reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

o rany do tego mi wyszlo jakies uczulenie na twarzy...ku..a...!!!!!!!!!!!!!!!
i będę miała problem z udaniem sie do dermatologa bo m. pracuje na 6:00 a o ja wtedy z Lilka zrobie...a uczulenie sie powiększa...Boze chce mi sie normalnie wyc!!! co za koszmar!!!
 
reklama
cześć dziewczyny :-)
zaraz jade na groby ale wpadłam na chwile żeby przeczytać co tam się działo u was :-)

witam Nowe przyszłe mamy :-)

Anii
a nie mogłąbyś małej zabrać ze sobą ?


Jutro USG

Jutro USG

Jutro USG

Jutro USG

Jutro USG
:happy:
 
cześć dziewczyny :-)
zaraz jade na groby ale wpadłam na chwile żeby przeczytać co tam się działo u was :-)

witam Nowe przyszłe mamy :-)

Anii
a nie mogłąbyś małej zabrać ze sobą ?


Jutro USG

Jutro USG

Jutro USG

Jutro USG

Jutro USG
:happy:

Trzymam kciuki za usg. Mam nadzieję, że pochwalisz się jutro zdjątkiem swojej fasolki :)

Anii - kiedyś sytuacja zmuszała mnie, żeby zabierać Igora ze sobą w różne miejsca. Lekarz powinien Cię obejrzeć.

A ja zostałam sama i relaksuje się ciszą panującą w domu :)
 
Witam serdecznie :)
Nareszcie znalazłam to, czego szukałam! Mam termin na 6.czerwca. Wg lekarza mamy dziś 8 tyg. i 5 dni :)
We środę mamy wizytę u gin. Nie mogę się doczekać, żeby zrobić wszystkie badania [zwłaszcza toxo i cytomegalię].
 
witam nowa mamusie ja-zolza ;-)

ja dzis caly dzionek w wyrku przelezalam, z przerwa na obiad :sorry:
jutro ide po skierowania na badania (jak uda mi sie zarejestrowac) i z mlodym do lekarza, kaszle ciagle mi od 2 dni kurcze...
 
ja tak samo jak doris....kilka dni mialam spokoju a dzis meczarnie z mdlosciami:( jutro USG:)

ktooras tu pisaa chyba michalina ze robila wczoraj kluchy slaskie z surowka z czerwonej kapusty, takiego smaka mi narobila ze dzis pierwszy raz w zyciu robilam te kluski bo myslalam ze oszaleje jak nie zjem tego dania hehhehe
 
Witam. Dziś cały ranek jezdzilismy i po powrocie do domu poprostu musiałam chociaz na godzinke sie połozyc straciłam wszystkie siły przed ciążą duzo biegałam po pare kilometrow to tak sie nie meczyłam jak teraz poza tym strasznie rano kiepsko sie czułam i bolał mnie brzuch łyknełam nospe i troszke ustąpiło.
Dzieki dziewczyny za miłe przywitanie :))
 
Witam nową czerwcówke :).. mamy ten sam termin :-) trzymam kciuki za wszystkie fasolki !!!

jejjuu ale jestem zmęczona po tym odwiedzaniu grobów..

wpadłam do rodzinki powiedziec ze jestem w ciąży i oczywiście temat co ze szkoła bla bla bla.. jak tego słucham to mnie coś bierze. Nie ich sprawa zresztą ja wiem że skończę ją tak jak powinnam więc po co się przejmować :p ale oni oczywiście wiedzą lepiej :-/
 
reklama
Chciałam się przywitać ;-)- z moich obliczeń wynika, że jestem w 7 tygodniu ciąży. Wiem od 15 października (test ciążowy). Termin wizyty u mojego lekarza wyznaczono mi dopiero na 3 listopada. Wyobrażacie sobie te dwa tyg. oczekiwania???:szok:
To moja druga ciąża.... Jestem mamą wspaniałej niespełna dwu - letniej Oli.:-D:-D:-D

Mam nadzieję, że moje przewidywania i obliczenia co do wieku dzieciaka i terminu ciąży (okolice 20 czerwca) są zgodne z prawdą.
Dowiem się już niedługo............:cool2: Trzymajcie kciuki.
Dzięki za wątek o brzuszkach - trochę sie podbudowałam.... uff... bo już zaczęłam myśleć, że może to bliźniaki....:-p
 
Do góry