reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

no mowie wam porażka z tymi lekarzami w takich normalnych szpitalach ! babka była tak delikatna jak bym kawałkiem mięsa była, na dodatek miała długie paznokcie :(
musiałam się przy nich rozbierać i ubierać
wszędzie byly stare ślady krwi na podłodze ochyda....

a w końcu ja płace za to ze ona ma wypłate i to jest jej psi obowiązek że ma zrobić mi badanie i cokolwiek powiedzieć..a nie traktować jak rozhisteryzowaną nastolatkę ...mąż tak się wkurzył, że szok...bo chciałam żeby ze mną był a ona...to nie prywatny gabinet....a on się żony pytam nie pani... ;]

póki co muszę zweryfikować czy ten moj szpital który wybrałam jest ok, bo niby prywatny ale też na nfz, rodzice próbują przekonać zebym znalazła jakas klinike prywatną..moze i kosztuje 4 000 ale kurde jak widziałam wczoraj laskę która była przerażona bo właśnie zaczynała rodzić a pani położna traktowała ją jak mebel, który przeszkadza w piciu kawy i spaniu...porażka....
 
reklama
traschka 140 to też dosyć dużo. W pierwszej ciąży lekarka mówiła, że gdy będzie 150 to biegiem do szpitala, ale u mnie było to już ok 35tyg ciąży.
zebrra kurcze pilnuj się. Trzymam kciuki żeby się unormowało. A czy Twoje dzieciaczki urodziły się małe? Mój Przemek miał tylko 49cm i 2300g. Wydaje mi się, że to przez to nadciśnienie...
 
Ostatnia edycja:
Ironia, bidulko dobrze, że to już minęło i maleńswto dzielnie się trzyma. Z prywatnymi klinikami jest różnie i może warto poczytać opinie w internecie. W moim mieście jest naprawdę świetna klinika, zwłąszcza jeśli chodzi o cesarki, ale nie tylko. Kobiety przyjeżdżają z bardzo daleka rodzić włąśnie tam i też się tam wybieram. Mają jakąś świetną umowę z nfz i poród kosztuje ok 400 zł!!! Niezależnie od tego czy cesarka, czy naturalnie itp. Może być cesarka od razu na życzenie, znieczulenie to norma, chyba że kobieta sama nie chce. Ja nie wyobrażam sobie innego miejsca.
 
Czesc Laski!!
Ja sie czuje do dupy, padam ze zmeczenia ale nie moge spac zrobilam se kawe ale nie moge jej pic, czytam was ale tu taka produkcja ze po trzech dniach jestem do tylu tysiaclecie!!!

Wczoraj jak poszlam z mezem do sklepu to mi sie slabo robilo i myslalam ze padne(tez tak macie?), normalnie nie wiem co jest grane, niby umysl ok ale cialu sie nic nie chce....wrrrr i jak to pogodzic????

Larwunia gdzie jest ta slynna lista bo nie moge sie jej dopatrzyc? mysle ze to fajny pomysl z tymi detalami :))

Zebra,mam nadzieje ze sie nie bedzie to powtarzac,pilnuj pilnuj i jeszcze raz pilnuj Sciskam Mocno!!
Ionia brak mi slow, dlatego nienawidze polski, mam nadzieje ze nikt sie nie obrazi ale to takie komunistyczne chol...ne myslenie.Kiedy to sie skonczy??? przykro mi, dbaj osiebie i trzymam kciuki za malenstwo i ciebie.
 
Ostatnia edycja:
Boże wkońcu skończyłam czytać:-D połowę zapomniałam:-D
Zebra kochana dbaj o siebie bo z nadciśnieniem nie ma żartów, a jeszcze jak dzidzia w środku to lepiej dmuchać na zimne

Wczoraj jak poszlam z mezem do sklepu to mi sie slabo robilo i myslalam ze padne(tez tak macie?)
Mi się robi słabo jak tłuczę kotlety młotkiem, ale to chyba z wysiłku:-D

Ionia brak mi slow, dlatego nienawidze polski, mam nadzieje ze nikt sie nie obrazi ale to takie komunistyczne chol...ne myslenie.Kiedy to sie skonczy??? przykro mi, dbaj osiebie i trzymam kciuki za malenstwo i ciebie.
Ja rodziłam w Irlandii w statystycznie najgorszym szpitalu w tym kraju i obchodzili się ze mną jak z jajkiem. Na nic nie mogłam narzekać Jak w 25 tc zaczełam krwawić i z mężem wbiegliśmy na izbę przyjęć to nawet słowa nie powiedziałam a sanitariusze od razu na wózek i na odział. Nie wyobrażam sobie rodzić w Polsce;-)
 
No wlasnie Dubeltowka ty wiesz o czym mowie, poza tym jestes mi najblizsza mapowo :)))

Dokladnie moze i na generalna opieke sie tu zarzeka bo nie zapraszaja na usg za czesto ale jak bysmy mialy prywatnie to by to samo co w PL bylo. I tu za nic nie placimy a personel w szpitalach miod-malina :))
 
Ironia, współczuję Ci bardzo tych okropnych przeżyć... Nie dość, że bolało, martwiłaś się o dziecko, to jeszcze taka flądra Ci się trafiła... :-( W takich chwilach wstyd mi, że pracuję w służbie zdrowia. I boję się, co będzie, kiedy będę rodziła... Trzymaj się, kochana i nie daj się! Dobrze, że masz przy sobie pyskatego męża - to nieoceniony dar w takich sytuacjach!

Ogitu, no tak, wg mnie to ta lista założona przez PW. Żeby się tam znaleźć, trzeba napisać do Larvuni - wszystko jest tam napisane, w wątku listowym.
 
reklama
Do góry