reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Ogitu To straszne dziwne co piszesz.Ja karmiłam piersia 1,5 roku.Dosc dlugo ale uważam to za najcudowniejsze chwile w moim życiu.Karmilam wszedzie,na ulicy ,w sklepie,przychodni w parku.Nikt nigdy nie zwrocil mi uwagi,ani nie zauwazylam jakigos zgorszenia wrecz przeciwnie duzo osob spogladalo i usmiechalo sie do nas.
To straszne jak wniktorych glowach rodzi sie jakas mysl i interpretuja ja w jednoznaczny sposob a inne te wazniejsze im umykaja.

Wedlug mnie to jest straszne nie dziwne, ja karmilam 8mcy i tak jak ty jestem z tego dumna i to wspaniala rzecz, nie rozumiem jak to moze byc traktowane w ten sposob. zlosci mnie to strasznie wrrrr


To dopiero proba.Pewnie utworzy w wiekszych rozmiarach w najbliższym czasie.
Tak wiem wiem ale to zabawne siedzialam przed chwila z lupa taka jestem ciekawa koncowego rezultatu :))

Ja teraz smigam po mala do przedszkola, do zob pozniej alebo jutro xxxx
 
reklama
Ogitu ja jestem zdania, że karmienie piersią to bardzo prywatna sprawa i ja chciałabym, żeby to było takie intymne przeżycie, moje i mojego dziecka, ewentualnie małż mógłby się od czasu do czasu przyglądać. Widok karmiących matek mnie nie przeraża, ale nie wypowiadam się za wszystkich, może znajdzie się taki, któremu taki widok nie "leży". Ja nie będę się wystawiać na widok publiczny. Ogólnie jestem zdania, że każdy ma prawo do własnych decyzji i powinno się to uszanować, ale szacunek powinien iść w obie strony. Co do facebooka, ja nie mam tam konta, a decyzja troszkę mnie dziwi, szczególnie w porównaniu z obscenicznymi zdjęciami nastolatek (np. na nk), ale zbulwersowana jakoś nie jestem. Oczywiście jeszcze nie karmiłam i może jak urodze, to przyleci ufo i mi pomiesza w głowie, ale będę się starała trzymać swoich decyzji
 
Ostatnia edycja:
nie potrafie zrobic by kolory byly wyrazniejsze... kurde, no ale jeszcze bede ja poprawiac by byla ladniejsza... jak sie naucze ;-) liste mozna juz powoli podgladac... kogo nie ma to prosze o WP, bo mogalm niechcacy przeoczyc kogos... z gory przepraszam!

edit:
DZIEWCZYNY JEST JUZ WYRAZNA LISTA ;p
prosze o WP jesli ktoras chce cos dodac :-) bede uzupełniac
 
Ostatnia edycja:
Fionka- zgadam się z Tobą w 100%
Larvunia- dobra robota,cudna lista i nawet takie śliczne zdjęcie dodałaś;)W końcu widać jak nas jest tu dużo:)

JA 3 godziny spędziłam na kibelku- masakryczna biegunka i do tego silne bóle i skurcze żołądka albo jelit (nie wiem dokładnie). Ale już przeszło, jutro ide na to usg genet., to chyba wspomnę o dzisiejszych ekscesach. Dziewczyny a co można w ciąży na biegunkę, żołądkowe sprawy? Wiecie może? Bo pani w aptece nic mężowi nie sprzedała... Tylko herbatę miętową i nic więcej...
 
Swietnie ze Wam sie podoba, staralam sie :-)
melody6 kochana dodam Cie do listy ale jutro, dostalm WP, juz musze mykac...
MILEGO DNIA KOCHANE!
 
JA na biegunkę jadłam dużo czekolady, ale musi być gorzka najlepiej o jak najwyższym % kakao, tarkowaną marchewkę z bananem słyszałam, że węgiel też jest bezpieczny ale lepiej zapytać lekarza
 
Ogitu ja jestem zdania, że karmienie piersią to bardzo prywatna sprawa i ja chciałabym, żeby to było takie intymne przeżycie, moje i mojego dziecka, ewentualnie małż mógłby się od czasu do czasu przyglądać. Widok karmiących matek mnie nie przeraża, ale nie wypowiadam się za wszystkich, może znajdzie się taki, któremu taki widok nie "leży". Ja nie będę się wystawiać na widok publiczny. Ogólnie jestem zdania, że każdy ma prawo do własnych decyzji i powinno się to uszanować, ale szacunek powinien iść w obie strony. Co do facebooka, ja nie mam tam konta, a decyzja troszkę mnie dziwi, szczególnie w porównaniu z obscenicznymi zdjęciami nastolatek (np. na nk), ale zbulwersowana jakoś nie jestem. Oczywiście jeszcze nie karmiłam i może jak urodze, to przyleci ufo i mi pomiesza w głowie, ale będę się starała trzymać swoich decyzji

Chyba sie nie zrozumialysmy. No wlasnie karmienie piersia to prywatna sprawa a te kobiety mialay te zdiecia na prywatnych kontach a mimo tego zostaly skasowane. Nie ma to nic wspolnego z obnoszeniem sie czy afiszowaniem.
Czym nie jestes zbulwersowana tak dokladnie? Tzn zgadzasz sie z taka ingerencja?
 
Witam się wieczorową porą.
Zdążyłam przeczytać co naskrobałyście od wczorajszego wieczora - oj sporo tego było :)

Ogitu - ja też jestem zdania, że karmienie piersią to indywidualna sprawa ale nie widzę w takim zdjęciu niczego złego... Czym się sugerował admin (czy kto to tam), że usunął takie fotki?

Się napisałam - muszę uciekać, bo moje dziecie wróciło ze szkoły :)
 
reklama
Do góry