reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
no właśnie Kuma jesteś wreszcie, jak mogłam o Tobie zapomnieć, wybacz Kochana
sorry2.gif
ale Ty już długo w tym składzie nie zostaniesz pewnie jutro czy pojutrze napiszesz esa że już jesteś po wszystkim i tego Ci właśnie życzę :tak:
 
mamusia mam taką nadzieję bo ja się wcale nie czuję jakby cokolwiek miało się wydarzyć :))) chociaż lekarka z położną wczoraj powiedziały, że wszystko jest gotowe do porodu, szyjki nie ma, rozwarcie na nieco ponad 2 palce, główka młodego strasznie nisko napiera, tylko młody leniwy i zero skurczy. No i dziwiły się dlaczego ja jeszcze nie urodziłam więc kazały mi męża pogonić do roboty. Jak zaczął to niech teraz skończy hi hi
 
Kuma - a ja właśnie z kibla wracam, i całe gacie zalane krwią!!! Po tym badaniu dzisiejszym tak mnie tam napierała że teraz są skutki a brzuch twardy jak skała i pobolewa po tym badaniu ale poza tym jest ok, kurde a juz myślałam że wody mi leca i znów fałszywy alarm :eek:
 
mamusia ale mnie wystraszyłaś :szok: ja po pierwszym badaniu rozwarcia w zeszłym tygodniu miałam to samo, brzuch jak kamień, krwawienie i ból, że myślałam, że to już skurcze.

Kurczę, mąż mi nadmuchał piłkę i miałam poskakać ale się trochę boję i już sama nie wiem czego chcę:eek: Wczoraj byliśmy na weselu i nawet tańce nie pomogły ech...
 
kuma piłka rewelacyjna sprawa !! !! !! Ja skakałam 2 tyg przed terminem i prawie do ostatniej chwii przed pojechaniem do szpitala... mi na zejscie małej w kanał nie pomogło anii zrobienie rozwarcia, ale za to straszna ulga przy skurczach i bólu krzyża !! (które miałam duuuuużo duuuuuuużo przed porodem !! )
 
reklama
Do góry