reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Larvunia, ok, nie wiedziałam, że tu o pierdołach piszemy, ale teraz rozumiem, no to ja też poproszę do zamkniętego, jeśli można, ale pewnie będę prowadzić podwójne życie;) wirtualne
 
dziękuje wszystkim za cudne słowa wsparcia-jesteście WIELKIE bez Was bym chyba zwariowała...
Też mnie tak brzuch pobolewa jak na @:-(
wszystko będzie jasne do 7 dni...tylko nie wiem czy ten ból jest taki sam od siebie czy z mojego przewrażliwienia...i krzyże też bolące.
prettyWoman chętnie się dołącze do zamkniętego :) jeśli uważacie,że tak będzie lepiej :)) POZDRAWIAM I CAŁUJE Was wszystkie :*
 
Larvunia, ok, nie wiedziałam, że tu o pierdołach piszemy, ale teraz rozumiem, no to ja też poproszę do zamkniętego, jeśli można, ale pewnie będę prowadzić podwójne życie;) wirtualne
chyba ktos mnie przedrzeznia, albo zle zrozumial... :confused:
kochana noooooooooo..... :-p:-p:-p

moja wypowiedz edytowalam i podkreslilam by lepiej mnie mozna bylo zrozumiec...
 
Ostatnia edycja:
słuchajcie, mam jeszcze jedno pyt., bo spać mi to nie daje;) co w tym wątku tajnego, skoro każdy może to przeczytać. Ja właśnie obejrzałam Twoje foty larvunia ( śliczny synuś i boskie chomiki!) ... niezalogowana !!!
 
Widać że wszystkie w ciąży...zakręćone jak nie wiem co...

malgosia...37 ....mocno trzymam kciuki....i życzę wszystkim dobrej nocki...do jutra kochane dziołszki...hehe:-)
 
czesc kochane
oj szybkie kobitki jesteście
Dusiorek ja na twoim miejscu pewnie jak tylko bym mogła to poszła bym na zwolnienie

Małgosia...37 na pewno jeszcze się pokarzą II kreseczki tak jak wszystkie piszą za wcześnie

Larvunia ja tak jak i ty dość dobrze się czuję chociaż spać mi się chce na okrągło pewnie zaraz pójdę się wykąpciać i do łózia i troche humorki mam płaczę bez powodu albo zaraz się śmieję

I znowu coś złapałam od dzieciuszków w żłobku bo już czuję że jestem rozpalona a telepie mnie z zimna ja nigdy nie wyzdrowieję w tej pracy :crazy:
 
Ja też mogę wejść na forum zamknięte, choć zaproszenia jeszcze nie dostałam ;)
Aaa Larvunia, powiem Ci tu, bo tam nie wiem jak napisać posta - masz zarąbistą fryzurę :tak:

Edit: Coś mi suwak szwankuje :confused:
 
reklama
Do góry