reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

nawet nie mamy co o tym rozmawiac bo tak naprawde nikt z nas na 100 % nie wie :) a najlepiej to tak jak ja..o niczym nie myśleć tylko się cieszyć :)
tak się ojadłam że dziecko chyba już miejsca nie ma :) jeszcze godzinka i jedzieemy :D myślicie, że w ogóle zauwaze cośka i, że będzie wyglądał jak człowiek czy jeszcze nie? :(
 
reklama
No pewnie, że będzie wyglądał jak człowiek!! :)
Mój pod koniec 9 tyg już był małym człowieczkiem z główką, tułowiem i machającymi rączkami i nóżkami:)
 
nawet nie mamy co o tym rozmawiac bo tak naprawde nikt z nas na 100 % nie wie :) a najlepiej to tak jak ja..o niczym nie myśleć tylko się cieszyć :)
tak się ojadłam że dziecko chyba już miejsca nie ma :) jeszcze godzinka i jedzieemy :D myślicie, że w ogóle zauwaze cośka i, że będzie wyglądał jak człowiek czy jeszcze nie? :(

Pewnie że będzie! Mój w 10,0 tc wyglądał po ludzku, machał kończynkami i w ogóle był superowy! Twój na tym etapie to już wielkoludek będzie!! Miłych wrażeń życzę!! :-)
 
mam tylko nadzieję, że się nie poryczę - bo teraz strasznie płaczliwa jestem przez te hormony :) ciekawe czy będzie coś fikał :D ponoc dzieci nie lubią usg bo dla nich to jest taki huk jak startujący samolot...
no ale nie ma lekko, niech wie że w zyciu nie ma tak różowo zwłaszcza, że mieszkamy na "drodze" samolotowej :)
 
ja tez !!! siedze już jak na szpilkach normalnie - niech ten mój wraca i jedziemy już nawet w kolejce mogę siedzieć :D chyba się posikam z tej ekscytacji hihi :D


na tvn rozmowy w toku - skwarki z solarki haha :D
 
oj ironia, weź chusteczki w takim razie:) Mój lekarz podekscytowany mi pokazywał wszystko "widzi pani tu są dłonie, już nawet widać paluszki, widzi pani?" itd. a ja tylko kiwałam głową tak miałam ze wzruszenia ściśnięte gardło, że nie mogłam wydusić z siebie choćby jednego słowa!!
 
reklama
jak byłam na usg to też pamiętam że tylko się głupio cieszyłam do monitora a lekarz mówił ze tu jest serduszko tu nóżki... ach cudowne przeżycie maluszka zobaczyć
 
Do góry