reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Tusen, podziwiam Cię, żeby zajmować się starszymi ludźmi trzeba mieć powołanie, naprawdę... Ja nie umiem, nie bardzo idzie mi nawet sama rozmowa ze starszym człowiekiem, jest mi z tym źle, ale po prostu tak ze mną jest...

Moja babcia ma 97lat, od kilku lat nie wstaje, nie rozmawia, nie ma z nią kontaktu, zajmują się nią moi rodzice i podziwiam ich, bo to bardzo ciężka praca, przewijanie, karmienie, przebieranie, mycie, to naprawdę nie jest proste... Także podziwiam Cię Tusen!
 
Hej Laseczki! Byłam dzisiaj w pracy...nareszcioe dyrka przyjęła kogoś na moje miejsce na zastępstwo....w poniedziałek ide pożegnać się z moją klasą i powiedzieć im że już do nich nie wróce ( bo to 3 klasa)....kupię cukierków i się pozegnam....napewno się rozkleję ale cóż...tzreba...a ta nauczycielka taka młoda dziewczyna...ale fajnie...przynajmniej młoda i energiczna pełan zapału do pracy :)
 
mialam salatke kroic juz warzywka ugotowane ale niechce mi sie na maxa... jutro chyba to zrobie z rana. Normalnie od poczatku ciazy wszystko na ostatnia chwile zostawiam... a w niedziele impra :sorry2:

Misialina super, ze masz juz zastepstwo.. dzieciaki beda tesknic! :tak:
 
Ja szczepieniom w ciaży mowie zdecydowane NIE.Wogole szczepieniom na grype mowie NIE.
[...]
Och rozczuliłam się dzisiaj,tak strasznie brakuje mi tych staruszkow.

Co do szzcepionek - zgadzam się z Tobą bezapelacyjnie! Te wirusy tak mutują, że nie ma mocnych :-p

Jeśli chodzi o pracę - oj, też pracowałam ze staruszkami - w domu opieki - dorabiałam w ten sposób... Wiem, co czujesz, bo brakuje mi tych ludzi...

Jill, witaj :-)
 
Mi doktorka mówiła, że przed większością wirusów grypy ochrania, ale sama nie wiem. Zdam się w tej kwestii na zdanie mojego gina, bo ufam mu bezgranicznie. Jak powie, że się szczepić, to się zaszczepię, jak nie to nie:)
Dziewczyny u mnie chyba drugi trymestr jak nic, bo zero mdłości, dużo mniejsze i rzadsze bóle brzucha i... o tej porze jeszcze nie śpię!!! :)
 
reklama
Byłam z Igorem u stomatologa. Jego ząbek został "uśpiony". Przez znieczulenie nie czuł wargi i tak ją sobie pogryzł, że szok. Nie wiem, co będzie rano jak wstanie z taką dziurą w ustach. Jutro znieczulenie już działać nie będzie :/
Ja zmykam spać. Muszę wstać o 7ej i zmagać się z badaniami. Mam nadzieję, że przeżyję glukozę i uda się zrobić CMV ;)
Dobrej nocki życzę.

jill witaj :)
 
Do góry