reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Dzastina ja też swojego synka dopiero co urodziłam a 15 paździenika kończył 6 lat :)
Wszystkiego najlepszego dla Twojego Synka - zdrowia i radości, no i mnóstwa zabawek :-)

My też dzisiaj wybywamy z domku. Październik jest w mojej rodzinie iście imprezowy. Dzisiaj lecimy do mojej cioci z życzeniami :)
 
reklama
witam was dziewczyny w piekna sobote:) ja dzis od nie wiem kiedy czuje sie po prostu swietnie:) wstalam dzis rano bo mialam kilka lekcji. pochwale sie ...tez robilam racuchy i wyszly pyszne:):):) w ogole super ze zalozylyscie watek kulinarny:)jak juz calkowicie dojde do siebie to sie wezme za porzadne gotowanie:) buziole na reszte soboty papap ps. zmykam do lasu na spacer:)
 
Doris, zazdroszczę sobotniego lenistwa, ja mam kupę sprzątania... Krwiaczka nie zazdroszczę - niech się szybko wchłania!

Iza, na Żelaznej rodziłam Wikę i chodziłam do szkoły rodzenia w ciąży z Jasiem, dobry szpital :)

Dzastina, miłej imprezy i jeszcze raz sto lat dla Czarka :)
 
Dzastina, bawcie się dobrze na urodzinkach :)

dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe :)

Ogitu, pięknie, już serduszko widoczne, więc zostajesz z nami :D

Zebrra, ja tez lubię gotować, z czego mój mąż jest baaaardzo zadowolony ;)

Izabela, wielki mały człowiek, gratuluję :D
 
Hej! Widzę że rozgadane jesteście na maksa....cięzko za Wami nadązyć...u mnie dalej jak było, mdli mnie i brzuch mnie boli ....Tusenfryd widocznie tak musi być....ale boli mnie tak dzwinie od kręgłosupa i jakby na biegunkę....wkręcam sie znowu i głupie myśli mi chodzą po głowie....poza tym dziewczyny jaki jest stan Waszej skóry????....ja jestem załamana...mam takie wypryski że poprostu patrzeć na siebie nie mogę...i to wszędzie na plecach, na twarzy, dekolcie...zawsze miałam taką ładna cerę a teraz....może to hormony tak działają?....

Składam serdecznie życzenia urodzinowym Mamusiom!!!!:-)

odpoczywajcie, ja nie robię dosłownie nic...mam Lenia przez wielkie L
 
Witam Weekendowo

Myslalam, ze sobie dzisiaj w koncu odespie te zarwane nocki, a tu niespodzianka, bo fasolinka postanowila zamanifestowac swoje istnienie dajac mamie takie poranne mdlosci, ze musialam wstac i cos zjesc o 6 nad ranem, bo inaczej skonczylo by sie to kibelkiem ;-). Dziewczyny kiedy te mdlosci sie wlasciwie koncza??? Ocho znowu mnie bierze, pomocyyyyyyyyyy!!!!!
 
Misialina to z cerą mamy ten sam problem, kompletnie niewiem co zrobic :(

i to na pewno przez hormony :-)


kuuurcze nie bylo mnie od wczorajj a tu tyle nowych wyddarzeń :-)

wszystkiego najlepszego dla tych co mają, miały, i będą miały urodzinki ;-)


i Witam nowe czerwcóweczki ! ;-)
 
Nadzieja....ja też nie wiem kiedy się to skończy i jestem już tym wykończona...jedynie co moge zjeść to winogronka a tak nic poza tym....
Luisiana...też nie wiem co robić...może to minie?
 
Misialina, Luisiana, takie wypryski zazwyczaj pojawiają się na dziewczynki, z chłopcami cera zazwyczaj robi się ładniejsza :)

Nadzieja, poczekaj do 12 t.c. zazwyczaj po pierwszym trymestrze się kończą dolegliwości, chociaż niekoniecznie ;)

Misialina, mi tez wszystko szkodzi, ale jem a co za różnica czy mi niedobrze z głodu czy jak coś zjem? Porównywalnie się czuję ;)
 
reklama
Agabre...też tak pomyślałam o tym, że ponoć pogorszenie stanu cery zwiastuje dziewczynkę, chciałabym ale najważniejsze żeby było zdrowe...
Jezu jak mi niedobrze, o tych porach jest gorzej niż rano
 
Do góry