reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Cześć kochane,

ja dziś nie mogłam wygrzebać się z łóżka. W nocy nie mogę spać a rano mam problem z wstaniem. W nocy głupie myśli, nad ranem głupie sny. Ale mnie to męczy.

Dawno tak się nie rozpisałyście przez pół dnia! Chyba z godzinę czytałam. No i ogólie wszystkim przeziębionym zdrówka życzę:*** Ja nigdzie nie chodzę więc póki co zdrówko dopisuje. Tylko mojego M. uczulam, żeby się nie zbliżał do zasmarkańców, żeby mi żadnego choróbska nie przyniósł.

Misialina - zazdroszczę wyjazdu!!!

Agata R - niezła z Ciebie skarbnica wiedzy:))

Miłego dzionka, idę robić pomidorówkę!
 
tylko piszecie o tych lodach a ja nie mogę teraz na gardełko -to zrobiłam sobie właśnie sałatkę owocową i ubiłam bitą śmietanę :-)
wciągnęłam cały pucharek :-D:-) ale pyyyycha aż mój chłopczyk zaczął skakać, ale niezłe dzisiaj daje kopniaki:-)
 
Ja od 15 lat jestem wierna Karowej; opini nie mam zbyt dobrej ale po moimich poprzednich kłopotach jest to najlepszy szpital w Wawie, mają na wysokim poziomie neonatologie a to dla mnie b.ważne bo pewnie znów urodzę wcześniej.
Tak szybko to ja nie umiem przemieszczać się z jednego wątku na drugi, a jeszcze nie mam okularów to już całkiem masakra. Dzisiaj po 18 idę po nowe to odzyskam sokoli wzrok
 
AGATA - dzięki za opnię. To już kolejna pozytywna z Karowej. Ja tam jeżdzę na IP z moim plamieniem i zawsze mnie dobrze zbadają, doradzą i pocieszą:) No i nic, mam jeszcze trochę czasu na zastanowienie się.
 
Pochwalę się Wam - wczoraj skorzystam z opcji "bez kolejki".
Poszłam z Młodym do Rossmana po pieluszki. i patrzę - kolejka, że ho ho... a jak ze wściekniętym maluchem i sama z bolącą głową.. podeszłam na sam przód kolejki powiedziałam "przepraszam panią, czy z dzieckiem i w ciązy mogę skorzystać? .." no i podeszłam do kasy bez kolejki.
BARDZO mi to pomogło..
Jak nic mi nie jest - to stoję spokojnie w kolejce, ale w tej sytuacji pomyślałam, ze mogę. już w końcu nie tak dużo czasu mi zostało ;-)

Muszę się tego nauczyć ;-)

A gdzie nasza Aestima się podziewa, bo już jej nie ma dwa dni???

Może wzięła się za pracę? ;-)

Ja wróciłam z zakupów. Na obiadokolację będzie kurczak, ale jeszcze nie wiem, jak - poszukam jakiegoś fajnego przepisu.
 
Witajcie brzuszki. U mnie dziś ciut lepiej bo wizyta siostry tak mnie rozkręciła kulinarnie że nie mam czasu myśleć o głupotach.Zrobiłam pomidorówkę, makaron własnej roboty, karkówkę pieczoną z kurkami , do tego będą pieczone ziemniaki i buraczki.Na deser sernik na zimno z truskawkami oczywiście ( właśnie mi się galaretka ścina) .Idę zobaczyć co napisałyście !
 
reklama
Do góry