reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Dzieńdoberek :)

Ironia, grał i gra ;)

JoL, no, jeśli masz robotę przy magisterce,to się nie dziwię, że czas Ci ucieka przez palce ;) Powodzenia!

Aestima, tak. I również uwielbiam tę książkę! Jest fantastyczna! :) I polecam ją każdej przyszłej mamie.

Aaaaaa... Na 13:15 mam wizytę u dentysty... Trzymajcie kciuki, żebym wytrwała i nie uciekła spod gabinetu ani z fotela :p Kiedyś, kiedy byłam mała, chodziłam do dentysty regularnie i nic się nie bałam, a teraz.... Brrr... :/
 
Aaaaaa... Na 13:15 mam wizytę u dentysty... Trzymajcie kciuki, żebym wytrwała i nie uciekła spod gabinetu ani z fotela :p Kiedyś, kiedy byłam mała, chodziłam do dentysty regularnie i nic się nie bałam, a teraz.... Brrr... :/

oj to ci współczuję ja to się tak dentystów panicznie boję.... ale też muszę jakoś się niedługo wybrać posprawdzać czy nic do leczenia nie mam...
napewno dasz radę i nie zwiejesz:-)
 
oj zołza biedula z ciebie z tym dentystą ! będziemy 3mać kciuki z fasolem :)
tatuś dziś wycałował brzuszek pogadał z młodym, że ma się zachowywać i nie wkurzać mamusi i poszedł do pracy :)
a w czwartek przyjezdza moja siostra cioteczna z pierogami ! :D heh ale ze mnie głupek prosic zeby ciocia robiła pierogi :( ale taka miałam ochotę, że było to silniejsze ode mnie :)
 
Witam się wtorkowo
ja dziś wstałam po 8. Posprzatałam kuchnię, zrobiłam dzieciom sniadanie do szkoły , zrobiłam pranie, wykąpałam się już i pomalowałam. Normalnie sama się sobie dziwię, że tak wcześnie wstałam i tyle juz zrobiłam. A to dopiero po 10.Teraz mam luz. Potem zakupy i chyba dziś zrobię pomidorową!!!
 
o rany ja od rana siedze i pracuje juz mam dosc powoli :( aaaa...zwariuje tak mi się nie chce że szok a musze sie wyrobic z całoscią do czwartku ugh !!
 
reklama
Witajcie!
Czy u was też tak pięknie świeci słońce? Co prawda wiatr taki, ze strach wyjść, ale przynajmniej przez okno łądnie wygląda. Też nie mogłam spać, zasnęłam po 2 przez ten halny. Na drzewach nie ma już ani jednego liścia. Wiatr potargał mi resztkę pelargonii na balkonie...czas o nich zapomnieć na pół roku :(

Nadzieja doskonale cię rozumiem. Ja normalnie odżywiam się dość zdrowo i też wyobrażałąm sobie, zę w trakcie ciąży to już w ogóle będzie super-zdrowo. Wszystko co najlepsze dla maleństwa. Niestety wygląda podobnie jak u ciebie - jem to, co jestem w stanie przełkńąć. Staram się bardzo i kiedy mam ochotę na pizzę to robię ja sama z ciasta pełnoziarnistego, ale i tak mam wrażenie, że połykam same węglowodany. Niestety nie te w postaci warzyw :eek:

JoL no tak...pamiętam jak pisałam magisterkę to czas pędził jak oszalały! Dasz radę kochana!

Ja panicznie boję się dentysty:( To wręcz moja fobia. Kiedy byłam ostatni raz (chyba 8 lat temu!!!) to uciekłam z fotela dentystycznego jak tylko babka zaczęła borować. I już nie wróciłam. Nie wiem czemu tak mam, nie potrafię nad tym zapanować :zawstydzona/y:
 
Do góry