reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Aaa i co najważniejszy jest montowany tyłem do kierunku jazdy, a tej opcji niestety niewiele fotelików ma. a Takie dzieciaczki małe muszą do +/- 10kg jeździc tyłem.
 
reklama
dziewczyny, dzieki za zyczenia zdrowka

pisze z Maja na kolanach

juz po wizycie domowej, osluchowo ok, katar jest dalej...ja mam zapalenie zatok, dostalam zinnat, docoflor i mucosolvan...

aha- i mamy przerwę w dawaniu wit. D - ciemiaczko na opuszek palca, na szczescie wapn i fosfor wyszly w normie, ale blizej gornej granicy
 
Witam
U nas nocka tragiczna :-( Tymek jak zasnął o 22, to obudził się o północy, a później o 2 i koniec. Dalej było usypianie przy cycu i co godzinę pobudka, a od 3 do 5 noszenie na rękach, bo spać nie chciał w ogóle. Druga taka nocka z rzędu i ja padam na pysk... Poradźcie co mogę zrobić?? Jak ten Sinlac podać, o ile mogę, bo ja tak długo nie pojadę??
 
A właśnie: my od wczorajszego wieczoru mamy dziewczynkę :-) walczymy z odstającymi i zaginającymi się uszkami Tymusia opaską dla dziewczynek :-) hehe wygląda jak typowa dziewczynka z tymi włoskami i podwiniętymi rzęsami :-D
 
asinka - moja tez ma lekko odstające uszko i jej sie zagina jak spi ale opasek nie znosi wiec mam nadzieję ze jej sie odmieni jak dorosnie bo u nas nikt w rodzinie nie ma odstającego ucha :)
Jeśli chodzi o spanie to moja też sie często budzi ale po karmieniu zasypia a Tymek dużo spi w ciagu dnia?
mamusia - bezbolesnej wizyty życze aż mam ciarki jak pomysle że sama musze sie wybrac z zębami :/
mrsmoon - dużo zdrowia życzę, mam nadzieję że szybko wyzdrowiejesz!
 
Nie nadążam za tym moim dzieckiem - wyszłam z Nią na dwór i jak padła w wózku o 14.45 tak śpi do tej pory, nie obudziła się nawet przy wnoszeniu do domu (pierwsze piętro) a Tomek trząsł wózkiem jak workiem ziemniaków :)

Kupiłam w rossmanie dania gerbera na promocji, ciekawe czy Jej posmakują... a na targu widziałam dynie (pierwszy raz mieli) i zastanawiam się czy nie kupić i zrobić Jej jakieś jedzonko z tego do słoiczków, dynia od tzw "sprawdzonej babuleńki" więc zdrowa i bezpieczna tylko strasznie to wielkie, całą szafkę słoiczków bym tym wypełniła :) tylko jak i co z niej zrobić?

Mamusia dobrze że przypominasz o torcie - też jeszcze nie zamówiłam...
 
Ja zamówiłam, ma kosztować ok 70 zł, ale zrezygnowałam z dekoracji, może dlatego tak tanio... Malinowy, ponoć najlepszy w mieście:)
Madziolka, jak chcesz to popytam babcię o tą dynię, bo ona robiła z tego jakieś przetwory z myślą o mieszku. Tylko dosładzała, bo ponoć inaczej się popsuje:/ Pod tym względem gerber lepszy, bo bez cukru. Ja kupiłam 12 deserków na zapas w tej promocji...
 
reklama
Do góry