reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

kat.j1 a może jednak uda Ci się wynegocjować L4? Plamienia nigdy nie są dobre a Ty teraz niestety nie odpoczywasz. Trzymam kciuki żebyś mogła odpocząć.

Dobranoc dziewczyny, uciekam spać.
 
reklama
no to ja wam witam porannie:) chwile sie lenie i zabieram sie do roboty,bo mam dzis troche do zrobienia a jutro jeszcze jedna impreza urodzinowa, tym razem dla dzieciakow-przedszkolakow. czuje sie juz naprawde dobrze, humorem tryskam i niedlugo usg i znowu zobacze moje szczescie:) buziiaki dla was i milego dnia papa
 
ja dzis tez dobrze sie czuje, tfu tfu by nie zapeszyc ;-) mdlosci brak puki co... i nawet humorek jakby lepszy ;-)

100 lat Marta dla dzieciatka 4 latka :-)
 
Hej z rana! Pogoda tragedia, samopoczucie też do bani....musze trochę ogarnąć dom, zrobie śniadanie i poleże przed tv....po południu idziemy na urodzinki do chrześniaka, więc napewno cos pysznego dzisiaj skubnę...wczoraj ważył mnielekarz i o dziwo jeszcze nic nie przytyłam, wręcz spadło mi 0.5 kg...na tycie jeszcze będzie czas.
 
Misialina sle Ci troche optymizmu od siebie :-) Milego lezenia i pozniej imprezki ;-)
Ja mojemu robie za tydzien dopiero, po tym zapaleniu pluc boje sie tak szybko... z reszta kaszle mi jeszcze.
 
Cześć Dziewczyny! :happy2:

Paulinka, Agabre, Ramari, jeśli o mój ślub chodzi przygotowania do niego, to nas już to strasznie męczy, bo mamy trzeci termin na ten rok i dopiero w poniedziałek dowiemy się, czy to już na 100%. Urzędy... :baffled:
Co do obrączek - poszliśmy do sklepu, przymierzyliśmy jedne ze ściemą, że się zastanawiamy, a chcieliśmy poznać nasze rozmiary. Kiedy je poznaliśmy, zamówiliśmy obrączki tytanowe [z przesyłką wyszło nam 513zł za obie]. Sukienkę kupiłam zieloną [od niepamiętnych czasów o innym kolorze nie myślałam], a dałam za nią 290zł. Tniemy koszty po całości. Na wesele nas nie stać, ale rodzice K. zrobią u siebie małe przyjęcie, na 30 osób [rodzina i najbliżsi przyjaciele].
Ale my i tak marzymy już o tym, żeby było po wszystkim, bo nas to wszystko nieco przeraża :p
 
heja :) a ja się dzś załamalam :( mam 70 dag więcej na wadze :( Eh..dupa dupa dupa !!!!
zjadłam właśnie śniadanko i siadam do pracy :) mam tyle dziś do zrobienia że szok!
no i dziś idę na usg tarczycy :)
 
heja :) a ja się dzś załamalam :( mam 70 dag więcej na wadze :( Eh..dupa dupa dupa !!!!
zjadłam właśnie śniadanko i siadam do pracy :) mam tyle dziś do zrobienia że szok!
no i dziś idę na usg tarczycy :)

Ale płaczesz, że za dużo, czy za mało? No przecież musimy trochę przytyć! Głowa do góry, dobrze będzie! :)
 
reklama
no ja wiem że musimy ale żeby tak wcześnie? eh odkładam cukierki ghrr...raz mi mówią ze mam nie jesc raz że jesc bo cukier mam za niski..zwariowac idzie :)
 
Do góry