reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Witajcie Dziewczyny :)

Na babyboom jestem weteranką, ale z Wami witam się po raz pierwszy :) Trochę nieśmiało, bo jeszcze lekko niedowierzam, ale dwa sikańce wyszły pozytywnie, no i dzisiaj zrobiłam betę (wyniki mam po 18-tej).

Ostatnią miesiączkę miałam 15/09, termin według wszelkich obliczeń wypada na 20/06 :) i mam nadzieję, że tak właśnie będzie!

Mam już dwójkę dzieci: 10-letnią Wiktorię i 3-letniego Jasia. Obie ciąże z powikłaniami, pierwsza zakończona przedwcześnie przez rzucawkę, w drugiej oprócz nadciśnienia doszła cukrzyca ciążowa.
Bardzo chciałabym, żeby ta była inna, lżejsza - przynajmniej psychicznie, aczkolwiek muszę liczyć się i z nadciśnieniem i z cukrzycą, bo to zazwyczaj wraca...

Pierwszą wizytę mam 21/10, za wcześnie na USG, ale pójdę z wynikami bety i w pn planuję prywatnie zrobić morfologię, żeby był już jakiś punkt zaczepienia. Potem myślę, ze uda się już badanka robić na NFZ.

Pozdrawiam Was ciepło Dziewczyny, mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona Czerwcóweczek :)

Suwaczek wstawię jak tylko dowiem się o wynikach bety...
 
reklama
Witaj zebrra :-)
Cieszę się iż dołączyłaś do Nas...
widzę iż u Ciebie trochę podobnie jak u Mnie...co prawda Ja nie mam jeszcze potwierdzenia z testu bo zrobię dopiero w sobotę...okres miałam 19/09/ więc różnimy się kilkoma dniami:-) a termin wypada niby na 26/06/2011:-)
poza tym też byłaby to moja 3 ciąża i dzieci mamy w przybliżonym wieku ;-)
no ale czas pokaże-co to będzie...mam nadzieję iż sobota bedzie dla Mnie radosna:-D
i będe mogła oświadczyć Wam i pochwalić się dwoma krechami II
kurde obym nie zapeszyła:-(
moje porody też nie należą do miłych wspomnień stąd ta różnica wieku między moimi dziećmi...było przerąbane-aż szkoda gadać:-(
Lepiej żyć teraźniejszością :happy:
POZDROWIONKA :rofl2:
 
Doris:-)
będę trzymała &&&&& i czekała na superrr nowinki od Ciebie :-)
POWODZONKA
ale Ci fajnie,ja dopiero w sobotę zrobie test,a gdzie tam wizyta???daleko w lesie;-)
no ale poczekam już jakoś muszę wytrzymać...
 
Witaj zebrra :-)
Cieszę się iż dołączyłaś do Nas...
widzę iż u Ciebie trochę podobnie jak u Mnie...co prawda Ja nie mam jeszcze potwierdzenia z testu bo zrobię dopiero w sobotę...okres miałam 19/09/ więc różnimy się kilkoma dniami:-) a termin wypada niby na 26/06/2011:-)
poza tym też byłaby to moja 3 ciąża i dzieci mamy w przybliżonym wieku ;-)
no ale czas pokaże-co to będzie...mam nadzieję iż sobota bedzie dla Mnie radosna:-D
i będe mogła oświadczyć Wam i pochwalić się dwoma krechami II
kurde obym nie zapeszyła:-(
moje porody też nie należą do miłych wspomnień stąd ta różnica wieku między moimi dziećmi...było przerąbane-aż szkoda gadać:-(
Lepiej żyć teraźniejszością :happy:
POZDROWIONKA :rofl2:

Kibicuję Ci bardzo!

Wątek czytałam od poniedziałku, bo wtedy właśnie zrobiłam pierwszy test, dzisiaj dobrnęłam do końca i postanowiłam napisać :)
U mnie to czwarta ciąża, drugą poroniłam niestety, dlatego teraz tak się martwię... Ktoś już tu pisał o pustym pęcherzyku ciążowym, u mnie było to samo, tyle, że ja wiedziałam wcześniej. Poroniłam w święta Bożego Narodzenia, to były moje najgorsze święta...
Teraz też nie jest wesoło, w poniedziałek poszłam do lekarza, bo się rozchorowałam, zdiagnozował zapalenie płuc i zanim wzięłam antybiotyk, coś mnie tknęło i zrobiłam test... Martwię się, żeby nie zaszkodzić maleństwu. We wtorek poszłam do lekarza znowu, żeby potwierdzić, czy mogę go brać będąc na tak wczesnym etapie ciąży, powiedział, że nie bardzo... Także leczę się prawoślazem i syropem homeopatycznym malia... a to nie są zbyt dobre leki na zapalenie płuc... Oprócz tego wspomagam się syropkiem z cebuli, herbatką i mlekiem z miodem... Mam nadzieję, ze wyjdziemy z tego bez szwanku!

Pozostały niecałe 24h do wizyty i usg!!!
Trzymam kciuki! Ja też nie mogę się doczekać, chociaż wiem, że na pierwszej wizycie nie będę miała USG... to będzie początek 6 tygodnia, więc za wcześnie na serduszko...

 
zebrra witaj i gratulacje!:)
Doris szybko zleci i jutro o tej porze będziesz już nam zdawać relację z wizyty:) trzymam kciuki:)

U mnie dzisiaj napad głodu- słodkiego mi się chce, więc piekę sobie babeczki. mniam!
 
Oczywiście że zdam relację jak tylko wrócę, Już nie mogę się doczekać. Tak prawdę mówiąc to nie pamiętam już jak to było w ciązy, dzieciaczki mam już duże a ciąży z czasów liceum....juz za bardzo nie pamiętam
 
reklama
:)) Witaj Zebrra I gratulacje:))

Malgosiu37 dziekuje za stronke, tyle ze mnie troche martwi bo wg wszelakich obliczen to powinien byc 6 tydzien a usg pokazalo tak malo i moze 4,5 tyg. Jeszcze wczoraj bylam pelna nadzieji ale teraz nie wiem co mam myslec. A jak znow powtorzy sie pustka?

Ta Ta wiem nie mamy pisac smutnych rzeczy, ale czy to mozliwe zebym byla tak do tylu?
 
Do góry