reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

No właśnie ja też brałam 2 tabl. paracetamolu - pomogło na tyle, że nie miałam wrażenia, że głowa mi eksploduje, bolało cały dzień... Oby Tobie szybciej przeszło!
 
reklama
W ogóle księża w mojej parafii są dziwni, co jedne to lepszy. Dwa lata temu ksiądz zapisywał sobie w kartotekach jakie prezenty na święta dostaliśmy, a z kolei proboszcz wychodzi zawsze na mszy czytać ogłoszenia i streszcza całą "Niedzielę" i "Małego gościa niedzielnego", wychodzi z tego drugie kazanie a msza potrafi trwać 1,15 h, gdzie w pozostałych parafiach w mieście w 45 minut się uwijają :-) widocznie mają lepszą kucharkę i spieszą się na obiad :-D

:-):-D:-)
 
Kto ma ochotę to zapraszam na gołąbki...jeszcze ziemniaczki się ugotują, sosik zrobię, mam ich sporo 25 sztuk mi wyszło więc walić oknami i drzwiami...dla wszystkich starczy.

Dziewuchy poradźcie mi proszę...mam okazje z mężem jechać na 2 dni do Żywca na wycieczkę od znajomego z pracy...i nie wiem co robić...strasznie nas namawiają...jest zwiedzanie muzeum piwa, potem kulig i ogniosko...potem zabawa z tańcami...w niedziele można trochę pospacerować...i kurde nie wiem czy jechać czy nie...ale mam klina...wiadomo że mogę tam sobie kulig odpuścić i posiedzieć z mężulkiem gdzieś w góralskiej knajpce...co myślicie?
 
Misialina, ja bym pojechała! Tak jak piszesz, odpuściłabym sobie kulig, ale jasne, że bym pojechała! należy Ci się :-) Korzystaj, póki jest okazja, a brzuszek jeszcze w miarę nieduży ;-)
 
Już jestem.
Rano nie miałam w co zrobić siusiu to znalazłam kubek jednorazowy bez nakrętki.Pomyślałąm że jak bede jechała do lekarza,po drodze wstąpie do apteki i kupie pojemnik na siuśki.Nie wiedziałam że jazda z moczem w kubku będzie taka trudna.Nie maialam go gdzie postawić,bo uchwyt na kubki mam złamany.Niedaleko domu mamy taka wyboista droge pod górke i tam bylo najciezej :-)Ale dojechałam:tak:trzymajac go cały czas w reku,uważajac żeby sie nie wylało no i żeby kolizji nie spowodować:-DPoprostu jestem boska;-)

A teraz bym cos zjadła.:tak:

:-D:rofl2: doskonałe!

Misialina - ja bym jechała i już!
a dlaczego masz sobie kulig odpuszczać? masz jakieś przeciwskazania... ? w końcu ciąża to nie choroba.. ;-)


Pochwalę się Wam - wczoraj skorzystam z opcji "bez kolejki".
Poszłam z Młodym do Rossmana po pieluszki. i patrzę - kolejka, że ho ho... a jak ze wściekniętym maluchem i sama z bolącą głową.. podeszłam na sam przód kolejki powiedziałam "przepraszam panią, czy z dzieckiem i w ciązy mogę skorzystać? .." no i podeszłam do kasy bez kolejki.
BARDZO mi to pomogło..
Jak nic mi nie jest - to stoję spokojnie w kolejce, ale w tej sytuacji pomyślałam, ze mogę. już w końcu nie tak dużo czasu mi zostało ;-)

Dobrego dnia!
 
Anapi współczuje bólu głowy - wiem coś o tym

Misialina jak nie masz krwawień i dobrze sie czujesz, to jedź tak jak pisze zołza - kulig też bym sobie darowała, bo jednak trzęsie saniami no i wieje, ale odpocząć na świeżym górskim powietrzu - super. No i nie będziesz myśleć za dużo tylko się odprężysz :-)
A jak było wczoraj na zakupach, było coś fajnego w tym komisie?
 
Kati....super wybór...o ubrankach już nie wspomnę...musisz się tam wybrać...wózek który mi się podobał kosztował 520 zł...3w1 w bardzo dobrym stanie
 
Misialina jedź póki masz okazję :tak: Humor sobie poprawisz!!Zapomnisz o kłopotach!!Pomyśl,że później tak szybko nie pojedziesz już po porodzie ;-)
Jedź zobaczysz wypad będzie na pewno udany!!
Ja Ci zazdroszczę i nie przepuściłabym takiej okazji!!
 
reklama
Na pewno się wybiorę jak jeszcze się do-kuruję :-)
Chcę też pojechać do Raciborza na ul. Ludwika do tego komisu dziecięcego, tam ponoć też super rzeczy. Dam znać później - co i jak :-)
 
Do góry