reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2011

Mrsmoon - o drugiej Babci napisze na własciwym wątku jak znajdę chwilę :tak:. Dziś mnie moja Mama wk za to czyli dzień jak co dzień. Nie mogę sobie Ciebie wyobrazić w krótszych włosach - fajnie Ci było w długich :-)
Barmanka79 - suuuuper laska :-D
Dubeltówka86 - zdrówka !
 
reklama
Barmanka szczerze gratulują, Alicja jest piękna:-):-):-) :-) niech wam rośnie zdrowo

Marta jeśli czujesz że nie dajesz rady sama to idz do lekarza:blink:, porozmawiaj na pewno ci pomoże, będzie dobrze

Dubeltówka
zdrówka dla was wszystkich
 
Marta24 - ja napiszę tak - terapia jest długotrwała i na takową na poziomie w ramach NFZ nie ma co liczyć a i prywatnie można źle trafić, więc jeśli jesteś w stanie jednak mimo wszystko jakoś sama się ogarnąć - nie licz na lekarzy. Jeśli mogę coś dla Ciebie zrobić - pisz. Napewno moge Ci zasugerować więcej czasu dla siebie - nie tylko b. romantyczne chodzenie po rosie :-p - pobycie sama z sobą. Może w weekend jestes w stanie zorganizować kogoś do opieki nad dziećmi i wybrac się na rower czy na basen ? Takie wsłuchanie się w swoje myśli naprawdę dużo daje.
Młoda jest grzeczna i się raczej słucha - wprawdzie bez buzi w podkówkę się czasem nie obywa a i płaczu - więc trudno mi się wczuć w Twoją sytuację ale mimo tego chetnie się wyrywam by pobyć samemu albo sprzedaję Ją do Babci własnie aby w spokoju posprzątać.
 
hejka
u mnie ogrom roboty, powrót do pracy b ciężki po takim czasie zw że nie mogę skupić sie na pracy bo mysle o Tymku co teraz robi ze teraz jego pora drzemki itd czuje sie zagubiona a z 2 str wkurzona że jak wracam z pracy to mało czasu i Tymek idzie zaraz lulu i mało czasu z nim spedzam czuje sie jak zła matka wiem że to glupie ale tak niestety jest :-:)zawstydzona/y:
 
mamusia mam nadzieję, że to minie, a jak Tymek sobie radzi?
marta forever ma rację, zdecydowanie więcej czasu poświęć samej sobie! Należy Ci się, a pozbieranie myśli dużo daje:tak:
dubeltówka chyba na imprezie zimne piwo piłaś:-D:-D:-Da tak serio - współczuję, nienawidzę chorować...
barmanko gratuluję! Alicja piękna, a z Marcelka mały przystojniak rośnie, Ty też nie wyglądasz jakbyś 2 tyg temu rodziła:tak:
 
barmanko - ale cudo ! :-D mam nadzieje ze bedziesz do nas czesciej zagladac

mamusia - doopa tam a nie zła matka... :wściekła/y::tak: po prostu musisz sie wdrozyc i bedziesz ogarniac wszystko i jeszcze czasu ci zostanie :) wiem co mowie :tak:


ide do lidla poprawic sobie humor :-D
 
reklama
mrsmoon - Tymek se radzi, podobno jest grzeczny jak aniołek, ale jak już go odbieram od niani nie jest aniołkiem, jest mama i mama nawet w wózku jechać do domu nie chciał tylko na ręce ale nie miałam mu tego za złe bo sama też sie przeogromnie stęskniłam :zawstydzona/y:;-)
 
Do góry