reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Evka - no dokładnie, musi być im tam naprawdę cudownie, ale ja tego zrozumieć nie mogę są już przecież takie duże tak mało miejsca mają w brzuszkach i dalej się im tam tak podoba - normalnie jest to dla mnie niezrozumiałe :eek::baffled:
boję się tylko że mój dzidzion tak przytyje że ciężko go będzie urodzić ostatnio miał około 3700 (gin zaniżył do 3500 by pomyłkę wykluczyć w razie co) ale to było 15 czerwca więc na bank urósł :szok: mój M się śmieje że Tymoteuszek wyjdzie jak dobije do 4 kg :angry:
 
reklama
Mamusia witaj w klubie:moja ginka też uparcie twierdzi, że Bąbel wyjdzie z wagą powyżej 4 kg...liczę na to, że się myli, a Bąbel jest tylko długi, a nie duży ;) Jeszcze tydzień do terminu...póki co nie mamy się czym martwić.

Ja ostatnie usg miałam w 29 tygodniu...wieki temu...wtedy Mały ważył 1670.
 
Ostatnia edycja:
Zagladam i widze pustki...

A nie mówiłam, ze tak będzie...
W końcu mozna w 5 minut nadrobić wszystko...

U nas wieczór wczoraj był straszny, od 18 do 1 w nocy małą nie spałą tylko płakała albo rozglądała się i kupy waliła, ze hej...no i niestety ciągle przy cyckach, które odmówiły posłuszeństwa ok 23 i nie miały w sobie już nic...dostałą troszkę sztucznego mleczka i niestety przy odbiciu wszystko wyleciało....no ale poszła jeszcze jedna kupa i o 1 zasnęła...ja z nią prawie padłam...i pobudka o 6:20...aż się wystraszyłam...tyle spała...
a teraz pojadła i czka, jak mały kogucik...bo oczywiście nie spi tylko się wierci...

ide obiad strzelić frytki z kotletem i groszkiem synkowi i męzowi, bo ja nie wiem co jeść na obiad, dla mnie jednej nie chce mi sie gotować nic lekkiego....
 
Mamusiu don't worry... mi lekarz tydzień przed porodem wyliczył, że olcia ma prawie 3800g a on nigdy nie pomylił się o więcej niz 200g... byłam przerażona !! !! !! Bo móie 200g w dół spoko loko, ale 200g w góre+ tydzien extra w brzuchu pomyślalam że to katastrofa.. i co ... jajco :p Olcia urodziła się z wagą 3130g :D troszku więcej niż 200g rożnicy :p

mysia moja przedwczoraj miała taki maraton... ale trwał od 22 - 4 rano !! !! !! Więc ciesz się, że twoja wybrała taka porę, bo my z mężem mieliśmy niezłą misję :p
 
Hej kochane, ja jestem z Wami tylko duchem, bo całym ciałem przy Szymku. Chcę wykorzystać ten tydzień jak najbardziej, bo od poniedziałku mąż wraca do roboty a ja zostaję sama. Muszę się zorganizować porządnie i mam nadzieję, że w poniedziałek wpadnę do Was na troszkę:) Póki co ogarniam "łatwy plan" wg Tracy Hogg. Mamy już pierwsze sukcesy:) choć łatwo nie jest;)

Całuski dla wszystkich:***
 
ja się żegnam jadę do Gdańska po kafelki jak już wspominałam wcześniej - oby w drodze nic się nie zaczęło bo walne - na wszelki wypadek biorę torbę ze sobą, buziaczki dla Was :*
 
reklama
matko mysia, doggi a ja marudze ze mały spac mi nie daje bo budzi sie o 23 i 3 a potem koło 7 :szok: chyba maruda po prostu ze mnie..

u nas wczoraj dietetyczna pizza była pyyyszna...dzisiaj też szybko wrzuce do piekarnika taką :) a na jutro kurczak w jablkach :-)

tatus za niedługo przyjedzie, nakarmimy paskude wykąpiemy i mama idzie w tango... :-) michał mnie wygania na spacer do sklepu na godzinke żebym trochę odpoczela i się poruszala ;)
 
Do góry