reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Felkaa ja w takich sytuacjach zapominam o bezstresowym wychowaniu :p

O 12 tesciowa ma wpaść z lekami dla mnie :/ o 6 Sue obudziłam bo nos zawalony plus łeb naparzał i jak spojrzałam w lustro załamała się :/ mam tak spuchniete czoło, łuk brwiowy i oczy że pierwszy raz cieszyłam się ze Stachu zepsuł mi wzrok i noszę okulary bo się zamaskowalam :) no cóż 36dni i będzie juz dobrze
 
reklama
Guten Tag :-D

Felka wierzę na słowo z łobuzowaniem. U Nas od rana jeden wielki pisk i wrzask, bo wystarczy że Nina zacznie "śpiewać", czyt.piszczeć, to Tymek podłapuję i 100x głośniej od Niej. Szajba!! Aż Szymon wczoraj wyskoczył do mnie, kto tak dzieci rozpuścił haha u mnie z pracą? Na razie nic w tym temacie... i w ogóle zastanawiamy się cały czas jak to zrobić. Bo ja mogę iść tutaj tylko na MiniJob, to jest 450€ brutto albo na pół etatu, bo Niemcy w takich śmiesznych godz.pracują że nie mogłabym odebrać dzieci z przedszkola. Pomijając fakt, że mam dzieci na 45h tygodniowo, gdzie przedszkole pon-czw 7.00-16.30 a w pt.do 14. I d**a blada!! A na obecną chwilę dostajemy od państwa ok.1000€ do Szymona wypłaty i to bynajmniej nie jest żaden socjal, same dodatki na dzieci lub mieszkanie. Więc gdybym poszła na MiniJob albo pół etatu, bylibyśmy stratni 600€ i nie wiadomo teraz co lepsze :-(
Na Święta do PL :-) będziemy od 20.12.do 2-3.01.

Ironia co się z autem stało?

Doggi a przedszkole się buduje :p zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka :-*
 
Sezon przedświąteczny w pełni
Ozdoby recznie robione - oryginalne cudeńka ...
MamaSprzeda.pl - Świąteczny Bazarek / Ozdoby świąteczne


Zabawki Dumel i Fisher Price taniej niż na allegro !!!
MamaSprzeda.pl


i Wielka świąteczna akcja z DUŻYM SERDUSZKIEM z której dochód zostanie przeznaczony na dofinansowanie ośrodka dla dzieci niepełnosprawnych
MamaSprzeda.pl - Świąteczny Bazarek / Moje Pierwsze Święta
10451851_913198728697759_1944828996716586396_n.jpg
 
Doggi spuchnięte czoło...??? brzmi wręcz niewiarygodnie...; oj nie zazdroszczę zatok...
asinka no to faktycznie z tą pracą (pracować czy nie nie przy takich dodatkach...?) to masz/macie dylemat; ja mam jednego krzykacza w domu i narzekam...; mówię sobie, że to tylko gorsze dni, hormony i takie tam..., tylko ile tych dni może być...?
 
Nie, żeby nie było ja chce do pracy, ale musimy trochę długów pospłacać. Jakbyśmy tu mieli kogoś do pomocy, co by dzieci odebrał, to nie zastanawiałabym się ani sekundy. A to kto Niemcy nie ułatwiają z przedszkolami. Tutaj jak pracujesz w niemieckiej firmie, to bez problemu, możesz wcześniej wyjść i nawet w pt.wcześniej kończą, ale jak pracujesz przez pośrednika, to nie ma że boli :-/ nie patrzą na to, że musisz dzieci odebrać ze szkoły/p-kola itd.
 
hej
co tak cicho?
ja miałam mieć dziś najbardziej stresujący dzień a wyszło ok ale ostatnio mój "szef" idiota na mnie sie tak ryjem wydarł ze masakra - a wiedział, że jestem w ciąży!!!
Chciałam jeszcze popracować ale się zastanawiam co zrobić i czy nie pójść na L4 od początku !!!
Ch*j nie będzie sie na mnie wyżywał.
A tak ogólnie chyba już teraz dobrze. Strasznie sie psychicznie dołowałam tą robotą!!!
sorki że tak o sobie ale musiałam sie wyżalić.
Może teraz będę z Wami częściej :-)
 
Kati olej dziada i.idź na zwolnienie co za wsiur! I jeszcze wiedział ze ciężarna... Pffff
A jak się czujesz tak ogólnie?


U mnie dziś przejazdem goście zza zachodniej granicy byli :) asinka z rodzinką :)
 
No właśnie chcę iść na zwolnienie i mieć ich wszystkich w głębokiej...
Ale jak o to poprosić gina? naopowiadać mu coś dodatkowo? bo to jak mam nerwowo to mu powiem, tyle, że on nie popiera chodzenia na szybkie L4 .
A czuje się chyba dobrze czasem jeszcze jest mi niedobrze ale rzadko, no i czasem sie zapominam a potem brzuch trochę piecze albo jakiś skurcz dostane. Ale zaskoczyło mnie że mam taki wywalony brzuch jakbym w 4-5 m-cu była.
Wiem, ze mi sie troche przytyło przed ciążą ale masakra!!!

Doggi a ty jak teraz się czujesz? Stachu już daje znaki, ze chce out?
Fajne odwiedziny miałaś :-)
 
Kati mój na pierwszej wizycie jsk byłam pytał o L4, ale powiedz swojemu jak sytuacja że stresująca praca, nasciemnisj ze brzuch ci się stawia i po rozmowach z szefem boli cie bez sensu stresować siebie i bobo.

Mnie też szybko wywaliło, w 7tc miałam na dole "oponke" a w 10tc juz cały wypukły i tak rósł jak szalony a w 6 miesiącu, zatrzymał się i ma 95cm i ani ciut więcej wuec brzuch mniejszy nuż prxy oli.

Co do porodu, szykuje się powtórka z rozrywki z Olą :/ gin Mi powiedział ze jestem przypadkiem który powinno się pokazywać studentom medycyny :/ moja szyjka raz się skraca i ma 4,5cm a po dwóch tyg ma znów 6,5 i tak w kółko. Powiedxial ze takiego przypadku mię spotkał i se nie wie czego się po mnie spodziewać, bo mogę urodzić za dwa dni a równie dobrze za miesiąc przez wywołanie :/ więc miałam kilka dni depresji ale wzięłam się za wypędzanie stacha piłki, herbatki, dużo bara bara, sprzątanie, spacery i co tylko mogę bo się wykończę ;P
 
reklama
hihi bara bara Doggi jesteś the best:-D
kati popieram Doggi - idź na L4, u mnie stres w pracy, dobitne słowa przełożonego, skończyły się niepotrzebnie szpitalem...; kati w którym jesteś tygodniu?
Doggi ja jakieś 2tygodnie temu mierzyłam brzuchola i mam... 108cm:szok: przy Emi miałam taki w 39tygodniu a teraz w 31tygodniu...;-) ale tym się nie przejmuję, to tylko brzuch;-)
 
Do góry