reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

witam.
Dzastina myślałam,że to pierwsza ciąża,sorry;-),nie zazdroszczę ci,chyba nie ma złotego środka na to,po prostu musisz to przeczekać,nie wydaje mi się,żeby cię trzymało do końca,chociaż słyszałam o takich przypadkach,ale może zgłoś się do lekarza,może coś poradzi?
co do witamin,to myślałam,że trzeba je brać zawsze,bez względu na wyniki?jak skończyłam kwas foliowy to kupiłam witaminy,z resztą lekarz mi poradził,a wyniki krwi miałam b.dobre.
 
reklama
Dziewczyny jak to jest, ważę tyle samo a wyglądam na opuchniętą (grubszą), buzia jakaś okrąglejsza i brzuszek wystaje ...
Nie wiem czy to normalne
 
Jestem, jestem :) Dzięki Doris :*

USG miałam wczoraj, ale okupiłam je takimi emocjami, że po południu ciśnienie bardzo mi skończyło, wymioty, buzia cała opuchnięta... W rezultacie zasnęłam tuż po 20...

Wizytę opisuję w "naszych wizytach" :)

Generalnie dzisiaj już czuję się dobrze, tym bardziej, że spałam dzisiaj do 8, więc 12h :)

MIłego dnia Baby! :)
 
Zeberrko- dobrze , ze jesteś- zaraz przeczytam Twoją relację z badań:)
Doris- ja też mogę jeść wszystko i ciągle:)) Ale przytyłam chyba tylko w brzuszku póki co. Zresztą dzisiaj się okaże ile przytyłam ,bo w domu nie mam wagi:)
co do witamin- teraz myślę, że może nie warto dziecka witaminami faszerować, tylko na początku sam kwas łykać. Ale z drugiej strony- jest zima, nie je się tyle warzyw i owoców no i ja mam skłonność do anemii, więc grzecznie łykam feminatal n:)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Dziewczyny :happy2:
Nie nadrobię niemal tygodniowej nieobecności, mam nadzieję, że jakichś kosmicznie ważnych tematów przez to nie straciłam. My już po ślubie, było super :happy2:
A pierwszego grudnia miałam rozszerzone usg - postaram się wrzucić fotki mojego małego akrobaty - Fasolek tańczył breakdance'a ;-)
Jesteśmy przeszczęśliwi - oby tak dalej :-D
 
Zołza, nadrób chociaż sobotę, bo tam na CIebie czeka mnóstwo życzeń i gratulacji:) Cały dzień myślałyśmy o Tobie:)
 
reklama
zołza:
W błękicie nieba i słońca blasku niech miłość Wasza rozkwita,
Gdy wierność i prawość Was będzie prowadzić, do domu szczęście zawita.
Radosny szczebiot dziecięcych głosików każdy dzień opromieni,
a wspólne wzajemne zrozumienie nigdy się, nigdy nie zmieni.!!!!!!!
 
Do góry