reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

w rossmanie sa fajne krążki ryżowe. czasem też sonko dajemy- ale uważajcie z tym! Moja mama jadła tego baaaardzo dużo i jej się kosmki jelitowe starły- anemia, ze hej!!!

M. jutro do pracy i taka majówka:(Ale koleżanka wpadnie z rańca;)
 
reklama
Doris, ha ha ha, smacznego! :-D

Aestima,
Ale koleżanka wpadnie z rańca;)
Przeczytałam "różańca" :rofl2: I już widziałam, jak będziecie się modlić... rety, jakie wizje :-D

Współczuję, że Michał musi pracowac... K. pracuje co drugi dzień... I już narzekałam, że mu nie dali urlopu na piątek :-( Łączę się więc choć częściowo w bólu.
 
Doris taki jest plan i tego się trzymamy :) jak braliśmy ślub to też zakładaliśmy że dziecko owszem ale za jakies 4 lata i tak się udało że Maja urodziła się 2 miesiące przed naszą 4 rocznicą :) w przyszłym roku chcemy pojechac w wakacje do Chorwacji bo uwielbiamy ten kraj, za dwa gdzieś gdzie jeszcze nie byliśmy i po tych wakacjach weźmiemy się do roboty :) do tego dochodzi tez praca - teraz od zatrudnienia na stałe popracowałam rok i poszłam na zwolnienie, mój dyrektor jest w miarę wyrozumiały (no bo i co ma zrobić) ale wiem dobrze że braki kadrowe u nas sa ciężkie to załatania i bez jednej osoby pozostali są bardzo obłożeni pracą, nie to żeby to był dla mnie jakiś wyznacznik tego kiedy powiększać rodzinę ale tak juz mam że lubię byc w porządku wobec innych :)
No i teraz Tobie zazdroszczę grilla, nawet dietowego :tak: ja jutro pół dnia sama - T jedzie na nura, potem idziemy do mojej mamy na obiad.

Uciekam już lulu.
Do jutro i spokojnej nocki :)


Aaaaaa i aestima SUPER ŻE MIESIO JUŻ NIE MA GORĄCZKI!!!!:tak::tak::tak::-) Juuupiiii!!! :)
 
Dzięki Madzioolka:happy2: Ja już miałam straszne myśli w głowie, panikara <ta minka co młotem wali>. jeest chłodny i śpi ładnie:-)


Dobranoc dziewczęta:)
 
hej, u nas nocka oki ale rano ciepły... i nie wiem ile ma, bo okazuje się , ze 2 termometru źle mierzą- wczoraj miał 35 i wydało mi się to dziwne- zmierzyłam nam i wg tego termometru mieliśmy 34:szok: czyli wcześnmiej jak miał w dupce 39,7 to tak naprawdę miał jeszcze więcej??:szok: 40, 41????

Rano miał coś ok 37,5 podejrzewam.
Po nurofenie chłodny, węzełki mniejsze, leciutkie plameczki, ale ledwo ledwo widać- na tułowiu. Obserwujemy, czekamy. koleżanka i tak wpadnie, bo sama zeświruję a gorszych zarazków niż te wczoraj w przychodni i tak tu nie przyniesie:no: pytałam czy zdrowa, mgr pisze, więc siedzi sama w domu- nie miała od kogo się zarazić.

ps. robię chłodnik litewski i jabłkową rozpustę- drugi już raz!:) A Mieśko od pół h śpi:)
 
Ale mam powera- chyba ze zmartwienia. dom posprzątanie, pranie kończy się prać, chłodnik zrobiony, zupka Miesiowa i kisiel z jabłkami i sokiem też, jabłkowa rozpusta prawie... Nieźle! I ubrana jestem już o tej godzinie. Naprawdę nieźle!:-)

A Wy śpicie???
 
hej ja nie spie od 5:30 i do ego cala noc nie moglam spac, nie dosc ze sie wyleczyc nie moge, zatoki ciagle zapchane, wszytsko mnie pielko w nosie to dostalam wczoraj okresu, jestem połamana a jak mnie mogly nogi w nocy bolec, jakby zaraz mialy wybuchnac, wstalam rano i sobie w akcie desperacji poszlam pochodzic po rosie i wiecie ze o niebo lepiej, jakby temperatura zeszla mi z nog. ale humoru jakos nie mam, krystian od rana steka ze go boli kregoslup(Martadelka w sumie to nie wiem co mu sie stalo, jakis krag chyba wyskoczyl) do tego mlody kuzwa marudzi, steka, placze i tylko chodzic trzeba z nim po dworze, ja nie mam dzis sily na nic i wez lataj kolo wszytskich....plakac mi sie chce, no to sie wyzalilam z rana

wczoraj sie obzarlam jak swinia, lody , tort, kielabaski z griilla z cebula surowa i pol paczki drazy czekoladoych- no ale raz sobie pozowlic moge, @@@@@ tlumaczy szysko

aestima
super ze miesio zdrowieje, bida nasza,"
 
to ja się witam, bo zaczęłam od złego wątku, cieszę się Aestima że z Miesiem już lepiej u nas to była ewidentnie 3 dniówka tylko kaszelek został ale i tak na spacerki z nim chodziłam mimo gorączki bo stwierdziłam że na dworze cieplej niż w domu, poza tym życzę Wszystkim udanej majówki i dużo odpoczynku a ja już spadam bo muszę się w końcu zacząć pakować :-)
 
reklama
dzien dobry! Marysia urzadzila koncert od 0.30 do 2.30. Krecila sie, wiercila, kweczala.... za to rano Marcin zabral ja do drugiego pokoju a ja spalam do 9!!! coz za relaks:)

Doris grilla robimy elektrycznego, przeciez nie rozpalilabym normalnego grilla na balkonie:) Na pewno nie jest to, co normlany ale jak sie nie ma ogrodu to swietny zamiennik. Bardzo czesto krozystamy. W lecie co najmniej dwa razy w tygodniu grillujemy.
A mi dieta kompletnie nie przeszkadza w grilowaniu. Jem szaszlyki, warzywka, filety z indyka, kurczaka, mi to bardzo smakuje. Nawet chuda kielbaske zjem. Nie czuje potrzeby zajadania czegos innego.

Aestima a czemu po waflach scieraja sie kosmki jelitowe?? Chyba w takich ilosciach jak podajemy to nie ma znaczenia, co?
Nie sadze zeby mial ponad 40C, przy takiej gorczce dziecko naprawde przelewa sie przez rece a ty pisalas, ze on wesoly byl.
Ja wczoraj takiego powera mialam, ze przemeblowalam pol mieszkania i wynioslam sypialnie z pokoju Marysi. Ale mamy cholernie ciezkie i dlugie lozko (to samo co wy? :)) i nie miesci sie w drzwiach i na skretach w korytarzu wiec musialam je porozkrecac i zlozyc w drugim pokoju.

Madzioolka piekny plan i trzymam kciuki zeby wam wypalil, bo zycie pisze czasem rozne scenariusze:)

marta
tulam. Chodzenie po rosie - rewelacja! A cala reszta szkoda sie martwic. draze czekoladowe mnie rozwalily, kiedy ja ostatnio jadlam draze??

mamusiu dobrze, ze i u was juz zdrowie dopisuje. Odpoczywajcie cieplutko!
 
Do góry