reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Ja tam nie popadam, odpowiednie, bezpieczne miejsce( bo nie oszukujmy się, ze są miejsca lepsze i gorsze), w dzień i niech się bawi.
Zresztą forever, nie puścisz 7 latki a 18 latki?? Wtedy dopiero będizesz się bała, że ktoś ją wykorzysta, porwi, zgwałci, bo już nie tylko pedofile zaczną wchodzić w grę a i zwykli, napaleni faceci, koledzy nieodpowiedzialni, Ci co wywożą do burdelów etc. Myśląc tak nigdy się dziecka nie wypuści z domu:no:

Ja mam pecha, bo 3 razy próbowano mnie wykorzystać seksualnie i to 3 x poniżej 18 r.ż. i się wywinęłam chyba właśnie dzięki temu, że latałam po podwórku z kluczem na szyi i nie wyrosłam na niemotę. A blisko było, bo do 5 r.ż z babcią mieszkałyśmy i nie mogłam nigdzie iść sama. A dodam, że 2 z tych 3 były pod szkołą, 1 raz w czasie przerwy!!!!! a 3 na imprezie, miałam 17 czy 18 lat.
 
reklama
forever, właśnie się męczę- nie umiem wypalić płyty:szok: zlecę M...
Trzymajcie kciuki, jedziemy w pt do zg, będę miała rozmowę w miejscu nowej pracy... bojam:zawstydzona/y: Ale praca niby pewna juz na 100:-)

Nie będzie nas na ur Olka przez to wszystko:-( ale wpadniemy do niego jutro, w dniu urodzin. On jak Miesio z 13- tego:tak::-) A teraz lecę usypiać moje bobo, ładnie sobie czytał właśnie, jestem taka dumna jak siedzi sobie cichutko i przegląda książeczki- robi to od 4 dni, wcześniej za chiny nie umiał się niczym zająć!
 
Heloł babiszcze :D

Czyż nie ma dziś urokliwego dnia?? Normalnie z radochy leje pod siebie :D Taka pogoda że normalnie aż mnie rozwala od środka :D Ola uśpiona, spała dziś do 8.30 !! <wow> tak że kolejna drzemka poszła dopiero troche po 12 :D szaaaaał dzikii szaaał :D

MMmmMMmm zrobiłam pastę jajeczną... ja to kurde mam talenta w kit jednek ! :) Siedze i wpiepzam jaja na kanapce i jaram się jakby to był kurde stejk jakiś przynajmniej :D

Cytam i czytam... Ale temat poruszony... Hehehe zboczeńcy i inni psychole :p A tu taka ładna pogoda, lepiej pogadajmy o fotelikach na rowery albo basenikach z fontannami :D thaks god mam własny ogród :)

Ok co nieco poodpisywałam :p Ale nie wszystko bo się tak jarałam moją pastą jajeczną że tak czytałam w sumie bez zrozumienia :pPPP

Aestima zgadzam się w 100% bezpieczeństwo owszem ale wszystko w granicach rozsądku,
ja nie chce mieć zqa dziecko ofiary losu tylko przebojową kobitkę, która nie da sobie w
kaszę dmuchać oo!!


Zołza u mnie nie będzie kompa dla Oli, dopuki nie będzie jej potrzebny, do szkoły...
Ja z kompa zaczęłam korzystać dopiero na studiach tak na prawdę, wcześniej tylko jakiś
mail, wiadomości, pogoda i wsjo, i chcę zeby Olka miała tak jak ja, cały dzień na dworze!! :)


Andariel ale równie dobrze Tobie ktoś może robić zdjęcie lub kręcić filmik zza krzaka bo
mjiałaś np łądnie wyeksponowany dekolt i potem idzie na chate i blow job urządza, albo masz
zadbane stopy i tez ci foty porobi... Od cholery zboczeńców na świecie, ale nie można dać
się zwariować bo trzeba by zamknąć się w domu i nie wychodzić... a równie dobrze
nauczycielka twojego dziecka może być pedofilką, albo dyrektorka... ONI MOGĄ BYĆ WSZĘDZIE!


dubeltówka uznam to za komplement :p ;)
No może oprócz Ironii i Doggi bo to wariatki
laugh.gif

hnia hnia hnia ide zrobić se wyczepistą kawę mrożoną... mrrrrrr z BITĄ ŚMIETANĄ, moja boksa dieta cud :D
 
JA też

Mi podoba się ten wiersz

Matczyne serce zawsze biło
rytmem jednego słowa: miłość.
Jak pisklę małe, zapłakane,
tak kwili dziecię me nad ranem.

Na piękno róży już nie zważy,
kto zna rumieniec dziecka twarzy.
Słodsze nad miody i słodycze,
mego maleństwa jest oblicze.

I żadna gwiazda nie lśni w nocy
jaśniej niż mego dziecka oczy.
A żaden okręt na fal grzbiecie,
nie tańczy tak jak moje dziecię.

Gładsze niż jedwab i aksamit,
włosy maluszka są dla mamy.
Od woni słonecznego lata,
słodszy jest mego dziecka zapach.

Tym, czym dla ryby wodne tonie,
tym dla maleństwa moje dłonie.
Jak kwiatek, co rozchyla płatki
jest małe dziecko dla swej matki.

Nie ważne wielkie skarby świata,
przez wszystkie dni, miesiące, lata,
to dziecko jest dla swojej mamy
największym skarbem nad skarbami.
 
czesc
troche ostatnio podczytuje, ale oczywiscie czasu na pisanie brak, zreszta z czytaniem też jest kiepsko. Jakoś straram sie ogarniać pracę, dom, dzieci, ale róznie z tym bywa;-). Baki oczywiście znowu chore, lekarka obstawia trzydniówkę bo tylko mają wysoką temp., zobaczymy
 
:ninja2: powiem tylko tyle, że musiałam Mai wyciągnąć ze stópki kociego włosa, bo jakoś jej wlazł pod skórke:szok: Dała radę dziewczyna, teraz śpi, bo się z Szymkiem wyszalała, a ja ogarniam, bo salon wygląda jak po zrzuceniu bomby:-D:-D A już wraca, miał na mecz iść do znajomych, ale zostaje i razem obejrzymy!!! Lecę wołowinę na burgery rozmrażać
 
aestima taka dieta najlepsiejsza !! To co jak przyjade do BDG to może uskutecznimy 'dietetyczne' ciasteczko i kawkę z bitą śmietanką u SOOOWWWYYYY? :D Szkoda że w ZGC nie mamy go, w poznanu jak mieszkałam jak miałam kaprys szłam sobie do Sowy,a tak lipa ;(

Mrsmoon
my dziś na obiad także hambugsy z wołowinki mamy :D dsasasassaas :D
 
reklama
Do góry