reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Witam dziewczyny
Misialina - nie martw się, wszystko jest dobrze. Wiem, że łatwo mówić, bo sama sie wkręcam stale w coś ale nie matw się!!!!!! Ja jutro mam wizytę u gina, mam nie mieć USG ale mu powiem chyba że jak nie sprawdzi czy serduszko bije, i że jest wszystko dobrze to do tego 25 zwariuję i nie przyjdę bo zamiast na usg trzeba będzie mnie zawieźć do szpitala psychiatrycznego
 
reklama

czesc... mężus ma dzis wolne i od rana kompa okupuje ;-)
u nas piekna pogoda i ja czuje sie rewelacyjnie :tak::-)
mlody prawie nie kaszle, ale jak juz kaszlnie to slychac ze chory....:-(
zaraz objadek mamy i spacer do lasu zaliczymy a co tam, tak pieknie, u nas + 18'C :-)

MILEGO DNIA:-):-):-)

edit:
tym co czuja sie fatalnie i dolujaco sle troszke optymizmu &&&&&&&&&&&&&&& lapcie i glowa do gory ;-)
 
Witajcie :)

Pogoda dzisiaj była piękna, więc więcej optymizmu Kochane.
Ja od środy z domu nie wychodziłam, więc dzisiaj jak się puściliśmy... Zrobiliśmy wypad do Decathlonu - zrobiliśmy zakupy :) Mam kurtkę na zimę, tylko nie wiem, czy zima przyjdzie hihi. Teraz czekam, bo chłopaki pojechali po moja mamę na dworzec. Na 18:45 idziemy do kina na Zakochanego Wilczka. Przez ten długi weekend w Multikinie są bilety po 11zł i ludzie powariowali. Swoją drogą, sama męża wysłałam już o 9ej rano żeby pojechał - 4 osoby a raptem 44zł za film w 3D -szkoda byłoby nie pójść :)

Miłego wieczorka dziewczynki i główka do góry tym, które się zamartwiają. Ja też tak czasami mam, ale trzeba wierzyć, że teraz wszystko jest i będzie dobrze... Przecież gdybyśmy nie wierzyły, nie próbowałybyśmy kolejny raz...
Ściskam wieczorowo.
 
Misialina, nie martw się kochana. Moja fasolka w porównaniu do dziewczyn na tym samym etapie też była mniejsza. W 9 tygodniu miała niecały 1cm, podczas gdy inne maluszki miały sporo ponad 1cm. I też się trochę martwiłam. No, ale moja ginka powiedziała, że na tym etapie wszystko jest ok i tego się trzymam :)
 
heja dzis cudowny dzień był :) byłam w zoo i na długim spacerku :-) głaskalam osiołki i pogilgałam kozę po brodzie :) cudowne zwierzaki :)
zjedlismy pyszny obiadek czyli kapustki część druga :) resztę zamroziłam więc jak coś to zapraszam :)

nie martwcie się tak dziewczyny bo zwariowac idzie od tych nerwów.. :) nie wiem od czego to zależy...na pewno od doświadczeń zyciowych, wieku, świadomosci wszystkich zjawisk w ciąży....ale kurcze ja w ogóle nie myslę, że mogło by być coś źle i ciągle się cieszę. ale moze jestem za młoda, za głupia i nie świadoma wszystkiego...nie wiem :)

a jutro idziemy z cośkiem na wizytę mam nadzieję, że będę mieć usg i go zobaczymy :)

i mam taką uwagę....przytulanki w ciąży nie do końca mi się podobają...fakt mężowi się baaaardzo podoba, ale ja mam ciągle wrażenie że ktoś jest pomiędzy nami i się skupić nie mogę :(
 
Ironia, chyba to od doświadczeń życiowych zależy- raczej nie od wieku- ja dopiero mam 24:) Ale po stracie tak już jest i już, chociaż ja myślę, że jak na to co przeżyłam to i tak świetnie sobie radzę- czasem pomarudzę, trochę się pomartwię, ale ogólnie jestem dobrej myśli:)) Z każdym dniem czuję się z tą ciążą coraz lepiej i bezpieczniej ...
A jeżeli chodzi o seks- w ciąży mi się rzadko chce, ale jak już zachce... super! zupełnie nowe doznania:))
 
Witam po dłuuugaśnym weekendzie ... nie było mnie 4 dni, więc jestem trochę w plecy ...
niestety za nadrabiane nawet się nie biorę, bo zbliża się godzina '0' i muszę poważnie wziąć się za kończenie magisterki i obronę :szok::szok::szok:
także przez jakiś czas pewnie nie uda mi się zaglądnąć :-(

Misialina, nie martw się, bo każda dzidzia rośnie swoim tempem ... moja córa w 6 tyg była aż 7 dni mniejsza niż powinna wg OM, a w 13 tyg już większa niż wskazywał OM ...
ironia, &&& za wizytę !!! moja już za tydzień :rofl2::rofl2::rofl2:

co do detektora ... ja nie miałam w pierwszej ciąży i teraz też nie planuję ... dla mnie najlepszym detektorem są kopniaki ... a do tego już bliżej niż dalej :tak::tak::tak: a jak dzidzia trochę podrośnie, to przez zwykły stetoskop serducho też fajnie słychać ;-)

Zberra, jak tam Jaśko ??? zdrówka !!!

trzymajcie się cieplutko .... jak tylko się odrobię, postaram się częściej zaglądać :tak:
 
To i ja sie przywitam:-)

JoL trzymam &&&&&&&&&&& za magisterekę

zebrra to nie ładnie z Jaśkiem.Ale to wiesz ten parszywy okres.Mój młody też dużo chorował jak był młodszy.Ale od 6-tego roku życia ani razu,odpukac.
Myśle że w dużej mierze to ze nie choruje byla zmiana klimatu.I to jet duzym plustem mieszkania tu:-)
Misialnina ja zaraz Ci wybije z głowy te glupie myśli.

A u mnie zaczyna sie drugi tydzien zwolnienie.Normalnie jest fajnie:happy: ,nie myślałam że tak bedzie.Ale jak dlugo tak mi sie bedzie podobać......tego nie wiem
 
reklama
Dziendoberek po weekendzie, ja sie tylko witam i sproboje nadrobic posty bo ostatnio nie mialam czasu a moja dziecina zalapala rotavirusa i jest niefajnie, jako dodatek do jej alergii na mleko jeszcze to! Kiedy ona z tego wyrosnie auuuuu
 
Do góry