reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

między 11 a 13 tygodniem się robi, więc pewnie się załapiesz ;) ja będę już po 12 t.c. i ten najbardziej niebezpieczny okres minie :) W sumie, to nam wszystkim niedługo pierwszy trymestr ucieknie :D
 
reklama
15 listopada ide na wizyte ciekawe czy pani ginekolog zrobi mi usg :) myslicie ze bedzie widac małego człowieczka czy jeszce nie? :) ostatnio jak mialam usg w 6 tygodniu ciazy to widac było kuleczke z bijącym serduszkiem :)
 
Kobieto, to już nie jest kuleczka ani fasolka, to prawdziwe dziecko z rączkami, nóżkami wielka głową :D ja równo w 11 t.c. widziałam maleństwo i wszystkie narządy wewnętrzne :D
 
ironia ja mysle ze mozesz przygotowac sie na maly szok,ja tez myslalam ze zobacze moze cos kszatlatem przypominajace dziecko.....a tu wszytko bylo widac malo tego ruszalao sie tak mocno ze szok.

Gdzies podgladalam na innym forum ze dziewczyna wkleila zdjecia 12-tygodniowego dziecka w 3D.Ale mam mieszane uczucia i nie wim czy zgodze sie wogole na ten rodzaj usg.Dzieckojest fajnie widac wszystko ale mysla ze az za bardzo.Narzady nie sa do konca uksztaltowane i to moze przerazac.Jak zajde to postaram sie wam wkleic link.
 
o matko ...a ja bym chciała...młody wygląda jak z horrorów :) ale zobaczyc pierwszy usmiech bombla to takie słodkie :) chociaz pewnie po nocy by mnie scigały wizje jak z koszmaru :)

żeby tylko miecto usg tego 15..byle do poniedziałku !! :D tym razem biorę tatusia, żeby zobaczył :) oh no i nie moge sie doczekac kiedy bedze wiadać płeć :)
 
A ja usg 3d mówię nie! nawet na koniec ciąży. widziałam wiele takich zdjęć i jak dla mnie są przerażające. na normalny usg dzidziusie takie śliczne a na 3d jak jakieś potworki... Tym bardziej, że 3d nie ma większej wartości diagnostycznej niż normalne. Ale wiecie co? nie mogę się doczekać jak lekarz mi nagra filmik z maluszkiem. Chyba będziemy z mężem oglądać 24 h na dobę:)) Póki co zdjęcie Malucha mamy na pulpicie, więc cały czas go oglądamy, ale jest już pewnie dużo większy:))
 
wybaczcie ze rano tylko na chwilke wpadlam, ale nie do zycia bylam... dopiero teraz co wstalam na dobre i sie ubralam, no nie moglam wstac, zaraz mnie mdlilo...
ale juz oki chyba :sorry:
Zjadlam juz obiadek, dzis skromnie jaja sadzone + ziemniole + ogorek kiszony ;-) Nie mialam sil nic robic wiecej...
Milego popoludnia :-)

edit:
moj mlody ma 3 latka i wiecie jaki z niego spryciarz juz... widzi ze ja zle sie czuje i nie wstaje z lozka to wykorzystal to i ruszal rzeczy na ktore mu sie zawsze zabrania tj czesci od komputera (moj naprawia kompy i na jego szafce pelno jakis czesci komputerowych) pelno na ziemi w duzym pokoju, dobral sie nawet do mojego aparatu ktorego mu nie wolno dotykac. Choc nie moge na niego nazekac, dal mi polezec do 13.00 :sorry:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Spryciarz mały ;) ale to prawda, wystarczy spuścić dzieci z oczu na chwilkę ;) zawsze zabiorą się za coś zakazanego :D
 
Do góry