reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
dziendoberek moje panie...
niedawno wstalam az wstyd :sorry2:
tzn wstalam rano odprawilam mlodego do przedszkola i wskoczylam z nowu do wyrka :sorry2:

co tam u Was?

Ogitu kochana lista prawie skonczona tylko nie wiem jak ja zgrac z Exela tutaj ...hhmm... pierwszy raz taka liste robie... dajcie czasu w weekend nie moglam ... Jak uda mi sie ja wstawic to prosze pozniej o WP o tym czego tam brakuje lub jakie macie jeszcze propozycje...
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny:) zaczełam nadrabiać co naskrobałyście od czwartku ale poddałam się... za duzo tego...
Ironia faktycznie moze się trzeba zastanowic nad prywatną przychodnią... ja na razie się nie zasanawiałam wiem tylko że do najbliższego szpitala nie chcę bo tam potwory pracują nie ludzie... więc lublin albo garwolin mi zostaje... i tak wszedzie daleko
no nic moze chociaż inne wątki nadrobię:) pozdrawiam!
 
Hej dziewczyny:-) Nie było mnie kilka dni bo niestety ale zaczęła mi rosnąć ósemka i wdało się zapalenie i umierałam z bólu (nikomu nie życzę takiego cierpienia). i niestety nie obyło się bez antybiotyku :( mam nadzieję że dzidzi nie zaszkodzi.. uciekam nadrobić to co napisałyście a jest tego bardzo dużo:)
 
agnes aż mnie ciarki na wspomnienie przeszły... pamiętam że ja bralam na to 3 rodzaje antybiotyku i nic nie pomagało i wkońcu zastrzyki brałam...a ze ja się ich panicznie bałam i długo trwały i bolały okrutnie to tam mdlałam im co 2 dzien praktycznie. tylko ze mi 8 nie w ta strone rosła co trzeba i mi się w dziasło wbijała....ale moze nie bede straszyć i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze :)
 
zastanawiam sie czy tak w ciązy można ale ja sobie przykładałam polopiryne rozpuszczoną do tego zapalenia na parę minut i na godzinke przechodziło troche i to lepiej niż ketonal działalo:)
 
a ja mam dziś dzien łajzy jeszcze w piżamce jestem :) pada brzydko i u nas i w ogóle...

dzis w tym szpitalu widziałam dzidzie spała sobie smacznie a ja tam prawie po ścianach z nerwów chodziłam. a co do tych prywatnych klinik to znalazłam dwie w krakowie i jedna ponoc jest bardzo dobra. co prawda kosztuje tam ok 4 000 zł poród, ale rodzice naciskają :)
musze sie tylko zorientowac czy na pewno maja anestezjologa i innych lekarzy w razie czego...nie chce rodzic w takiej umieralni jak wczoraj !

ale u nas brzydko i ciemno :*
 
Cześć dziewczyny!
Troszkę mnie nie było.. chyba od czwartku.. nie pamiętam. Ale produkcja taka, ze nijak nie nadążę.
Nie mam szans codziennie czytać i pisać.. a szkoda mi, bo wypadam z wątków. .. :( Ale myślę o Was cieplutko!!!

Co do szpitali, to ja rodziłam w Warszawie w św. Zofii i bardzo polecam i teraz też chcę tam się udać. Natomiast 4 tygodnie później byłam z maleńskim Krzysiem na operacji oddźwiernika w DZiekanowie L. I niby wszystko dobrze... ale dla kogoś, kto nie był wcześniej w Zofii... wiecie - tam się czułam jak podmiot, w Dziekanowie jak przedmiot... dopieo po tygodniu siedzenia tam, udało mi się nawiązać kontakty z pielęgniarkami i przestać się czuć jako zbędny dodatek do dziecka.. to jest zdecydowanie okropne... brr...

Zebra, Ironia, trzymajcie się tam dzielnie!
Paulinka- ponoć poopirynkę można. byle nie Ibuprom...
 
reklama
U nas też brzydko i też jeszcze w piżamie chodzę, na tyłku spodnie od dresu, a na górze piżama ;)

Coś chciałam i... zapomniałam... standard, muszę się cofnąć i czytać jeszcze raz...
O już wiem... teraz musze szybko pisac, póki nie zapomnę...

Ogitu, Dubeltówka dzięki, będę się pilnować o dbać o siebie :)

Agnes, współczuję bólu! Tobie rośnie ósemka, a mi sie połowa ósemki wyłamała i dziąsło spuchło strasznie.. W czwartek czeka mnie usuwanie i nie wiem jak jest ze znieczuleniem w ciąży... Mam nadzieję, że są jakieś środki...
 
Do góry