reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Gratuluję...a widziałaś już może bijące serduszko???
Moje jedno bobo ma 6.6mm drugie tak maleńkie że nie dało się zmierzyć... no i serduszek nie wiedziałam jeszcze... a ty widziałaś?
Na razie widziałam tylko pęcherzyk, który ma 1,2 cm, a na resztę to muszę poczekać te 2 tygodnie. A szkoda, bo już by się chciało.
 
reklama
Witam ponownie
Nie pisałam 2 dni bo....niestety wylądowałam w szpitalu z krwawieniem :-(. Na szczęście nie było duże, serduszko dzidzi bije ale odklejała się kosmówka (10mm) i zrobił się krwiaczek (stąd to krawawienie). Leżałam dwa dni i wypuścili mnie do domu z zaleceniem oszczędzającego trybu życia. mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze, bo tak się martwię!!!!
 
Witam ponownie
Nie pisałam 2 dni bo....niestety wylądowałam w szpitalu z krwawieniem :-(. Na szczęście nie było duże, serduszko dzidzi bije ale odklejała się kosmówka (10mm) i zrobił się krwiaczek (stąd to krawawienie). Leżałam dwa dni i wypuścili mnie do domu z zaleceniem oszczędzającego trybu życia. mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze, bo tak się martwię!!!!

kochana trzymaj sie;*

dopsiuje na Liscie dziewczyny:)
 
Cześć Dziewczyny, mój przypadek pokazuje nie wszystko MUSI być dobrze.
Wróciłam od ginekologa. Jutro szpital. Mam ciążę pozamaciczną. Czeka mnie laparoskopia.
Tak więc opuszczam Miłe Grono Przyszłych Mam. Jestem spokojna. Wszystko ciągle jakby nie mnie dotyczy.
W każdym razie - życzę Wam spokoju - bez względu na to, co będzie.
 
reklama
Do góry