reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Witam się z wami i ja..

Jak mi się spać chce!!! Usiedzieć nie mogę... Młody wychasał się w przedszkolu bo dziś miał pasowanie przedszkolaka i teraz padł... i tak słodko mruczy że chyba też se utnę 10 minutową drzemkę... u mnie wszysko ok. Bóle brzucha przeszły... i zapomniałam sie wam pochwalić że pierwszą wizytę mam 22 października:) dzień przed urodzinami Czarka:) mam nadzieję że będzie widać fasolkę.. na serduszko za wcześnie bo to bedzie koniec 5 tygodnia... ale chociaż będę spokojna jak zobaczę ją na właściwym miejscu:)

Gosiu przykro mi... następnym razem się uda..zobaczysz:)
 
Małgosiu, tulam mocno ... i cały czas trzymam &&&, żeby @ jednak nie przyszła !!!
Tusenfryd, dobrze, że wizyta udana ;-) młody lekarz w cale nie musi być zły ... pamiętam w jakim ja byłam szoku, jak robili mi USG przed porodem ... dwóch dojrzałych, doświadczonych ginów wezwało na pomoc eksperta od USG ... i przyszedł 20-kilku letni gówniarz ;-)
Anett84, witaj :tak: gratuluję fasolki !!! a co do pracy, to pogadaj z ginem ... zdrowie Twoje i malucha jest najważniejsze :tak:
dlaczego myślisz, że zasiłek będziesz miała niższy od pensji ... przecież to średnia z ostatnich 12 m-cy ... no chyba że macie jakieś premie w kopertach ;-)

też idę na drzemkę póki mała lula :rofl2:
 
:-:)-:)-(chyba nici z sobotniego testu,bo @ będzie raczej pierwsza:-:)-:)-(
Małgosiu, dalej trzymam kciuki, żeby @ się nie pojawiła!!!

zerbaa idziemy prawie łeb w łeb patrząc na nasze suwaczki. Nawet masz podobny. Ja muszę swój chyba zmienić ta bycza czerwień, bo aż w oczy razi ;)))
Ja się wybieram do lekarza dopiero za m-ac, nie chce się nie potrzebnie stresowac, ze nic na USG nie widać. To będzie prawie 9 tydz wiec uważam ze to w sam raz.
Tak, 2 dni różnicy tylko :) Ja idę do lekarza tak wczesnie tylko dlatego, że mam nadciśnienie i muszę jak najszybciej włączyć odpowiednie leki, no i zrobić badanie cukru, bo w poprzedniej ciąży miałam cukrzycę ciążową... USG i tak nie będę miała póki co, bo to w szpitalu na karowej, a tam osobno chodzi się na wizytę, a osobno na USG...

mam nadzieję że będzie widać fasolkę.. na serduszko za wcześnie bo to bedzie koniec 5 tygodnia... ale chociaż będę spokojna jak zobaczę ją na właściwym miejscu:)
Dzastina, jeśli wizytę masz 22/10, to przecież to nie będzie końcówka 5 tygodnia, bo teraz jesteś w 5 tygodniu... 4 tygodnie minęły + jeszcze 4 dni czyli praktycznie za 3 dni skończysz 5 tydzień, a zaczniesz 6 :) Niemniej i tak za szybko na serduszko...

 
Małgosiu, ja w czasie spodziewanej miesiączki miałam takie bóle, jakbym miała atak wyrostka, w dodatku promieniowały nie tylko na krzyż ale też na uda i w ogóle od kolan do szyi lepiej było mnie nie dotykać. Plamienia nie miałam, ale za to temperatura spadła do 36,8. Myślałam, ze naprawdę przyjdzie ale nie przyszła. Zrobiłam test i od razu dzwoniłam do lekarza. Pomogła luteina, teraz temperatura też nie jest za wysoka, 36,9 - 37,1 ale jak twierdzi lekarz z maleństwem wszystko ok. Myśl pozytywnie :) może to zagnieżdżenie i dlatego plamisz :)

Dzastina, ja tez ciągle bym spała :) chociaż teraz już mniej niż w 6 tygodniu ;)

LuckyClover trzymamy kciuki, daj znać jak już będziesz po :)
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie! Dzisiaj mam ciężkie popołudnie, w dodatku fatalnie się czuję... ale postaram się napisać najszybciej jak to możliwe. Chyba zwariuję przez tę godzinę do wyjścia... ;-)
 
reklama
Do góry