reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Zolza dziękuję słońce moje! uwielbiam moją siostrę jej męża i córeczkę więc ich wizyta to dla mnie błogosławieństwo.Tym bardziej że nie widziałam siostry dawno i nie wiem nawet czy ma duży brzuszek!będziemy zawody robiły chyba

A w którym miesiącu jest Twoja siostra? Fajnie się zgrałyście :-D

Larvunia - ja będę teraz robić glukozę. Nic mi ginka nie mówiła, że to odpłatne, więc raczej za to nie zapłacę.... W ciąży z Igorem też chodziłam do przychodni przyszpitalnej i robiłam normalnie glukozę na NFZ. Ale już wcześniej z Zołzą poruszałyśmy temat badania na cytomelagię - ona miała w ramach funduszu, ja od razu miałam powiedziane, że to jest odpłatne badanie. I bądź tu mądrym...

No właśnie, nie zgadniesz, co który lekarz powie. Ja dostałam skierowanie na glukozę - oczywiście, będzie za free. Kupiłam dziś to paskudztwo i wybiorę się jutro - mam nadzieję, że przeżyję :-p
 
Justyka, ale ten lekarz bezczelny!!! Szok. Może rzeczywiście, następnym razem niech na piśmie Ci odmówi, ciekawe czy będzie taki mądry!!!

A ja się lekko zaniepokoiłam, bo weszłam na tę stronę znanylekarz.pl żeby zobaczyć czy są jakieś nowe opinie o moim lekarzu i są, ale niestety niezbyt dobre... a do tej pory 80% opinii było pozytywnych! Te ostatnie są bardzo niepokojące, np. że nie wykrył jakiejś wady wrodzonej podczas usg!!!!

Tak się tym zdenerwowałam, że zapisałam się do innego prywaciarza na piątek na usg. Może to niepotrzebna panika, ale ja mam te plamienia, to łożysko nisko więc wolę sprawdzić 2 razy!
 
Zolza siostra też czerwcówka bo terminowo to 2 tygodnie przede mną.Gdzieś tak jak Ty .A glukozy sie nie masz co bać i stresować bo nic strasznego i da się przeżyć.Pamiętam jak ja sie tym denerwowałam w 1 ciąży ale było w porządku.Troszkę zemdliło a potem przeszło
 
Silva, nie denerwuj się, zrobiłaś bardzo dobrze - też zapisałabym się do innego lekarza równolegle - ale ja od początku ciąży mówiłam, że będę robiła dwa usg równolegle, żeby mieć pewność. niestety, w dzisiejszych czasach za dużo wiemy, żeby ślepo ufać jednemu lekarzowi. Zwłaszcza, jeśli nie znamy go wcześniej [jak ja].

Cinamon, dzięki, trochę mi lżej, bo do tej pory słyszałam, że to jakaś masakra :-p Miałaś cytrynę, żeby złagodzić smak?
A z siostrą to się w ogóle super zgrałyście :happy2:
 
Silva bardzo dobrze że zapisałaś się na usg .Ja robiłam usg u swojego lekarza i jeszcze u doktora Roszkowskiego, który jest podobno najlepszym specjalista w warszawie.Po wizycie u niego jestem już spokojna że wszystko będzie dobrze

Justynko to widzisz u mnie te ruchy też strasznie marne. Z Jasiem od początku brzuch aż falował, ale może to było w późniejszym tygodniu? sama już nie wiem

Zolza cytrynki nie miałam .do porównania to tak jakbyś wypiła wodę z dużą ilością cukru.Dokładnie tak to smakuje.A że ja kochałam słodkości to dla mnie to była bułka z masłem hehe
Z siostrą tak jakoś samo wyszło:-) i bardzo fajnie nam tak razem być w ciąży
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Zołza za wsparcie, już myślałam, że popadam w obłęd. Lepiej sprawdzę i będę spała spokojnie:) Co dwie opinie to nie jedna:)
 
Cinamon, no to bawcie się z siostrą dobrze :-) A z daleka przyjeżdża?

Silva, kciukasy za usg :-)

A ja chwilowo spadam do kuchni, bułeczki się skończyły ;-)
 
reklama
silva sprawdź sobie u innego lekarza ale nie panikuj, o moim słyszałam same dobre opinie, a później 3 pod rząd złe, a potem znów same dobre, wiec nie ma reguły...

justynka, cinamon mnie wszyscy ciągle powtarzają, ze każda ciąża jest inna i nawet nie mozna się sugerować swoją poprzednią. Jak będziecie po 22 tyg nic nie odczuwać, to potrzebna jest konsultacja z lekarzem, więc bez paniki. Moze macie wolniejsze dzieciątka :-)
 
Do góry