reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

TYLKO dwa wieczory kochana tylko... hehehe

Ja dzis chyba sobie podzwonie po znajomych i rodzince a co tam bede sobie zalowac :-D ale to jak mlody zasnie bo on tez by z kazdym chcial gadac, nawet jak nie zna to nawija jak stary znajomy hehehe...
Teraz sie inhaluje, ale chyba mi odplynie niebawem oczka ma takie malutkie
 
reklama
Dzień dobry/ dobry wieczór. Ja dzisiaj wstalam jak nowo narodzona. Zer objawów ciąży, energii ze mogłam obdarowac was wszystkie i jeszcze by mi pewnie zostało i z apetytytem na konia z kopytami. Posprzatalam wiec mieszkanie i wyczesalam moja psinke, bo go ostatnio zaniedbywalam i nawet sobie manicure zrobiłam.
Witam nowe czerwcowki i gratuluje bliźniaków!
Narobilyscie mi takiego smaka na sernik, ze będę musiala się przejsc się do sklepu po
ser.
Jeszcze tydzień do mojego pierwszego USG, zaczynam się stresowac!!
 
A moje dzieci właśnie upiekły mi Babeczki Barbie:-)!!!!!!!
Najpierw nie pozwoliły mi wchodzić do kuchni, potem słyszałam tylko odgłos miksera choć Damian uparcie starał się mnie przekonać że to sokowirówka i że robi mi sok marchewkowy. Potem piękny zapach rozniósł sie po domu aż wreszcie otrzymałam cudowne babeaczki z piękna różowiutką polewą truskawkową!!!! Mniam mniam
 
Ja mam we wtorek na 9:30, tak więc ciesze się, że rano. Nie wiem jak z tym genetycznym u mnie, czy będę miała. Pewnie się dowiem od nowej dr jak będę u niej na pierwszej wizycie.
 
wróciłam z zakupów - pod pachą nowiutka, pierwsza waga w naszym domu z wszystkimi bajerami pomiaru tłuszczu, wody itp. i czytam instrukcję, a tam pisze - że waga nie jest dla kobiet w ciąży:((((
w necie nie wiele piszą, ale tak sobie myślę, że pewnie wysyła impulsy i jeśli będe się ważyć w kapciach z gumową podeszwą to nie powinna mi zaszkodzić - wiecie coś może na ten temat?
 
reklama
czesc
wlasnie ogladam "mam talent" i albo mnie sie wydaje albo nudne sie to robi :sorry2:
no i mam okno uchylone.. tez wam duszno? Mlodego tez pod szyje przykrylam, smacznie spi.. niech sie mu tez troche powietrzy w pokoiku... Cieplo u nas...

Doris kochana ja mam jakos 17.00 wizyte normalna, pozniej czekam do 18.30 i w tedy mam badanie genetyczne ;-)
dzieci masz wspaniale, ze babeczki Ci pieka... ja sie tak doczekam kiedys?? :sorry2:

Izabela trzymam kciuki i za Twoja wizyte we wtorek ;-)

darunia tez sie doczekasz :tak:;-)

miskaa a sa takie wagi?? :szok: nie wiedzialam :sorry2:
 
Do góry