reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

i ja sie melduje po dlugim weekendzie. dwa dni mielismy gosci i nastepne dwa dni musialam odlezec w lozku taka bylam padnieta, kondycja jak u babci 80-letniej. generalnie musze duzo jesc i to niekoniecznie zdrowe, chude jedzenie bo o takim nawet nie ma mowy zebym przelknela.:( tyle ze na slodycze mam odrzute kompletna:)
dzis bylam na badaiach krwi. a jutro wielki dzien bo USG 12 tyg. hurraa
 
reklama
JoL, dzięki, zapisałam się z nim na 15 do lekarza, mam nadzieję, że nie skończy się na antybiotyku...

Tusen, to prawda zmiana klimatu bywa zbawienna, zresztą mam wrażenie, że w Skandynawii w ogóle dzieci mniej chorują... Jasiek ma astmę i u niego każda infekcja rozwija się w ciągu kilku godzin do zapalenia oskrzeli lub płuc...

Ogitu, współczuję rota - okropieństwo... Niech mała szybko wychodzi z tego!

Marta, &&&&& za jutrzejsze USG, koniecznie się pochwal!
 
dzien dobry baardzo :D

wstaliśmy dzisiaj po średnio przespanej nocy :) i czekamy na ejestracje na usg genetyczne :) mam pytanie czy same się na to zapisywałyście czy najpierw rozmawialiście o tym ze swoimi ginekologami? :) ja mam dzis wizyte wieczorem ale już teraz chce się zapisać na to usg ;)
 
Witajcie poweekendowo. Zaległości - nie do odrobienia
Pogoda śliczna - chyba niedługo na spacer trzeba :)

Dziś M. zabrał kluczyki do samochodu... po pół godzinie jazdy autobusem sie zorientował, że mi je zabrał i musiał wracać po nas... ech.. a ja specjalnie sprawdzałam przed jego wyjściem, czy kluczyki leżą na miejscu..:rofl2:

zebra, ogitu - nie zazdroszę choroby - oby maluchy szybko i skutecznie wyzdrowiały!
U mojego Krzysia też sie z każdego przeziębienia zaraz zapalenie oskrzeli robi :(

Marta - i ja &&& za jutrzejsze USG. i pochwal się zdjęciem - już może być fajne = mniej fasolkowe

Dobrego dnia!!
 
Dzień dobry:)
Ja dziś w b. dobrej kondycji:)) w związku z tym zabiorę się chyba w końcu za to sprzątanie... Ale najpierw jakieś pyszne śniadanko zjem:)
 
dziendobry poniedzialkowo ;-)
wstalam ok 7.00 i dalej sie polozylam, normalnie mdlosci, mdlosc, mdlosci i mdlosci...
teraz jakby lepiej, ide dzis z mlodym do kontroli do lekarza, jejku niech mu pozwoli isc jutro do przedszkola juz (nie byl juz 2 tyg, zaczyna sie 3 tydzien) bo mlody sie zanudzi tu ze mna... Na 13.00 mamy lekarza :tak:

MILEGO DNIA CIEZAROWECZKI ;-)
 
Witam Was z rana! dopiero co przed chwilą wstałam...noc nie przespana bo myszy nam harcują na poddaszu...dzisiaj już i tak było lepiej niż wczoraj, bo trucizna jest wysypana. Dzieki za pocieszenie dziewczyny, troche dałam na luz...idę się ogarnąć i dom też trzeba ogarnąć...pogoda piekna, więc humor może i też lepszy.
 
reklama
kochane udalo mi się zapisać na genetyczne :) będę mieć usg genetyczne plus 3D i 4D i filmik i fotki no i pappa :) 400 zł troszke jest, ale fajnie ze zobaczymy cośka :) ciekawe jak będzie wyglądał mały potworek :) usg mam w środę za tydzień :) ale się ciesze :D idę pisać te notatki bo mi nie idą a na obiad będę robić pizzę domową na drożdżowym cieście z pieczarkami i szynką :-)
 
Do góry