reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Wesołych
i pogodnych
Świąt Bożego Narodzenia
Maja.jpg
życzą
Maja
Magda
Tomek

 

Załączniki

  • Maja.jpg
    Maja.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 48
hej
melduję sie już prawie po świętach :-)
co u Was? jak przebiegły Wasze świąteczne dni?
u nas spokojnie, Mati zadowolony z prezentów - Lego duplo rządzi :-)
Ja też dostałam 6 książek :-):-):-) i kilka innych drobiazgów
jutro umówiona jestem na "szoping" z przyjaciółką - muszę kupić sobie buty zimowe jakieś ciepłe i jakąś herbatę sie zaliczy (bo kawy nie mogę) zdrówko cały czas się trzyma choć minimalnie gardło jeszcze czuję rano :-)
Pozdrawiam buziaki papa
Ja idę do pracy dopiero 2 stycznia więc jeszcze zajrzę :-)
 
Kati83 - to u Ciebie kulturalne prezenty :-p, Młoda też dostała Lego Duplo, najbardziej wypasiony prezent jeszcze przed Nią... :baffled:
Najfajniejszy jak dla mnie już niestety został zbity - kubek z dwoma uszami z bardzo głodną gąsiennicą.
Wigilia u Chrzestnej Młodej, kilkanaście osób, w pierwszy dzień świąt był Tata, zabrał Krysię na spacer a ja spałam głównie, po południu na obiad - pieczona kaczka z szarą renetą oraz takież kasztany - przyszedł mój kolega, który by sam siedział, drugi dzień obżarstwo przed tv z przerwą na spacer w Łazienkach.
Chrzestny nie dotarł na 5 min. postać w przedpokoju i dać prezent. Przyjechała ok. 15 demonstracyjnie moja Mama z jedzeniem i prezentami - w zeszłym roku było podobnie. Ogólnie jestem megazmęczona. Dziś miałam się kręcić, ale mi sie upiekło.
 
hej dziewczynki!
ja mam dziś samotny wieczór, M na piwku ur u przyjaciela;-) Święta spokojne, nawet u moich rodziców; napiekłam się z Emi pierniczków i ciasteczek, i babeczek;-) Emi ucieszona z prezentów a najbardziej z zestawu: ciastolina+multum foremek i innych gadżetów cukierniczych:tak: my z M idziemy do pracy dopiero 7-go stycznia:-)
Madzioolka przepiękne zdjęcie Mai!!! dostałaś mojego smsa, bo nic nie odp
kati wow! 6 książek! pochwal się!!! a jak zakupy się udały? kupiłaś buty? zdrówka!
forever o jaki wypasiony prezent chodzi? pieczona kaczka mniam:-)
 
Felkaa - tablet niestety :baffled::wściekła/y: Po tekście - gdy byłam konsekwentnie na nie - Taty Młodej, że nie będę Mu mówić jakie prezenty ma Jej kupować opadły mi ręce..... :shocked2: Żeby się nie okazał totalnym niewypałem jak aparat i ma dodatek za ciężkie pieniądze. :dry:
A kaczkę od czasu jakiegoś piekę na każde Święta.
No właśnie Madzioolka - odezwij się koniecznie.
 
reklama
Do góry