reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

witam sie wieczonie...
niedawno wrocilam z grobow. Dzis tylko w gorzowie bylam... do babci nie pojechalismy bo mlody kaszle... bidulek juz go faszeruje domowymi sposobami ;-)

tak pisalam do PW smsa i raport nie doszedl... chyba zly nr podala....
a moze wyjechaly dziewczyny do rodzin??

 
reklama
Jestem mamą Martynki która teraz skończyła 2lata i 2 miesiące jest bardzo żywym dzieckiem. Jak juz wspomniałam ja też urodze w czerwcu jestem w 10 tygodiu ciąży początek był kiepski dopiero pare dni temu ustompiły mdłości ale nadal jestem strasznie zmeczona a przy córce cieżko odpocząc od samego początku ciąży miałam nieprzyjemne bóle brzucha okazało sie na usg że mam małego krwiaka :(( dostałam leki i za dwa tygodnie ide na kontrole to zobaczymy oczywiscie jestem dobrej mysli i staram sie nie martwic.
 
Martynka rozumiem Cię w 100%. Moje dziecko ciut młodsze ale też energia roznosi. Mnie od niedawna męcza permanentne mdłości i wymioty i jestem jak z krzyża zdjęta. Boję się pójść z Zonią na plac zabaw w obawie że zwymiotuje . Masakra!
 
Witajcie wieczorową porą :)

Przez cały dzień nie włączałam komputera, więc musiałam nadrobić kilka stron wiadomości :) Dla mnie przez to przestawianie czasu, jakiś dłuższy dzień się zrobił bo wstaliśmy dosyć wcześnie. W ramach oszczędzania się poszliśmy sobie na spacerek na plac zabaw. Przynajmniej Igor sobie pobiegał i padł wieczorem szybciej :) Plamienie ustępuje na szczęście, czasami tylko na widok jedzenia robi mi się tak dziwnie, ale nie wymiotuje. Jutro zamierzam odpoczywać, nigdzie z domu się nie ruszam.

Martynka witaj :)
 
Witam dziewczynki o poranku i biegne nadrabiac tekst.
Domyslam sie ze wiekszosc dzis na groby wiec tu cisza pewnie bedzie to zdaze :))
 
plomien.jpg

Witajcie :)
Jako że nie moge odwiedziec grobow swoich bliskich ,wspominam ich dzis w swoich myslach.

Witamy na forum nową czerwcowke.
 
reklama
Witajcie,
Dzisiaj taki szczególny dzień wspomnień i zadumy. Zapalam światełko dla naszych Aniołków
[*] i naszych bliskich
[*]
[*]
[*].

Ja też dzisiaj nie będę na grobach najbliższych, byłam w środę. 4 listopada jest pierwsza rocznica śmierci mojej Babci i żal mi, że w tym dniu nie będę mogła tam być. Jazda 100 km w jedną stronę mnie już męczy.
Dziewczyny, które nie mają grobów swoich bliskich tam, gdzie mieszkają, idziecie na "obce" groby? Mąż z synkiem może wybiorą się na Powązki zapalić światełka u ofiar katarstrofy Smoleńskiej.
Spokojnego dnia Wam życzę a tym, którzy wyjechali na groby bliskich, szczęśliwego powrotu.
 
Do góry