reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2011

reklama
larvunia, miałam gości :) dzisiaj mi 31 stuknęło ;) robiłam paszteciki, ciacho, same dobre rzeczy. Cóż, jeśli i tak skończyło się jak zwykle :(

Wyszystkiego najlepszego :) Ja chyba swoje 31 urodziny pomyliłam z 30-tką - odmłodziłam się wtedy o rok hihi. Nie czuje upływającego czasu :)

Ja jestem po wizycie i bardzo się cieszę, że poszłam do tego lekarza. Pan doktor zapisał sobie wszystkie informacje o moich ciążach, zlecił zrobić pare badań prywatnie a do tego za 4 tygodnie mam USG (dokładnie 18.11). Powinno to być usg przezierności karkowej. Mam nadal brać duphaston ale odstawić no-spę i hydroxyzynę, no i mam nie leżeć. Mam odpoczywać, nie przemęczać się, nie dźwigać ale plackiem nie leżeć :) Najważniejsze jest to, że dr zrobił mi USG :) Fasolinka ma 1,8cm. Chciałabym Wam wkleić tę cudną foteczkę ale jestem zielona i nie bardzo wiem jak...
Z tej radości dzisiaj od lekarza poleciałam na zakupy :)
 
Witam wszystkich serdecznie,ja mam termin na 21 czerwca:)))jak na razie to dokucza mi bol piersi i lekie bole podbrzusza,oraz sennosc.Ciagle sie martwie,tak bardzo chce,aby bylo wszystko ok.jeszcze nie bylam u lekarza,bo mieszkam w Anglii,a wizyte w polsce mam na 5 listopada.
 
Witam z rana :)

zebrra czyli idziemy z postepem .Pamietam ze kiedy Olka rodziłam ani w ciaży ani w szpitalu(lezałam kilkakrotnie przed porodem) nie wykonywano badan na obecnosc hiv.Zastanawiałam sie wtedy ze to dziwne,porod nosi za soba ryzyko dla poloznej ktora odbiera ze np.moze byc zarazona od np.nieszczerej pacjentki lub nieswiadomej pacjentki.
W pierwszej ciąży (2000 rok) też nie miałam tych badan, ale już z Jaśkiem w 2007 miałam i teraz też... Dobrze, że coś idzie w dobrym kierunku :)

No a ja jestem bardzo zadowolona... już znalazłam gineklologa;-);-)
Super, że znalazłaś lekarza godnego zaufania! Niezły numer z bliźniakami, przerażająca niekompetencja...

Sto lat dla synka! Nie przepracowuj się dzisiaj w kuchni!

Ja odliczam do czwartku - mam wizytę ok 17-ej... boję się jak diabli ale pamiętam mam myśleć tylko pozytywnie :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Poza tym strasznie rozkojarzona jestem, ostatnio panierowałam kotlety i jednocześnie smażyłam i wrzuciłam surowy schabik na patelnię :no::zawstydzona/y::tak: szok:-D:szok::szok:
Trzymam kciuki za wizytę!

Ja też jestem strasznie rozkojarzona, ciągle gadam jakieś głupoty, albo zaczynam mówić i nie wiem co miałam powiedzieć... ;)

W poniedziałek mam wizytę i pierwsze usg to się dowiem co i jak
Kciuki!!!

dzisiaj mi 31 stuknęło ;)
Agabre sto lat kobietko!!! Buziak dla Ciebie!

Ja jestem po wizycie i bardzo się cieszę, że poszłam do tego lekarza. Pan doktor zapisał sobie wszystkie informacje o moich ciążach, zlecił zrobić pare badań prywatnie a do tego za 4 tygodnie mam USG (dokładnie 18.11). Powinno to być usg przezierności karkowej. Mam nadal brać duphaston ale odstawić no-spę i hydroxyzynę, no i mam nie leżeć. Mam odpoczywać, nie przemęczać się, nie dźwigać ale plackiem nie leżeć :) Najważniejsze jest to, że dr zrobił mi USG :) Fasolinka ma 1,8cm. Chciałabym Wam wkleić tę cudną foteczkę ale jestem zielona i nie bardzo wiem jak...
Z tej radości dzisiaj od lekarza poleciałam na zakupy :)
Super, lubię czytać takie dobre wieści! :)

Witam wszystkich serdecznie,ja mam termin na 21 czerwca:)))jak na razie to dokucza mi bol piersi i lekie bole podbrzusza,oraz sennosc.Ciagle sie martwie,tak bardzo chce,aby bylo wszystko ok.jeszcze nie bylam u lekarza,bo mieszkam w Anglii,a wizyte w polsce mam na 5 listopada.
Witaj Poziomku :) Mamy podobny termin :) Ja biorąc pod uwagę długość cyklu na 20/06, w przeciwnym razie 22/06 :)

Larvunia, widzę, że Ty, tak samo jak ja lubisz wykazywać się w kuchni, jeśli masz ochotę zapraszam na mojego kulinarnego bloga, chociaż ostatni wpis jest w czerwca :zawstydzona/y: i like cooking


Miłego dnia Kochane :)
 
Hej dziewczyny:)

wera 55 z Twojego suwaczka wnioskuję, że jesteś w 6 tyg a u niektórych na tym etapie nawet nie widać jeszcze serduszka. Nie przejmuj się, gin Cię niepotrzebnie nastraszył- ja czytałam, że jak bije poniżej 80 to należy się martwić, więc bądź dobrej myśli- ważne, że bije:))
tusenfryd- widzisz, znów się okazało, że wiele z nas ma bóle brzucha- uspokoiło to mnie jeszcze bardziej:)
larvunia- ja przez Ciebie będę wielka!! Kusisz tymi smakołykami, oj kusisz.
Co do cen- ja płacę 150 zł za wizytę ze wszystkim (cytologia, usg 3d)
dzastina, iza- cieszę się z udanych wizyt:)

Ja dzisiaj wybywam z domku na cały dzień, więc pewnie odezwę się jutro trzymajcie się cieplutko:))
 
Witam sie zWami porannie:-):-):-)
Małżonek mój robi śniadanko a ja wpadłam do Was:-)
Ranne ptaszki z Was, ja pewnie w sobotni poranek bym tak wcześnie nie wstała,ale nocował kolega i mojego syna i mnie obudzili:-(

Ja urodzinki miałam 18-nastego pazdziernika:-)Widze że sporo tu w pazdzierniku urodzonych.To miło bo Waga to kaki fajny znak zodiaku:-)(nie to zeby sie przechwalac)

Aestima miłej udanej soboty,ja niestety do pracy dzis na popoludnie:-(
 
Dziendoberek z rana!!!

Ja dzis tak szybciutko. Badanie poszlo super, to tylko usg ale widzialam dzidzusia i SERDUSZKO!!!! Wiec zostaje do czerwca z wami!!

Witam wszystkie nowe ciazowki, widze ze przybywa tych z anglii (nice) :tak:

I wszystkim 30tkom zycze sto latek, ja za miesiac koncze 36 wiec nie jest zle:eek:

Teraz zmykam Buziaki xxx
 
Ja również witam wszystkich sobotnio!!!
Kolejny dzień lenistwa, odpoczynku i leżenia. Oj jak ja bym chciała, żeby ten krwiaczek już się wchłonął...:-)
 
[/COLOR][/I] Iza w jakim szpitalu będziesz prowadzić ciążę? Ja na Karowej...


Na Żelaznej. Trafiłam do tego szpitala w kwietniu z poronieniem. Miałam świetną opiekę. Do tego dr do której się zapisałam wydaje się mieć pojęcie na temat szerszy niż podstawowe badania i zdrowa ciąża. Więc na pewno nic nie tracę zmieniając lekarza prowadzącego :)
 
reklama
Wpadam powiedzieć tylko Dzień Dobry i zmykam do garów.. Czarek ma dziś urodziny:)
3 lata temu go urodziłam:) nie wierze że ten czas tak szybko leci... dla mnie ma on zawsze 3 miesiące a on już taki chłop:)
 
Do góry