reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Ironia, nie skaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaacz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :-p
Gratulacje, Szaleńcze! :-) :-) :-)

A ja się boję i strasznych filmów nie oglądam, bo się później boję po domu chodzić :/
 
reklama
Traschka...ja mam ten WYSOKIEJ KLASY WYPIEKACZ DO CHLEBA MOULINEX OW2000 (1449901725) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy i teraz kupiłam ten sam mojej mamie na urodziny...to robi babki, ciasta na pizze, konfitury i dżemy...polecam ten model bo koleżanka ma z Zelmera i nie jest tak zadowolona
[/B]

zastanawilam sie nad zakupem wypiekacza jeszcze przed swietami, niestety zlękłam się zakalców a i mąż uważa, ze kupimy kolejny sprzęt do kolekcji a potem bedzie sie kurzyl .... hmmmmm
ale sadze, ze to istotnie oszczedniej, niz kupowanie razowca z ziarnami na wagę :baffled: tylko czy WYJDZIE AKURATNY
 
Ironia gratki hehe:))) Ja tam kminek lubię... :)

Misialina chyba odłożę wydatek na potem, bo jednak troszkę sobie kosztuje a wiadomo, że teraz jest na co wydawać...
 
Ironia - zdolna bestyjka z Ciebie - gratuluję :-) Teraz chyba wszystkie powinnyśmy skoczyć do sklepu po Picolo i wirtualnie "oblać" Twoją sesję :-)
 
heh dzieki ;)


ja tez staram się nie oglądać strasznych filmów bo potem sie boje isc siku w nocy i M budze zeby ze mną poszedł :))))

M wysłany do sklepu a my idziemy troszke młodego rozruszać przy głośnikach :-)

ostatnio M znalazł jakaś śimechową muze :

[video=youtube;gViaOYgV8yI]http://www.youtube.com/watch?v=gViaOYgV8yI&feature=related[/video]
 
Zołza - skończyłyśmy 25tc - jak się czujesz z tą świadomością :-)? Ja już jestem spokojniejsza o ciążę, chociaż czasami mam napady dziwnych głupich myśli.... Ale jestem przekonana, że musi być dobrze do samego końca!!!!
 
reklama
Zołza - skończyłyśmy 25tc - jak się czujesz z tą świadomością :-)? Ja już jestem spokojniejsza o ciążę, chociaż czasami mam napady dziwnych głupich myśli.... Ale jestem przekonana, że musi być dobrze do samego końca!!!!

Też już jestem spokojna, a jeśli nachodzą durne myśli, to na krótko - nie daję im sie zadomowić ;-) Ale to w dużej mierze dzięki mężowi - on na mnie tak działa uspokajająco ;-) Jednak z utęsknieniem czekam rozwiązania - przede wszystkim dlatego, że chciałabym juz utulić mojego Skarba, ale też po prostu mam dosyć takiego "błogosławionego stanu", gdzie czuję się, jak kaleka :-p
 
Do góry