reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Cześć dziewczyny.
Magda36 brak słów, strasznie mi przykro:(
Doris tak, jak piszą dziewczyny, dużo leż.
Izabela34 musi być wszystko dobrze.
Shalimar bardzo Ci dziękuję za budującą odpowiedź.
Tusenfryd18 jak wizyta?

Po wczorajszym porannym dole już zapomniałam. A od wczoraj wieczór dużo lepiej. Wczoraj byłam na kontrolnej drugiej wizycie. Nie ma już krwiaka (wchłonął się:tak:) i z ciążą jest wszystko ok. :-) I co najważniejsze zobaczyłam wczoraj pięknie bijące serduszko.:-D Coś cudownego. Do teraz jestem pod wrażeniem.:tak: Aż nawet dziś jakbym miała trochę mniej mdłości. :-D Coś pięknego. Kolejna wizyta za miesiąc i wtedy też dostanę skierowanie na badania genetyczne.
 
reklama
kat.j1 bardzo się ciesze że wszystko wporządku :-) i oby tak dalej !

a widok bijącego serduszka na pewno niezapomniany :tak:

ja chce już do lekarza!!! :-D
 
Witajcie...

Madziu jeny jak mi przykro strasznie... współczuję ci bardzo!! Kurde!!

No a ja pochwalę się moją jedną fasolką bo drugiej nie widać na zdjęciu... to dla dziewczyn które jeszcze swoich fasolek nie widziały:)

 
Madziu, jesteśmy z Tobą, to na pewno bardzo trudny moment dla Ciebie.

tusenfryd koniecznie musisz się wystarać o USG. Wierzę, ze wszystko będzie dobrze, ale nie możesz ryzykować. Trzeba sprawdzić, czy maleństwo na pewno zagnieździło się w macicy, czy kosmówka się nie odkleja, od samego początku najwięcej zależy :)
 
Witajcie!
Jest mi strasznie miło, że mogę dołączyć do grona czerwcowych mamuś :) Mam termin na 4 czerwca, ech, nie wiem jak mam wytrzymać tyle czasu! Szaleję ze szczęścia, pomimo uciążliwych pierwszych objawów (ciągłe mdłości i wymioty...). Pozdrawiam serdecznie wszystkie przyszłe mamusie i trzymam za was kciuki!
traschka
 
Witam porannie ...

moja kochana córa pozwoliła mi się dzisiaj wyspać :rofl2:

Poza tym, już mi się zaczyna rzucać na dekiel ... śniła mi się dziś pierwsza wizyta ... detektywa bym musiała wynająć, żeby się połapać o co w tym śnie chodziło :-D

Mataka, witaj :-):-):-) fajnie, że będzie nas więcej - mamusiek rok po roku ... chociaż u Ciebie rocznikowo chyba 2 latka wskoczą ?

Magda :-:)-:)-(baaardzo mi przykro (*)

Doris, &&&& żeby od tej pory było już z górki !!! bądź dobrej myśli :tak:
no tak u nasd rocznikowo bedzie 2 latka a ogolnie jakos 18 mieisecy wyjdzie.. termin mam na 12 czerwca:) wiec jeszcze troszke pochodze brzuszasta,,

dolegliwosci wlasnie nie mam... przy pierwszym dziecku strasznie mnie meczylo a teraz gdyby nie brak miesiaczki to bym nawet o ciazy nie pomyslala....
martwie sie tylko tym ze na wczorajszym usg nie bylo widac jeszcze serduszka a pani doktor powiedziala ze nie chce mnie straszyc na zas wiec zaprasza mnie za 2 tyg na kontrolne usg.... hm...
 
witajcie:) mam nadzieje ze mnie przygarnicie do grona ciezarowek:)

witamy:)

Witajcie...

Madziu jeny jak mi przykro strasznie... współczuję ci bardzo!! Kurde!!

No a ja pochwalę się moją jedną fasolką bo drugiej nie widać na zdjęciu... to dla dziewczyn które jeszcze swoich fasolek nie widziały:)


slicznaaaa

Witajcie!
Jest mi strasznie miło, że mogę dołączyć do grona czerwcowych mamuś :) Mam termin na 4 czerwca, ech, nie wiem jak mam wytrzymać tyle czasu! Szaleję ze szczęścia, pomimo uciążliwych pierwszych objawów (ciągłe mdłości i wymioty...). Pozdrawiam serdecznie wszystkie przyszłe mamusie i trzymam za was kciuki!
traschka

witamy:)

hejka;)

ale mnie dzis Maz wkurzyl...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry:

MADZAI_PRZYKRO MI:(
 
Witajcie...

Madziu jeny jak mi przykro strasznie... współczuję ci bardzo!! Kurde!!

No a ja pochwalę się moją jedną fasolką bo drugiej nie widać na zdjęciu... to dla dziewczyn które jeszcze swoich fasolek nie widziały:)


Śliczne :) Gratuluję
Ja niestety wciąż czekam na usg.

Zadzwoniłam dzisiaj do przychodni, żeby zapisać się państwowo do lekarza a Pani mówi do telefonu, że USG jest podstawą stwierdzenia ciąży.... Czy ja mam sobie sama wypisać skierowanie na USG, skoro zdolna pani ginekolog prowadząca ciążę o tym nie pomyślała?
Synek dzisiaj pospać nie dał. Już o 7ej był w moim łóżku. No nic, leżę i odpoczywam i jakby bólu brzucha dzisiaj nie czuję... Miałam ochotę na frytki, ale coś piekarnik nie chce się włączyć. Zrobiłam sobie wątróbkę, ale wyczytałam własnie, że w I trymeście się jej nie powinno jeść, więc dzisiaj jakoś marnie spełnić moje zachcianki :(
 
Dziewczyny, mam taki problem - może któraś się z tym spotkała?

Chodzi mi o pojawiające się szczególnie po południu i wieczorem "darcie" nóg, głównie kolan i kości w łydkach. Takie jak na zmianę pogody przy reumatyzmie (inaczej nie umiem tego wytłumaczyć, po prostu bolą kości).
Czy któraś z Was się z czymś takim spotkała? Jako dziecko miałam często takie bóle - niby reumatyczne, brałam jakieś zastrzyki... Jednak niedawno byłam u reumatologa i po badaniach wyszło wszystko ok - to nie reumatyzm, więc lekarz rozłożył ręce. Zazwyczaj bóle nóg pojawiały się u mnie przed okresem. Teraz mam je od początku ciąży z różnym nasileniem. Mówiłam o tym lekarzowi, ale jakoś nie podchwycił tematu. Nie wiem, co mam o tym myśleć.
 
reklama
dagamit nie pomoge, ja mam problemy z korzonkami z nowu i rwa kulszowa... kiedys bralam zastrzyki na to... w 1 ciazy dokuczalo strasznie ale nie leczylam tego no bo jak... lekarz mwoil mi w tedy ze to dziecko na nerw uciska i tez rece rozkladal...
nie wiem kochana... moze idz do jakiegos innego lekarza?
 
Do góry