reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
mrsmoon - superowe krzeselko do karmienia 3 w 1 dostanie od 2gich dziadkow
Misia - skoczka takiego ogladalismy wlasnie na zywo ale na taki gadzet jeszcze za wczesnie dlatego wole hustawke wsadze malego i bede mogla np robic obiad
 
dziekuje dziewczyny do teraz pojawila sie osma kropka... peditr tak jak gordon radzila wapno...

kupimy dzis i zobaczymy :) ale skad to cholesrstwo? kuzwa niby przychodni na dole maja byc tylko zdrowe dzieci...hm...i jesli to to co mowi gordon ja to ja juz wiem od kogo to choelrstwo:crazy: w przychodni byla dziewczynka ktora doiero co wrocila ze szpitala bo zjadla jakies leki dla doroslych i wydaje mi sie ze to stamtad:crazy::crazy::angry::angry:

obiecuje ze jutro przysiade i nie bedzie tylko o mnie :( ale chyba ten tydzien jakos mnie zmeczyl pomimo ze powinnam byc wyspana, a nie jestem...ciagle mnie łamie w krzyrzu zimno mi i kicham :-( :confused::confused: dzis nawet Benio mnie nie dobudzil chociaz lezal kolo mnie i gadał :baffled: dopiero jak mi przywalil pielucha to sie obudzilam:-D
 
Ironia, niekoniecznie z przychodni... Mój był 4 razy w szpitalu i nic nie przytargał... Może to uczulenie? ALbo nawet Ty masz tego wirusa w sobie, tylko u Ciebie nie powoduje wysypki a u dziecka już tak... Nieważne skąd, ważne żeby zeszło- podawaj mu to wapno i będzie dobrze:) Tylko jak dajesz wapno to może odstaw może wit d, bo Wy już macie zarośnięte ciemiączko.... Nam lekarz przepisał wapno właśnie żeby ułatwiało wchłanianie d... Chodzi mi o to żeby Benio nie miał jej za dużo, bo to szkodliwe.
 
reklama
ufff...my po obiadku, 3/4 słoiczka marchewki z ziemniaczkami Maja wtrąbiła w 5 minut:-) chciałam ją ululać, ale się nie dała, a ja muszę w domu trochę posprzątać, więc wpakowałam ją w chustę, 5 min protestowała dość głośno, a w końcu zasnęła słodkim snem:-) a ja biorę się za łazienkę.
Wcześniej troszkę turlałyśmy się po podłodze, bo Maja upodobała sobie lewy boczek do przewracania, więc turlałyśmy się przez prawy i już robi to w miarę dobrze(jeszcze z moją pomocą), bo podnosi główkę na boczku i dopiero się przewraca-wcześniej wsadzała nos w koc;-)
Muszę jeszcze męża z garażu dziś przegonić, bo nie chcę jutro Mai targać na dwór, a jedziemy na rehabilitację. Z parkingu podziemnego na parking podziemny, tak sobie to wymyśliłam;-)
 
Do góry