reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

witajcie po weekendzie:) jejku tyle napisałyście że nie wiem kiedy zdążę to wszystko przeczytać... widzę, że dużo nowych mam doszło gratuluję wszystkim 2 kreseczek:)

LuckyClover nie jesteś z tym sama, ja też wcześniej martwiłam się że ich nie mam ale po dzisiejszym wykładzie to już za nie dziękuję, przez całe zajęcia zastanawiałam się czy wytrzymam do konca na nich....

Misialina przykro mi że twoi rodzice tak zareagowali;( moi na szczęście się ucieszyli, a myślałam że głowe mi za to urwą:) a tata to nawet zaczął odrazu robic listę kogo na słub zaprosić:)

i widzę, że nowy wątek mamy:) super zawsze to jakaś podpowiedź się przyda przy wyborze imienia
 
reklama
Hejka, witam ponownie :)

Malgosiu, moze z tym brzuchem jak na @ to jak u mnie bo chyba odrazu po zaplodnieniu mnie zaczal bolec i tak ciagnie sie do dzis to sciskanie, a tymczasem zamiast @ to kreseczki mi wyszly:)
a co do wieku to chyba rowiesnice prawie jestesmy wiec mozemy sie podtrzymywac na duchu i.... jaka starosc?? ja w kwiecie wieku jestem!!! xxx:-D

LuckyClover ja tam zimno za wczasu morduje zoviraksem czy jakas pochodna...lepiej zeby sie nigdzie nie przenioslo:baffled:

Antar Gratulacje!!!

prettyWoman chetnie sie dolacze do zamknietego :)
 
hej Dziewczyny....nie można za Wami nadążyć...piszecie jak nakręcone....dzięki wszytskim za słowa otuchy,,,jakoś mnie ta sytuacja bardzo zdołowała....ale cóż....tak już bywa....tak mnie brzuch z prawej strony wczoraj bołał, myślałam że oszaleję z bólu....dzisiaj już lepiej...ale oczywiście w mojej głowie tylko jedna myśl była...bałam się starsznie....narazie samopoczuxie lepsze....cycole są ogromne....

katj.1 .... ja w zeszłym tygodniu mialam takie zimno ( ja na to mówię żaba i samrowałam Tormethiolem....pomogło
 
nie to zebym sie chwalila czy cus... ale zycze Wam kochane moje tak samego grzecznego dziecka jakie ja mam :-D
wlasnie go wykapalam, mlody umul zabki, bylo buzi, zyczenie dobrej nocy i poszedl grzecznie do siebie spac :-)
wlasnie zasypia a ja mam czas dla siebie :-D:-D:-D
milego wieczorka :-)
noooooo dziewczyny dawac dawac do zamknietego :tak:
 
Ale po co ściśle tajne?.. trochę nie rozumiem, przecież forum po to jest, żeby każdy se mógł spojrzeć i ewentualnie napisać.. źle rozumiem?.. źle było do tej pory?..
Pretty woman, wytłumaczysz?..;)
Chcę mieć z Wami kontakt, w jakiejkolwiek formie, pozdrawiam Was Wszystkie wieczorkiem, w przeddzień następnego tygodnia..Pa!
 
magda 36 to moze ja powiem Ci tak na moj rozum ;-)
na innym watku tak samo mam. Tu na ogolnym piszemy na codzien "o p.i.e.r.d.o.ł.a.c.h" i nie tylko... o tym co nas boli, cieszy itp... a tam.... na tajnym to jak sie wstydzimy o cyms opowiedziec albo wygadac sie ktoras potrzebuje to co by caly swiat nie czytal np moich smetow fajne jest sie wygadac "znajomym" :sorry2: No i tam fotki tez sie daje..... Wiesz czasami sie foto intymne chce dac.... co by po calej sieci nie latalo po to tajne ;-)
to moje rozumowanie ;-)

edit:
dobra zeby bylo jasniej wzielam w "" i podreslilam ;p
 
Ostatnia edycja:
Ja chętnie się przyłączę do zamkniętego jak tylko otrzymam zaproszenie:)
Ale tak jak było do tej pory też mi pasuje.
Ale zmęczenie mnie dopadło... masakra, idę już spać. Larvunia- prawie równo z Twoim Marcelkiem, hehe;) Trzymajcie się cieplutko moje drogie i do jutra:*
 
aestmina dobrej nocki i do juterka :-)

ja jak sie juz pozegnam to dopiero jutro po poludniu tu wejde... jade do gorzowa do gincia na 9:20 i do rodzinnego z tym przeziebieniem na 10:00 pobede jeszcze u mamy, pozniej odebranie mlodego z przedszkola i czas zleci do wieczora......
bede tesknic za Wami :-D
 
reklama
Hejka :)

Nadrobiłam Was, ale nie dam rady wszystkim odpisać. Gaduły jesteście ;)

Małgosia, zgadzam się z dziewczynami, za szybko teścik zrobiony. Trzymam kciuki żeby za kilka dni wyszły dwie piękne kreseczki :)

Antar, gratki :)

Chorutkom zdróweczka życzę :)

A do wątku zamkniętego i ja się chętnie dołączę :) Tylko czy to znaczy, że będziemy teraz na dwóch pisać?
 
Do góry