reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2011

TYLKO dwa wieczory kochana tylko... hehehe

Ja dzis chyba sobie podzwonie po znajomych i rodzince a co tam bede sobie zalowac :-D ale to jak mlody zasnie bo on tez by z kazdym chcial gadac, nawet jak nie zna to nawija jak stary znajomy hehehe...
Teraz sie inhaluje, ale chyba mi odplynie niebawem oczka ma takie malutkie
 
reklama
Dzień dobry/ dobry wieczór. Ja dzisiaj wstalam jak nowo narodzona. Zer objawów ciąży, energii ze mogłam obdarowac was wszystkie i jeszcze by mi pewnie zostało i z apetytytem na konia z kopytami. Posprzatalam wiec mieszkanie i wyczesalam moja psinke, bo go ostatnio zaniedbywalam i nawet sobie manicure zrobiłam.
Witam nowe czerwcowki i gratuluje bliźniaków!
Narobilyscie mi takiego smaka na sernik, ze będę musiala się przejsc się do sklepu po
ser.
Jeszcze tydzień do mojego pierwszego USG, zaczynam się stresowac!!
 
A moje dzieci właśnie upiekły mi Babeczki Barbie:-)!!!!!!!
Najpierw nie pozwoliły mi wchodzić do kuchni, potem słyszałam tylko odgłos miksera choć Damian uparcie starał się mnie przekonać że to sokowirówka i że robi mi sok marchewkowy. Potem piękny zapach rozniósł sie po domu aż wreszcie otrzymałam cudowne babeaczki z piękna różowiutką polewą truskawkową!!!! Mniam mniam
 
Ja mam we wtorek na 9:30, tak więc ciesze się, że rano. Nie wiem jak z tym genetycznym u mnie, czy będę miała. Pewnie się dowiem od nowej dr jak będę u niej na pierwszej wizycie.
 
wróciłam z zakupów - pod pachą nowiutka, pierwsza waga w naszym domu z wszystkimi bajerami pomiaru tłuszczu, wody itp. i czytam instrukcję, a tam pisze - że waga nie jest dla kobiet w ciąży:((((
w necie nie wiele piszą, ale tak sobie myślę, że pewnie wysyła impulsy i jeśli będe się ważyć w kapciach z gumową podeszwą to nie powinna mi zaszkodzić - wiecie coś może na ten temat?
 
reklama
czesc
wlasnie ogladam "mam talent" i albo mnie sie wydaje albo nudne sie to robi :sorry2:
no i mam okno uchylone.. tez wam duszno? Mlodego tez pod szyje przykrylam, smacznie spi.. niech sie mu tez troche powietrzy w pokoiku... Cieplo u nas...

Doris kochana ja mam jakos 17.00 wizyte normalna, pozniej czekam do 18.30 i w tedy mam badanie genetyczne ;-)
dzieci masz wspaniale, ze babeczki Ci pieka... ja sie tak doczekam kiedys?? :sorry2:

Izabela trzymam kciuki i za Twoja wizyte we wtorek ;-)

darunia tez sie doczekasz :tak:;-)

miskaa a sa takie wagi?? :szok: nie wiedzialam :sorry2:
 
Do góry