reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2011

Ironia a może do lekarza idź?? Mi alergolog mówiła, że pierwszy i najważniejszy objaw nietolerancji glutenu to biegunka właśnie!

mrsmoon na zajęciach nie odsapnę, będę skakać obok trzylatków które przez 10 sekund nie mogą się nudzić bo się zaczną rozkojarzać i lekcja z głowy.
 
reklama
Trasia, to musi być jakiś skok. Zabawne, że Marysia i Miesio zawsze razem mają skok:-). Bo u nas zawsze od rana jest tak: cyc, jabłko, zupka, cyc i na koniec o 19 cyc. A dzisiaj cyc, jabłko, cyc, zupka, cyc i pewnie zaraz znów cyc... Czyli to już 2 ponadprogramowe cyce!
 
haha, Aestima pomyśl jakbyśmy z 4 cycami wyglądały:-D:-D:-D:-D

kot znów wariuje...bawi się pluszowym bananem Mai...jak mi ją obudzi, to chyba naprawdę go uduszę...
 
Łooo matko... położyłam się koło Mai po 10 i wstałyśmy przed 14.... ale mnie ścięło. Pierwsza zasnęłam przed Nią, Ona się jeszcze misiem bawiła a ja tylko czułam ze odpływam to Ją przykryłam i przygniotłam reką kołdrę żeby nie mogła się obrócić na brzuch bo oczywiście próbowała...
To chyba jedyny plus szczepienia że tak śpi ładnie :) Chociaż i tak narzekać nie mogę, bo w porównaniu do Malwinki, Mieszka czy Mateuszka to jest cudnie, aż mi głupio przed Wami... bo Maja taka spokojna i ostatnio tylko sama zasypia czy to w dzień czy w nocy, lulanie jest jedynie czasami w nocy jak się przebudzi przy przekładaniu do łóżeczka to trzeba Ją bujnąć parę razy i śpi dalej.... Strasznie Wam współczuję dziewczyny....

Marta w Lublinie śnieg? a u mnie tak szaro i ponuro, tylko się schować pod kołderką (co z resztą uczyniłam :))

Traschka no w końcu Marysia jeść zaczęła :) może teraz będzie nadrabiać te porcje które ominęła jak miała okres niejadka :)

Kati to fajną masz drogę do pracy, u mnie masakra pod tym względem, bo obie drogi do lublina z mojej strony w generalnym remoncie... rano pewnie o 7 będę wyjeżdżać żeby na 8 dojechać bo jeszcze na drugi koniec miasta muszę się przebić, a po pracy jak wyjdę o 17 to może jeszcze uda mi się ominąć te największe korki... a w pracy to liczę na to że będzie looz na początku bo dziewczyna która była na zastępstwo za mnie miesiąc temu dostała etat w innym dziale i mój kierownik został sam a że to odpowiedzialny chłopak to raczej sam zasuwał na dwóch stanowiskach i wszystko będzie porobione na bieżąco :) no chyba że już mu się znudziło albo żona się postawiła i nie pozwoliła mu zostawać po godzinach :)

Lece robić papryki Anapi :)


edit:
zmywarka uśpiła mi dziecko.... i jak ja mam teraz obiad robić.... chyba dzisiaj będzie post i kanapki... :)
 
Ostatnia edycja:
Śpi:-) Madziolka, u nas ze spaniem to jest sprawa skomplikowana... Najpierw mały ciagle spał (żółtaczka), potem do 5 m-ca przesypiał całe nocki a w dzień zero spania, potem nie spał ani w nocy ani w dzień:szok: a teraz nocki nieprzespane ( tzn. często się budzi) a w dzień 3- 4 drzemki z czego jedna nawet 2 h czasami:-) Ale jest dzieckiem ,które wszystko budzi, najdrobniejszy nawet hałas...:-(
 
No u nas też różnie było ze spaniem w dzień: najpierw spała, potem Jej się odmieniło i w dzień po 15 minut maks, potem dzień w noc tylko z cycem z buzi, a teraz zasypia sama i w dzień i w nocy.... nocą budzi się zazwyczaj dwa razy - koło 1 ale my wtedy jeszcze nie śpimy więc nie traktuje tego jako nocne wstawanie i koło 4-5 druga pobudka po której ląduje już z nami w łóżku i zostaje do rana. Jak wrócę do pracy to pewnie się zmieni bo będę się wcześniej kładła a nie tak jak teraz inaczej zasnę w pracy na klawiaturze...
 
a moje dziecko właśnie się przebudziło...za chiny ludowe do 19.30 nie wytrzyma, więc tak jak wczoraj będzie 15-min drzemka i pobudka na kąpiel...
dziś radio jej włączyłam, żeby z kuchni odgłosy nie dochodziły a i tak w ciągu 2h z 5 razy się przebudziła z płaczem
 
trasia - tylko raz go tak przegoniło wiec nie wiem...sprubuje jutro jeszcze podac...kupka byla taka kwasna w zapachu i troszke płynna niestety..zobaczymy jutro..jak podam i sie powtorzy wtedy pewnie zadzwonie do lekarza..
 
reklama
Witam
Nie mam dziś na nic czasu, prawie caly dzień poza domem. Nadrobilam watek główny ale nie mam jaki wszystkim odpisać, Julia coś placze i marudzi dziś :-(
To co zapamiętałam

Mrsmoon...adres wyslany na priv, dziękuję
Misialina...ja daję Bebilon Comfort albo Hipp (to jest lepsze w smaku) i dodaję do tego wieczorem troszkę kaszki malinowej. Powiem Ci, że nie pomaga za bardzo, bo cyc jest regularnie co 2/3h
Ironia...jak biegunka to tak jak pisze Trasia to prawdopodobnie uczulenie na gluten. Zobacz jak będzie po następnej dawce i do lekarza.
 
Do góry