reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Witajcie!
Jestem taka śpiąca, pospałabym jeszcze ze dwie godzinki... a tu trzeba trochę posprzątać i coś przygotować bo mamy gości po południu. Miłego dnia:)
 
reklama
hej dziewczyny

cinamon ale mnie wystraszyłaś, ale czytałam dalej i się uspokoiłam - mam nadzieję, ze już wszystko ok, emocje opadły i jest dobrze
misialina bidulko jestem z Tobą - dużo odpoczywaj, jak by cos się działo to lepiej jedź na ip do Rydułtów tam ci zrobią usg, sprawdzą i uspokoją... ja bym tak zrobiła zamiast sie martwić
Antar wszystkiego co najlepsze dla Zosieńki :-)
zebrra ale dziwny ten twój teść, zamiast się cieszyć, że dziecko z ochotą coś dla nich zrobi, A swoja drogą Wika to będzie juz duża pomoc dla ciebie :-)

A u mnie lepiej z kaszlem - Stodal działa, ale obudziłam sie dzis z potwornym bólem gardła i katarem... na razie biorę tantum verde i zrobiłam sobie inhalacje nad garnkiem i troche mi lepiej. Mieliśmy jechać na grób mojej babci i do rodziców - ale nic z tego, mama też przeziębiona.... :-(
 
A u nas wiosna, słońce świeci na maksa i 10 stopni na plusie:-)Zaliczyliśmy już plac zabaw, obiadek się gotuje (kotlety de volaille, ziemniaczki i buraczki mniam) później do znajomych odwiedzić, a wieczorem jakiś filmik;-)
 
Hej! Dzięki za troskę dziewczyny...narazie czekam do jutra...nie chce panikować...dzidzia bryka więc myślę że znowu pękło jakieś naczynko - mam nadzieje - jeśli jutro coś będzie nie tak to napewno jade na IP...staram się być spokojna ale ciężko mi...ale dosyć marudzenia...
dubeltówka...my już dawno po obiadku..teraz to mam ochotę na lody...i napewno zaraz je zrobię...
 
misialina a jak je robisz? ja sobie dziś kupiłam bananowego Granda i całego wpałaszowałam:zawstydzona/y:
ale tu dziś pustki...
 
hej kobitki!
Ładnie ładnie produkujecie 100 razy więcej w tygodniu, kiedy ja muszę chodzić do pracy!!! A w weekend cichutko :) no ale to w sumie zrozumiałe teraz jest czas dla rodzinki :) Dawno nie pisałam, miałam połówkowe, wszystko ok, Okruszek płci nie znanej, no bo przecież jak jest usg to znaczy, że trzeba się kręcić non stop :) Więc powoli godzę się z tym, że pomimo tego, że chcieliśmy znać płeć to może nam nie być dane ;) (ponieważ mieszkam w UK to było ostatnie usg, które tutaj robią, więc jedyna nadzieja w tym, że zawitam niedługo znowu w Polsce, ale kto to wie). No i cieszę się kobitki, że u większości już spokojniej.
Misialinko, nie martw się, myślę, że to po prostu może być u Ciebie urok tej ciąży i dopóki nie towarzyszą temu inne niepokojące objawy to nie stresuj się zbytnio na zapas!
A tak właśnie mi się przypomniało, wiele z Was miało dostać od Mikołaja tę specjalną poduszkę ciążową/rogal i jak wrażenia? Przydatna sprawa?
 
pustki straaszne!
Ja cały dzień przeleniuchowałam leżąc przed tv!
Zrobiłam tylko obiad i znowu leżenie, ale odpoczełam za wszystkie czasy. Tylko nudno strasznie.
Dni się dlużą niemiłosiernie przy takim nic nie robieniu.
 
Witam wieczorową porą:)

Ja jutro powtarzam badania na Toxo.... jeny boje sie strasznie... mam ogromnego cykora!!!
Modlę się ale już sama nie wiem o co? Żeby wynik się nie podniósł? Albo zeby opadł... Boziu!!!
Dziś jestem kłębkiem nerwów!!
Ide się myć...wskakuje w piżamkę i do łóżka... tylko nie wiem czy zansnę...
 
reklama
Doris...ja też przeleżałam przed TV cały dzień...i strasznie mi się dzień dłużył...nudno strasznie
Dzastina...3mam kciuki za wyniki...będzie dobrze
justnka...ja lodów nie robie jako tako tylko kupuję i do tego góra owoców i bita śmietana...właśnie mi mąż robi drugą porcyjkę...a co mi tam ;)
 
Do góry