reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Doris potem to bedzie pewnie mniej do czytania niż teraz, a szkoda :-(
A z tą wagą ponoć powinno dziecko podwoić mase urodzeniową do 6 m-cy, wiec jeszcze mają czas maluszki. Mati jak skończył 3 - m-ce to miał 6 500 g czyli przez miesiąc przybrał 600 g i pediatra powiedziała, ze świetnie :-)
Traschka co do obiadu ja właśnie wyciągnęłam miesko wołowe na gulasz jutrzejszy, bedzie z papryką, pieczarkami, ziemniaczkami :-)
a dziś miałam tylko zupe z kalarepy :-)
a żołądek to cie moze boleć z nerwów na przykład
 
kati naprawdę myślisz, że to z nerwów? Możliwe, ja wróciłam do pracy, kryzys w karmieniu, podejrzenie wnm... ogólnie jestem mamą wyluzowaną i nieprzejmującą się specjalnie ale ostatnio więcej nerwów było.

ja na obiad kupiłam kopytka. Normalnie nie jem, ale już nie miałam pomysłu co na ten żołądek...
 
Dobry Wieczór :-)
Nie było mnie z wami kilka dni choć podczytuję regularnie ale jakoś nie mialam weny do pisania.
Julia już po kolejnych szczepieniach, waży 5300g. Trochę marudna jest drugi dzień a ja mam jakiś kryzys laktacyjny. Mleka mało, trochę w tym mojej winy bo ostatnio parę razy dałam jej mm jak bylam poza domem. Teraz staram się jak najczęściej przystawiać ją z powrotem do piersi i mam nadzieję, że się wszystko unormuje. Najgorzej jest wieczorem, bo po kąpieli mam o wiele za malo mleka aby Julcia się najadła a w nocy z kolei mam za dużo....
pogoda u nas ostatnio nie najładniejsza, po upalnym weekendzie zrobiło się chlodno i bardzo wietrznie. szkoda, bo ja kocham lato. Czas tak szybko leci, już połowa września a niedawno jeszcze liczyłyśmy tygodnie ciąży. Lada moment pojawią się czerwcówki 2012!!!!
U nas na forum ruch coraz mniejszy.....niektórych dziewczyn już daaaaaawno nie było...Katamisz, Dzastina, Cinamon, Zebrra, Aestima, Nutria, Aaga, Zołza, Doggi, Asinka, Marta6nz, dddaaaiissy, Tusen i wiele innych...tak rzadko piszą :-(. nawet larvuni coś ostatnio brak.... :-(
A tak było tu tłoczno i wesoło....tak mnie jakoś naszło na wspomnienia....

Powiem Ci Kochana, że jak spędzę kilka godzin do południa na necie, to nijak się nie mogę później wygrzebać z obowiązkami. Szkoda mi pogody jak jest ładnie. Wolę odprowadzić Igora do szkoły a później zaliczyć spacerek, obiad, jakieś sprzątanie, pranie i robi się późna godzina. Wraca mój maż i syn i spędzamy razem czas.
Bardzo mi Was brakuje, Waszych postów, humoru, narzekań itd. ale wiem, że muszę poświęcić teraz więcej uwagi dzieciom: Igorowi, ponieważ pierwsza klasa jest dla niego ważna, jak i nowe znajomości, pani itd. no i Mai, która coraz więcej czuwa, gada, ślini się i rozbraja swoim nieziemskim uśmiechem :)
Postaram się częściej zaglądać i skrobnąć chociaż parę słów :)
 
Kuma będzie dobrze :-)rehabilitacja działa wiele :-)

Iza kciuki &&&&&&&&&&&&&&

A ja tam nie widze nieprawidłowości u Matiego, choć piszecie, ze jak za szybko cos robi to źle. Mateusz bardzo szybko zaczął podnosić główke leżąc na brzuszku ale my go tak kładlismy ze względu na kolki. Dwóch lekarzy powiedziało nam że mocny jest i sprawność ma ponad przeciętną ale nic niepokojącego nie zauważyli. Chyba nie muszę z nim po neurologach latać?
 
Kopytka...dobra myśl...dawno nie jadlam :-) albo kluski sląskie i gulasz :-). To już wiem co będzie jutro :-)
A tymczsem kładę się do łóżeczka, tylko Julkę muszę przełożyć, bo ona zasypia na noc TYLKO w naszym łóżku. U siebie zasypia tylko na drzemki :-)

Buziaki dla Was i Dobranoc!!!!!
 
traschka ja jak mam stres czy wiecej nerwów to żołądek od razu mi daje sie we znaki. Wypij sobie herbatkę z mięty albo melisy, powinno pomóc :-)
 
Doris dobranoc:)

kati skoro lekarz uważa, że ok to raczej nie masz powodów do zmartwień. W naszym wypadku lekarka nam zwróciła uwagę, że pewne rzeczy ją niepokoją i prawdopodobnie miała rację patrząc na to co potem doczytałam.
 
reklama
Do góry