reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Ha ostatnia :)

czyzby nasza doggi sie przygotowywala? trzymam kciukasy zeby sie ruszyło bo oleńka to uparciuch straszny :-)

ja wczoraj miałam sajgon w domu...Beniuszka przyjechała i miałam takiego stresa że sąsiadka musiała nas ratować bo uspokoić się nie mogłam z nerwów... mały zwymiotował bo za szybko zjadł z nowej butli a ja się cała trzęsłam z nerwów... ale sąsiadka uratowała sytuację,... pomogła wykąpać, pępuszek przetrzeć i dziś już jest super :)

mały budzi sie co 3-4 godzinki szybko zjada, beka głośniej niż tatuś i nyny.... dzisiaj tylko coś miał problemy z kupką...nie mógł sobie poradzić bo głupia matka nie wiedziała ze kompot z gruszek zabroniony a wypiłam tylko szklankę.. no nic mam nadzieję że jutro będzie już lepiej :-)

teraz już jestem coraz bardziej wypoczęta i mniej obolała (jeden szew już odpadł :-D) więc postaram się bywać częsciej bo straaaaaaaaaaaaaaaaaasznie mi Was brakuje :-(

i przepraszam że nie odpisuje każdej, beznadziejnie sie przez to czuje ze Was tak zaniedbuje i pisze tylko o sobie ;-( ale jutro siej uż poprawi bo nie bede miec tylu gości co dziś i wreszcie usiade do kompa :-)
 
ironia Ty sie zupelnie nie przejmuj, ze nie odpisujesz innym. Malo ktora swiezo upieczona mamusia ma na to czas, grunt, ze dajesz znac co u Was. Nie prejmuj sie poczatkowymi problemami, kazda mloda rodzinka musi sie dotrzec. Buziaczki dla Beniuszki!
 
ironia - nie martw się bo nie ma co się dziwić że nie odpisujesz wszystkim przecież dzieciątko najważniejsze - szczerze to ja też chce już mieć taki "problem" z brakiem czasu odliczam dni z niecierpliwością, pozdrawiam cieplutko

Anapi - ciesze się że znalazłaś czas by wejść na forum, jak to fajnie wiedzieć co u świerzych mamusiek słychać ;)
 
dzięki Anapi :) widzę że ty też dajesz nieźle radę skoro przy dwójce dzieciaczków masz czas jeszcze na bb :-)

my aktualnie wykąpani pojedzeni i idziemy do łożeczka, mały powinnien o 23 sie dobudzić i zjesc ostatnią kolacyjke :) ale nie budzimy go specjalnie, sprawdze tylko pampka czy nie ma zółtej kupki i sie poloze :) teraz czas dopielęgnować męża hihi :-)

karmienie na leżąco to jest to :-) jedyna pozycja w której mi sie udaje... :)

dobranoc mamusie i brzuszki :)
 
no to ja sobie pozwolę "zapalić światło" :-) Dzień Dobry :-) Znowu spać nie mogę, już się wiercę od prawie godziny, no to sobie myślę - zajrzę, zobaczę co się nowego urodziło. Powiem Wam, że się trochę męczyłam śpiąc tylko na jednym boku, musiałam na minutkę położyć się na wznak i potem na chwilę na drugi bok bo lewy mi jakoś zaniemógł, ale potem szybko wróciłam do zalecanej pozycji, ja się lubię wiercić w nocy i tak mi dziwnie jak mam spać tylko na jednym boku, no ale co tam, dać radę muszę
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej kochane. Ja tylko na chwilkę, muszę oddać krew i moczyk i odstawić Jasia do żłobka. Nie wiem jak się wyrobię, tak to jest jak się nie jest zmechanizowanym ;)
Wpadnę później. Miłego dzionka.
 
Do góry