo za wypowiedź o antybiotyku. Dostałam najniższą dawkę augmentin. Lekarka kazała mi poczekać do jutro i zobaczyć czy będzie gorzej czy lepiej. Jeśli nie będzie żadnej poprawy mam go wziąć. Ja tak naprawdę jestem jej wdzieczna, że w ogóle odważyła się wypisać cokolwiek. Tak jak mówię, wcześniej wszyscy lekarze traktowali mnie jak (za przeproszeniem) wrzód na tyłku. Ta przynajmniej zrobiła jakiś wywiad i wyszło na to, że mam po prosto zbyt wysoką temperaturę w domu. Rzeczywiście mamy bardzo ciepło, ale nie wiem jak to zmienić. Mieszkamy w bardzo ciepłej kamienicy, nawet nieszczelne i stare okna nie zmieniają tego stanu. Wyłączyłam kaloryfery całkowicie i w nocy mam nie mniej niż 22C. Wszystkie okna na południe i w ciągu dnia nie da się wytrzymać, jest upał. Po prostu muszę zainwestować w dobry nawilżacz powietrza, bo jak pootwieram okna to momentalnie mam przeciąg.

marta ja jestem coraz bliższa decyzji o całkowitym odpuszczeniu aż do porodu. Co mi po tym jak niby prowadzę zajęcia, ale co drugie odwołuję z powodu choroby? Ok, coś zarobię ale tu przecież chodzi o dzieci. Myślę tylko o sobie, żeby zarobić a one na tym tracą. Takie nieregularne spotkania tylko wszystko psują, nie mogę im dłużej tego robić. Muszę porozmawiać z ich rodzicami i powiedzieć jak to wygląda. Niech sami zdecydują czy chcą to kontynuować w tej formie czy lepiej zrobić przerwę.

Aestima trzeba było mu dać szansę na wieczór. W ciągu dnia na pewno ktoś by mu przypomniał i przyszedłby z kwaitkami po pracy:) A co do tego co się wydarzyło... nie wracaj do tego kochana. Teraz jest twój czas i teraz będzie wszystko dobrze! Tak naprawdę nie wiemy co się wtedy wydarzyło, może bez antybiotyku byłoby tak samo? Ja wierzę, że wszystko co nas spotyka dzieje się w jakimś celu. Tyle miałam strasznych przeżyć, które doprowadziły do nieoczekiwanych zdarzeń i zmieniły moje życie o 180stopni na lepsze! Teraz masz Mieszka, inaczej nigdy by go nie było. Żyj dla niego i nie wracaj do przeszłości!
 
Witajcie dziewczyny! Dla każdej buziak i wirtualny tulipanik z okazji dzisiejszego święta! :-D
Chwilkę mnie tu nie było, bo jakos tak nie mogę się zebrać w ostatnich dniach - najpierw weekend ostatkowy u nas w domu, więc sprzątanie, szykowanie smakołyków (zrobiłam snickersa z przepisu Ivony - wyszedł przepyszny! mój mąż chował kawałki przed gośćmi, bo było mu szkoda się dzielić ;-) dzięki kochana!)

Uświadomiłam sobie, że za 3 miesiące wiele z nas będzie pewnie już wstawiać swoje relacje z porodów!! Szok! Pamiętacie, jak jeszcze niedawno odmierzałyśmy dni do końca 12tc, do pierwszych badań prenatalnych...a teraz pozostało odmierzanie chwil do pierwszych skurczy :-)
Ech! Miłego dnia!
 
dziewczyny potrzebuje inspiracji jakieś na rybę ?- odmroziłam filet z soli i już nie chce ją zwyczajnie piec na patelni to takie nudne...
 
reklama
Witajcie ponownie...
Musiałam trochę mieszkanie ogarnąć i podczas sprzątania strasznie słabo mi się zrobiło!!!!!! Musiałam więc trochę poleżeć ale się przestraszyłam, bo sama w domu siedzę. Ale juz jest dobrze.
Sliczne te zdjęcia dzieciaczków, ja oglądam zdjęcia nowo narodzonych bobaskó na marcówkach, styczniówkach. Są słodkie!!!!
Dagamit witaj!!!!! Ale czas leci!!! Ty dziś zaczynasz 29 tc!!!! Szok, jakie duże te nasze dzidziulki! Niebawem będziemy je przytulać!
Traschka - kuruj się, biedna Ty jesteś z tymi chorobami!!!!
Ja wybieram się zaraz do Lidla na zakupy i trochę trzeba się przespacerować, w Szczecinie piękna wiosenna pogoda i taaakie wielkie słońce! Mogłoby być tylko trochę cieplej chociaż z drugiej strony to jak będzie cieplej, to muszę zmienić kurtkę na cieńszą, a ........ nie mieszczę się w żadną inną!!!!! No chyba, że nie będę zapinać!
 
Do góry