reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Nie stresuj się kobieto... mnie też piersi przestały boleć za to brzuch zaczoł...
Nie czytaj takich pierduł... to absolutna bzdura!! Jedynym objawem poronienia jest KRWOTOK!!! a to że cię piersi przestały boleć to znaczy że matka natura wie co robi!! Gdyby miały ci puchąć i rosnąć całą ciążę... to byś miała większe od brzucha:)
Ja też nie mam jędrych ani pełnych... pobolewają od czasu do czasu.. i to wszystko.
w pierwszej ciązy pojawiły się dopiero jak mi brzuch urósł..w 5 miesiącu:)


Dzięki za słowa otuchy. Naprawdę ich potrzebuję. Dzięki jeszcze raz....
 
reklama
Dagamit....bardzo się cieszę że wszystko w porządku....Boże kochany....ja zwariuje te 2 tygodnie....dopiero 26 mam wizytę....:crazy:
 
Misialina ja też mam wizytę 26... ubłagałam ginka przez tel żeby nie kazł mi czekać do listopada bo obłędu dostanę:):):):)

Dagamit gratki!!! Wiem jakie to uczucie... bo już jestem mamą...

Dusiorek... proszę bardzo i uwierz mi nie martw się na zapas...jak ci dziecko po porodzie sutki poobgryza to poznasz co to prawdziwy ból hihihihihihihi:)
 
Witam serdecznie "stare" i "nowe" czerwcowe mamusie :)
u mnie bz
do lekarza idę w piątek o 10:30 i stresuję się trochę czy oby wszystko na pewno ok

mam brzuchol jakbym była w 5-tym m-cu!!! Znacie jakieś sposoby na wzdęcia i zaparcia?
 
Dziewczyny, właśnie wróciłam od gina. Widziałam nareszcie kochane serduszko mojej dzidzi, walące jak młot!! To był niezapomniany widok
clap.gif

Wg OM termin mam na 31.05, ale dzidzia jest troszkę mniejsza (o 3 dni, ma dziś 0,67cm), więc wg usg 3.06. Oczywiście wszystko może się jeszcze zmienić, więc na razie zostaje z czerwcówkami :-) Jestem taka szczęśliwa i każdej z Was życzę takich przeżyć już wkrótce. A te, które już to przeżyły, wiedzą, jak się teraz czuję :-D

jej nawet nie wiesz jak ci zazdroszczę:tak: ja mam dopiero 19 wizytę ale nie wiem jak tak długo wytrzymam...
a tak wogóle to tą betę trzeba robić bo mi moja gin nic o tym nie mówiła:baffled:
 
to ja też się pochwalę!!!!
W czwartek także widzałam naszą fasoleczkę i serduszko, a właściwi to chyba samo bijące serduszko:) był także mój mąż. To niesamowite przeżycie, bardzo bardzo zbliża...jedyne w swoim rodzaju.
Powiedzieliśmy też już rodzinie, a dziś w pracy. Naprawdę kamień spadł mi z serca i czuję się dużo lepiej.
Od momentu gdy zobaczyłam serduszko też i moje obawy są jakieś mniejsze.
Życzę Wam rówie owocnych doznań :))))
 
a co do piersi to moje są teraz ogromne i z miseczki 70F teraz chyba bede musiała się przerzucic na 70G? tylko gdzie ja taki rozmiar dostanę:szok:
a tymi kremami na rozstępy to już teraz trzeba się smarować czy jak brzuszek zacznie rosnąć? bo ja to myślałam że później no ale nie wiem jak to w końcu jest...
 
reklama
Dusiorek, a ja od weekendu mam jakby słabsze mdłości. Ale postanowiłam się tym nie przejmować. Dzastina222 ma rację- jakby działo się coś złego, byłoby krwawienie. A dopóki nie ma możemy być spokojne i juz!:)
dagamit, kochana, no super, że widziałaś serduszko! trzymałam za Ciebie kciuki całe popołudnie:)
https://www.babyboom.pl/forum/members/majqa1-79669.htmlmajqa1 ja też mam brzuchol wielki!! wprawdzie nigdy nie był super płaski, ale teraz... masakra. nie wiem czemu mnie tak wywaliło, bo wydaje mi się, że nie mam wzdęć...
paulinka2104 ja bety nie robię, mi lekarz nic nie wspominał, zlecił inne badania. Co do smarowania to myślę, że im wcześniej tym lepiej, na początku można zwykłą oliwką .
 
Do góry