reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2011

trasia no to dałas czadu, ja wczoraj tez popracowalam w ogrodku, tata wzial norberta to rabałam i czyscilam i gracowalam wszytsko co popadnie. a ja sie nie martie po prostu mam z****nnnnyyyy humor od ranu. choc norbert w koncu poszedl spac to mi powoli przechodzi nerw
mamusia udanego wyjazdu gdziekolwiek jedziesz bo oczywiscie przegapilam posta
 
reklama
Hejka! Widze że grilowy czas...my też dzisiaj grilujemy...i też mi dieta w tym nie przeszkadza. Musze się pochwalić ze od piątku Malwina już nie cycoli w dzień...czyli 5 dzień...i jest dobrze a spodziewałam się że będzie to przeprawa przez góry lodowe a tu spokojnie

Aestima cieszę się że Miesio już zdrowy

Trasiu nie am to jak się porządnie wyspać

Marta ja też w ogódku muszę popracować a raczej w potężnym ogrodzie...kurde roboty w cholerę

Mamusia udanego wypadu
 
WItam sie słoneczne,
A w pracy, a my same, rodzice byli u nas przelotem, ale już pojechali. Przywieźli wreszcie Sokratesa i Maja gania za nim po całym domu.
Aestima ale mi smaka tym chłodnikiem narobiłaś! Jutro robię ja! Jak temperatura Mieszka?Cały czas dajesz nurofen?
marta oj pospacerowałabym sobie po rosie, cudowne uczucie...
trasia u nas nocka bardzo podobna, od północy do 4 spanie z ciągłym wierceniem i wybudzaniem się, w dodatku rano o 6 już wstała...sama z tym łóżkiem walczyłaś???:szok:
Misialina super, że tak dobrze idzie z odstawianiem! A ogrodu ogromnie zazdroszczę:tak:
 
mrsmoon w domu generalnie od remontow, skladania mebli, przemeblowywanek jestem ja:zawstydzona/y: Marcin zdecydowanie tego nie lubi i wole zrobic to sama niz czekac miesiac az laskawie sie za cos wezmie, marudzac zprzy tym co niemiara a potem umiera ze zmeczenia przez tydzien :-D to nie jest typ zlotej raczki... Ale ja bardzo lubie skladac meble, traktuje to jak wielkie puzzle:)

Misiu brawo! Dzielnie przechodzicie odcycolenie, oby tak dalej:)
 
Dzień dobry
Nie wiem w sumie co mam napisać, dobija mnie ta pogoda.
Pozostaje mi życzyć zdrowia chorym, spokojnego dnia tym które zarwały nockę i wszystkim udanej majówki;-)
mrsmoon w domu generalnie od remontow, skladania mebli, przemeblowywanek jestem ja:zawstydzona/y: Marcin zdecydowanie tego nie lubi i wole zrobic to sama niz czekac miesiac az laskawie sie za cos wezmie, marudzac zprzy tym co niemiara a potem umiera ze zmeczenia przez tydzien :-D to nie jest typ zlotej raczki... Ale ja bardzo lubie skladac meble, traktuje to jak wielkie puzzle:)


To tak jak u mnie, ale ja lubię takie majsterkowanie;-)
 
Ostatnia edycja:
trasia ja też lubię składać meble, sama złożyłam łóżko i szafki do sypialni, szczególnie ikeę lubię składać, bo tam jest instrukcja jak dla debila;-)
A wczoraj kupił PREMIÄR Obraz - IKEA dziś pewnie będziemy go montować, ale najpierw ramę trzeba złożyć i płótno naciągnąć - już się cieszę!!!!:-D

dubeltówka nic tylko do pl przyjeżdżaj! ja Cię przenocuję;-)pod warunkiem, że do Mai w nocy wstaniesz:-D
 
Dzień dobry! :-)

Przepraszam, że nie odpiszę każdej z Was, ale ja tylko na chwilę. Pojutrze wyjeżdżamy, od dziś się ogarniamy przed wyjazdem, nie wiem, ile się zejdzie ;-) Wyjeżdżamy na tydzień- półtora, zobaczymy, czy nas teściowe nie wkurzą za szybko :-p Najwyżej będzie co pisać w wątku o teściowych ;-) :-D
Pozdrawiam Was wszystkie i każdą z osobna :-)
 
Ale tu pustki:szok:
Wszyscy się wczasują;-)Ja to muszę kaloryfery odkręcać....ech......i jeszcze @ mnie nawiedził:eek: Nie mogę się doczekać wyjazdu do Polski, dziewczynki choć trochę ze słońca skorzystają:tak:
 
Hej,
padł nam samochód - trzeci raz chłodnica, do domu jechałam już krzyczącą lampką od temperatury... a jutro jedziemy do ełku, na szczęście samochód moich rodziców stoi w garażu i nam pożyczą a nasz teść ma odstawić do warsztatu... znowu 300zł pewnie w plecy ;/ co pół roku wywala ten wężyk, chyba w tym warsztacie specjalnie tak robią, coś partaczą żeby znowu kasę wyciągnąć :wściekła/y: zła jestem niesamowicie, T z resztą też...
No to się wyżaliłam...

Jakbym dziś już nie zajrzała do życzę spokojnej nocki i udanego dalszago ciągu weekendu, nie wiem czy w Ełku będę miała dostęp do netu, jeśli tak to się odezwę a jeśli nie to wracamy w sobotę, nie piszcie zbyt dużo plizzz :-)
 
reklama
hej, u nas nocka oki ale rano ciepły... i nie wiem ile ma, bo okazuje się , ze 2 termometru źle mierzą- wczoraj miał 35 i wydało mi się to dziwne- zmierzyłam nam i wg tego termometru mieliśmy 34:szok: czyli wcześnmiej jak miał w dupce 39,7 to tak naprawdę miał jeszcze więcej??:szok: 40, 41????

Rano miał coś ok 37,5 podejrzewam.
Po nurofenie chłodny, węzełki mniejsze, leciutkie plameczki, ale ledwo ledwo widać- na tułowiu. Obserwujemy, czekamy. koleżanka i tak wpadnie, bo sama zeświruję a gorszych zarazków niż te wczoraj w przychodni i tak tu nie przyniesie:no: pytałam czy zdrowa, mgr pisze, więc siedzi sama w domu- nie miała od kogo się zarazić.

ps. robię chłodnik litewski i jabłkową rozpustę- drugi już raz!:) A Mieśko od pół h śpi:)

Aestima, moja mala tez ostatnio miala trzydniówkę - 3 dni miala goraczkę ktora dohodzila do 39,5 stopnia gdy mierzylam jej w dupce. Jak pojechalismy do lekarki zeby to potwierdzic to ona mi powiedziala ze jesli mierzy sie w dupce to od tego co wskaze termometr odejmujemy 0,5 stopnia.
Ogolnie po trzech dobach mala dostala wysypki prawie na claym ciele, najwiecej tego miala na tulowiu oraz plecach ale juz jest ok:)
 
Do góry