reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

I ja się witam po kiepskiej nocce, jak wczoraj Pati zasnęła spokojniutko o 20 to wstała o 21 30 potem o 1,3,5 i już nie wstawałam do 8 chociaż chyba sie kręciła w łózku ale nie płacze na szczescie jak sie budzi więc ogólnie padam :/
Nie wiem co się jej pokręciło ale widze ze chyba ogolnie dzieciaczki mają jakiś skok lub ząbki wychodzą więc musimy to przetrwać po prostu :-(
Dzisiaj u mnie ma być ostatni ciepły i słoneczny dzien nawet di 23 wiec postaram się go wykorzystac na spacerki.

kati - też uważam że na kolki za pozno ale z drugiej strony może coś ją bolało nawet brzuszek i dlatego płakała. Mojej czasami zdarza się płacz wieczorny i problem z uspokojeniem jak jest przemeczona i wtedy mamy problem z kąpaniem i karmieniem wiec moze po prostu byla zmeczona dniem i przez to płakała zeby rozladowac emocje

ironia- faktycznie szybko sie zroslo i badania lepiej zrobic zeby nie podawac za duzo wit D jak juz jest niepotrzebna. Gratuluje wagi, rosłego chłopca masz ;-)
 
reklama
Witam się z rana! U nas pogoda nawet ale jakoś wieje...ale ze spacerku jeszcze skorzystamy bo od jutra ma być brzydko...byłam wczoraj 5 godzin na zakupach i po wielkich poszukiwaniach kupiłam piękna spódnicę i bluzkę na wesele...całość wygląda jak sukienka...jestem zadowolona...teraz jeszcze tylko buty i dodatki i bedzie git.

Kati ja myślę że Mateuszek rozpoznaje osoby...nie widzi mamy i jest ryk...u nas jest podobnie...od kilku dni jak moja mama wyciągnie Malwinę z wóżka to ona dostaje takiej histerii że tylko ja umiem albo mój mąż ją uspokoić...nie wiem co będzie jak pójdziemy na wesele...moja mama jest przerażona...ale muszę jej powiedzieć żeby częściej do nas przychodziła zeby Mała się przyzwyczaiła

Aestima my się chyba też zdecydujemy na ten fotelik...jest godny uwagi...dzięki za linka

Zaraz przyjedzie koleżnaka na kawkę więc zmykam ...odezwę się później :)
 
Witam się i ja, złożyło mnie całkowicie, usmarkana po pachy jestem. Mąż dziś pracuje z domu, więc zajmie się Mają. Zamówiłam dziś wizytę domową, bo kasłała rano...boję się, żeby jej nie zarazaić...
Wieczorem znów straszne płacze i marudzenie było, cyca nie chciała, musiałam odciągać i butlą dawać...Moje dziecko wieczorem zupełnie na nie jest:-(
 
Witam; my nocka nawet OK, spróbowałam wczoraj zastosować metodę 2/5/7.. mały przez 2 i 5 min. leżał spokojnie, ale potem zaczął płakać i złąmaliśmy się z mężem i nie dotrwaliśmy do końca 7 minuty... ale i tak uważam to za sukces, bo przynajmniej usnął leżąc w łóżeczku, a ja go delikatnie bujałam i uciszałam... więc przynajmniej już nie na rękach :-) Dziś znów spróbujemy. U nas problem z tą metodą jest taki, że Antek usypia leżąc na boczku i ze smoczkiem, więc jak zostawimy go samego, to zaraz smoczek wypluty i już o spaniu nie ma mowy... no nic, zobaczymy.

Dolis20 - ale ten fotelik jest taki całkiem "siedzący", jak takie maluchy w nim siedzą? Czy da się go jakoś odchylić do tyłu trochę?
 
Olga, Romer i maxi cosi na pewno się odchylają, ten co dolis pokazała chyba też, ale nie znalazłam go w żadnych testach... Właśnie przeglądałam testy adac i chyba weźmiemy romera albo maxi cosi tobi (ma zagłówek w przeciwieństwei do priori)
 
Dzień Dobry :-)

U nas pogoda dosyć ładna ale wieje wiatr. Coś mi się wydaje, że to już koniec słońca będzie. Ok 13 wychodzę na spacerek a potem wreszcie wraca mój M. Nie było go od poniedzialku i juz bardzo tęsknimy.

Ironia...rzeczywiście to ciemiączko u Benia za szybko się chyba zarosło, zapytaj lekarza. A podajesz dalej witaminę D?
Olga...ja metodę 2/5/7 stosowałam kiedyś przy Damianie i się sprawdziła ale miał on wtedy ok. 7/8 miesięcy
Misialina...pochwal się zestawem na wesele :-)
Mrsmoon...dużo zdrowka dla ciebie i daj znać jak z Majeczką. ta pogoda teraz taka zdradliwa jest i co chwilę jakaś dzidzia przeziębiona :-(
Ivona...a moja Julia z kolei drugę nockę śpi bardzo ładnie. Wczoraj zasnęła ok 21, jedzonko o 0.30, 4.50, 8.00 więc ladnie. Jestem wyspana :-)
Aestima...wyślij linka do tych testów, ja też niedlugo będę zmieniać fotelik :-)
Kati...hej :-)

Piszę tego posta jakieś półrorej godziny. Co chwilę podaję jakąś zabawkę Julii i w miedzy czasie odkurzalam i mylam podłogi :-). Zaczęło tak wiać na dworze, że zaraz suszatrka mi się przewróci na balkonie.

Miłego dnia dziewczynki
 
Dzień dobry :)

U nas wieczorem znów usypianie w nosidle, bo przy cycu pobudka po 5 minutach, Mała obudziła się wyjątkowo wcześnie jak na Nią bo o 4 i została już z nami więc spania miałam niewiele bo znów bez cyca w buzi budziła się od razu z krzykiem....
Rano dzwoniła teściowa i Tomek jej powiedział jak wyglądają ostatnie noce na co ona znów po raz setny swoją melodię że to wszystko przez to że Mała głodna (a wiem że nie bo jak już się naje to puszcza brodawkę i tylko ją potem liże :)) czym mnie wku...wiła na dzień dobry i zła jestem do tej pory...

mrsmoon zdrówka! :)

Ja też spadam zaraz na spacer bo i u mnie ma być dziś ostatni dzień ładnej pogody więc trzeba korzystać :)
Miłego dnia :)
 
reklama
Witamy się i my;) juz po pierwszym spacerku ;)

Noc jak co noc. Spokojna przespana od 20.00 do 7.30.

Olga jest odchylany praktycznie do pozycji leżącej, a dla takich całkiem malutkich dzieci jest taka wkładka. Zagłówki i wszytsko ogólnie co ma ochronic głowę z tyłu i boku posiada, no i jeszcze taka nakładka do ochrony tułowia. Potem jak Malwinka będzie większa to planujemy zainwestowac w taki konkretny ale to już taki całkowicie siedzący podajże od 18kg.
 
Do góry