reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

aniaw - swietna ta wasza córeczka haha :)

ah jestem cała w skowronkach po wczorajszej wizycie :) pomimo, że wiekszosc usg bede miała dopochwowo (ja nie narzekam hihi zwłaszcza ze dodają durexa arousera hihi)
sprubuję dzis przerzucić fotki cośka na kompa :) moja mała popierdółka :*
 
reklama
czesc
ja dzis wyspana i z dobrym humorkiem :cool2:;-)
mlody dal mamusi pospac do 8.00 :-D

ide sniadanko jakies sklepac ;-) MILEGO DNIA
 
Ironia, Nadzieja, gratuluję Wam wspaniałych wieści po usg.
Ja idę dziś i od rana mam niezły stres. Do tego chyba jakieś przeziębienie mnie bierze, albo alergia się nasiliła, bo spać nie mogę, taki mam katar. Dobrze, że dziś wizyta, to zapytam gina czym się leczyć, bo nie mam pojęcia. No i co z tym osłabieniem!? Pewnie wyjdę z całą kartką badań.
 
Witajcie mamuśki:) Mąż mnie obudził jak wychodził do pracy, więc tak sobie Was czytam i kakao piję:)
Ironia, a czemu większość musisz mieć dopochwowo?? Ja myślałam, że po 12 tyg, to już będzie przez brzuszek:)
Aaa, i wrzuć koniecznie fotki- bo my na tym samym etapie, więc pewnie maleństwa podobne a ja mojego ostatnio 2 .11 widziałam i nie mogę sobie wyobrazić jak teraz wygląda...
A ile Twój ma "wzrostu":) ?
 
Ostatnia edycja:
Witaski:-)

I
ronia nadzieje gratulacje udanych wizyt.

Ja chyba się wykąpie i polece na zakupy.Coś mam wrażenie że dzisiaj bede miała swój dzien:-)
Musze zacząć myślec juz o prezętach gwiazdkowych,a nie chce w tym roku zostawiac tego na ostatnia chwile bo ta cholerna przeprowadzka przed samymi swiętami.:wściekła/y:

A tak wogole to strasznie mi sie chce co
ś:tak:.......ale nie wiem co:oo:

 
Hej dziewczynki
Synek w przedszkolu piesek wyprowadzony a ja gniję i dumam nad obiadem macie jakieś pomysły?
wracając do jajeczek to cytuję mają córkę(4,5lat):tauś a kiedy mamusia będzie miała dzidziusia?tata:-na wiosnę: Nina-dobrze by było, żeby był to chłopczyk bo za dużo mamy kobiet w domu hi hi
dobranoc i pozdrawiam życzę jutro wszystkim miłego dnia


świetne:-) Mój synek powiedziała że siostrę chce Olę i on się z nią ożeni hahah

nadzieje sporu dzidziuś

ironia a chłopak będzie?
 
hej aestima moje ma juz 5 cm :)
a czy cłopak to nie wiem jakos tak mówie do niego nie do niej :-) ciekawe czy na genetycznym bedzie juz widacza tydzien płeć?
a dopochwowo bo mam nadwage i pani mowi ze tak najdokladniej widac :(
 
reklama
Dagamit, czytałam gdzieś, że b. częstym objawem ciąży jest własnie... katar:) JA też jestem osłabiona i katarek mam z krwią, ale myślę, że w naszym stanie to normalne:)
 
Do góry