reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Ja od pierwszego dnia jak zaczęłam czuć, że jestem w ciąży jestem bardzo szczęśliwa.:-D Na pewno mnie to odmłodzi.:-D
Chociaż trochę się boję znowu wchodzić w pieluchy, mam już duże dzieci 16 i 11. :szok: Ale to chyba normalne.
Tylko, żeby już skończyły się te mdłości.:no:
 
reklama
A my świadomie zdecydowaliśmy się na trzecie dziecko a teraz jak już jestem w ciąży przyszedł strach i obawy czy sobie poradzę itp.
Jakbym czytała o sobie :) Bardzo chciałam mieć trzecie dziecko i dopóki nie byłam w ciąży wszystko wydawało się bardzo proste. Teraz kiedy już jestem pojawiły się obawy, czy na pewno podołamy... ale musimy, nie ma innej rady, poza tym przechodziliśmy naprawde różne okresy w życiu, raz było lepiej, raz gorzej i zawsze jakieś wyjście z sytuacji się znalazło :)

 
hejka;)\
dzastina GRATKI:) bedzie dobrze!!

jak tam u was??

mnie nie chdzi o date rocznicy ale o sam fakt jak sie zachwuje.....ostatnio:(( ehhh:(

LAseczki coraz nas wieciej...i sie pogobilam w naszej liscie:) wiec prosze nowe stare o daty terminkow porodow to dopisze:)??
 
zapraszam na pyszne racuszki z jabluszkami :-D
Zdj%C4%99cie202.jpg

 
Dzień dobry Mamusie. Czytam Was często, ale się jakoś nie udzielam, bo podchodzę do tego wszystkiego z lekkim dystansem jak na razie. Chyba rozkrece się dopiero po 12 tygodniu wtedy pewnie dopiero uwierze w nasze szczęście;)).
U mnie objawów brak poza rosnacymi i bolacymi cyckami. Brzucha w ogóle nie czuje i to mnie trochę martwi:(. Nawet test sobie zrobiłam wczoraj żeby się uspokoić ale na szczęście krecha grubsza od kontrolnej wiec jest dobrze. Zazdroszcze wam dziewczyny, ze możecie sobie tak sobie skakać na betke co drogi dzień ja mieszkam za granica i nic takiego się nie praktykuje;((
dzastina gratulacje bliźniaków!! Zawsze mi się marzo dwoje dzieci za jednym podejściem;)
lucky lez spokojnie i myśl pozytywnie. Wiara czyni cuda
zebrra dziex za linki. Otworze jak tylko wrócę do domu
pretty nie wiem czy jestem dopisana do listy. Termin mam na 23, ale jeszcze nie potwierdzony przez lekarza. Własnie się dopatrzylam, ze to w dzień ojca;)!!!!!
 
a ja sobie pączka kupiłam a co ;) i tak będę miała nudności, więc przynajmniej przez chwilkę będzie przyjemniej :D
Larvunia mi nigdy nie wychodzą racuszki, chyba coś w przepisie knocę ;)
 
reklama
Cześć Dziewczyny :)

Bardzo dużo piszecie :) Od rana czytałam Wasze posty.
Nie piszę zbyt dużo, ale staram się czytać Wasze posty dzień w dzień - szybciej mi czas w domu leci :)
Ja z utęsknieniem czekam na piątkową wizytę u "nowego" gina. Wstępnie chodzi o "konsultacje". Podobno ten lekarz robił doktorat z zagrożonych ciąż. No nic, nie pozostaje nic innego jak poczekać do piątku, może dowiem się czegoś więcej na temat swojego "przypadku".

Sama jestem pełna obaw, bo to moja 4 ciąża, ale chciałabym Wam powiedzieć, że mimo strachu warto jest próbować. Straciłam mojego pierwszego synka w 30 tc. Wydawałoby się, że w 7 miesiącu zdrowej ciaży nic nie może się przytafić... a jednak. Dzięki walce i wierze mam dzisiaj zdrowego 6 latka. Była to ciąża zagrożona, ale dotrwaliśmy do prawie 36 tc. W tym roku poroniłam w 17tc. Dwa razy spotkał mnie ogromny ból i strata, ale walczę znowu, aby Igor miał upragnione rodzeństwo.
Przechodzę doły i huśtawki nastrojów jak większość dziewczyn.
Na pewno nam się uda :)
Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za każdą z Was.
 
Do góry